Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brać ślub, ...nie brać... :),a jak brać to po co? :)


Recommended Posts

 

Zielona, Ty się nie martw jakie gatki, tylko co pod spodem :lol: :lol: :lol:

Chociaż podobno rozmiar się nie liczy 8)

 

 

hmmm... w pewnym przedziale (rozmiarowym ze sie tak wyraze) - faktycznie znaczenia wiekszego chyba nie ma :wink:

zaczyna chyba miec jesli nie " lapie" sie w tej "sredniej" ? :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Pawson

kasa oczywiście też nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zielonooka sprawdzilas jakie gatki nosi Twoj nowy?

 

 

nie :oops: jeszcze do "gatek" nie dotarłam :(

 

mam teraz glupawke totalka....przez Was :evil: :lol: :lol: :lol:

wyobraznia mi galopuje... tak sobie wyobrazilam romantyczny wieczor ...swiece... nastrojowa muzyczka.... zaczynamy sie roztentegowywac i ... nagle moim oczom ukazuja sie powycierane gacie w kolorze jasnorózowym w np. zielone słoniki z kokardka na trabce........ albo w gustowne pajacki... :roll: :lol: :lol: :lol:

hyyyy udlawie sie zaraz.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

MASZ COŚ DO ZIELONYCH SŁONIKÓW ?? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

:wink:

 

nie.... :roll: :lol: zwlaszcza jak maja fajne...trąbki :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Fajne trąbki to rozumiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka sprawdzilas jakie gatki nosi Twoj nowy?

 

 

nie :oops: jeszcze do "gatek" nie dotarłam :(

 

mam teraz glupawke totalka....przez Was :evil: :lol: :lol: :lol:

wyobraznia mi galopuje... tak sobie wyobrazilam romantyczny wieczor ...swiece... nastrojowa muzyczka.... zaczynamy sie roztentegowywac i ... nagle moim oczom ukazuja sie powycierane gacie w kolorze jasnorózowym w np. zielone słoniki z kokardka na trabce........ albo w gustowne pajacki... :roll: :lol: :lol: :lol:

hyyyy udlawie sie zaraz.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Dzieki za spapranie mi zycia seksualnego - teraz przepadło!!!!! :evil: nie wytrzymam , i jesli dojdzie do takiej sytuacji zaczne sie histerycznie smiac!!!! :o :lol: :lol: :lol:

 

a jak jeszcze spod tych wytartych gaci pusci baka przy tych swiecach .... ehehhehehe

Oj Zielonooka no watpie zeby taka sytuacja zaistniala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Zielona juz jednego goscia splawila, bo jej sie tesciowa nie podobala ;)

A ten nowy musi miec na dodatek bokserki od Klein'a...

 

Zupelnie nie rozumiem tej awersji do slonikow, amorkow i muchomorkow. Ja dzis zostawilem na pastwe losu swoje ulubione, z "Och my God, they killed Kenny" i posuwajacymi sie szkieletami. Powiedzialem, ze ja ich nie wyrzuce, ze wzgledu na sentyment (ach, ile one nieoczekiwanych wzwodow widzialy :roll: ). Mmmad-ness o nie "zadba"...

 

Niech mnie ktos pocieszy... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Zielona juz jednego goscia splawila, bo jej sie tesciowa nie podobala ;)

A ten nowy musi miec na dodatek bokserki od Klein'a...

 

Zupelnie nie rozumiem tej awersji do slonikow, amorkow i muchomorkow. Ja dzis zostawilem na pastwe losu swoje ulubione, z "Och my God, they killed Kenny" i posuwajacymi sie szkieletami. Powiedzialem, ze ja ich nie wyrzuce, ze wzgledu na sentyment (ach, ile one nieoczekiwanych wzwodow widzialy :roll: ). Mmmad-ness o nie "zadba"...

 

Niech mnie ktos pocieszy... :cry:

 

A to sobie pomysl jakbys w takich wytarciuchach nagle u lekarza sie znalazl :lol:

I juz przyziemne sprawy wtedy juz nie sa takie przyziemne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad no niestety ale... ja z kolei nie rozumiem fascynacji mezczyzn do tego typu "gatek"

i nie musi bgyc alternatywa CK :wink: przeciez

ale ... no na litosc... na codzien moze i ok a le wlasnie w takiej romantyczno-erotycznej sytuacji ... nagle wesole buzki usmiechnietych pszczółek, Guciów i prosiaczkow z Kubuscia Puchatko potrafi zmienic nastroj i czasami doprowadzic do niekontrolowanych wybuchow smiechu :wink:

mi nie przeszkadza ale czasem mezczyzna moze sie...skonfundowac i zaczac zast "z czego sie ona kurna tak smieje"??? :o

 

:wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...