Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też wczoraj rozmarszyłam się o wypoczynku nad morzem. Zawsze wybierałam góry, ale teraz jestem tak zmęczona budową, że marzę o takich strasznym leniuchowaniu. Nie wiem czy uda mi się wyjechać, ale fajnie byłoby na kilka dni. Sprawdzę to Pobierowo, bo marzy mi sie jakaś cicha miejscowość, nie półwysep helski, gdzie bardzo dużo ludzi.

 

U mnie teraz wszystko na raz sie robi, na wariackich papierach. Zalewanie fundamentów, przyłącze wod-kan i przyłacze elektryczne...

A ja się głowię na kominami. Murarzi kierownik budowy namawiaja mnie na tradycyjne z kwasówką w środku, a w składach budowlanych na Schidla systemowy, co wybrać, w gruncie rzeczy cegła taka droga, i te wkłady kwasowe, że ten Schidel nie wychodzi tak drożej. A Wy jakie kominy robicie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj rozmarszyłam się o wypoczynku nad morzem. Zawsze wybierałam góry, ale teraz jestem tak zmęczona budową, że marzę o takich strasznym leniuchowaniu. Nie wiem czy uda mi się wyjechać, ale fajnie byłoby na kilka dni. Sprawdzę to Pobierowo, bo marzy mi sie jakaś cicha miejscowość, nie półwysep helski, gdzie bardzo dużo ludzi.

 

U mnie teraz wszystko na raz sie robi, na wariackich papierach. Zalewanie fundamentów, przyłącze wod-kan i przyłacze elektryczne...

A ja się głowię na kominami. Murarzi kierownik budowy namawiaja mnie na tradycyjne z kwasówką w środku, a w składach budowlanych na Schidla systemowy, co wybrać, w gruncie rzeczy cegła taka droga, i te wkłady kwasowe, że ten Schidel nie wychodzi tak drożej. A Wy jakie kominy robicie??????

 

Szdzę, że każdy komin jest dobry jeśli... jest poprawnie wykonany. My kierowalismy się ceną oraz tym, że w projelcie mamy komin systemowy Leiera. Przynajmniej tutaj nie trzeba będzie zastanawiać się jak używając innych materiałów zrobić tak jak było w projekcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych kominów systemowych. W składach mówią mi że wszystkie po za Schiedlem to podróbki nie warte swojej ceny, ale biorę to po za nawias, bo wiadomo każdy przedstawiciel handlowy namawia na markę taka jaką ma w ofercie.

 

Jasne, a najlepszy telefon miał Graham Bell... bo inne to podróbki :lol: Nie dajmy się zwariowac bo sami zaczniemy strugać okna, a propo's okien...

 

Bardzo podobają mi się okna Jezierskiego (Schuco CT-70) - może ktoś kupował w ostatnim czasie albo dostał ofertę cenową? Chętnie porównałabym jeden parametr, a mianowicie finansowy... Czy u was też dopłata do P4 i WK2 jest wyższa niż w innych firmach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...