Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


magdar

Recommended Posts

MaEmi

 

Jak ja Ci zazdroszczę takiej superowej sytuacji...

Podstawowy problem to ten że mamy gdzie mnieszkać - ciasno to ciasno ale na glowę nie leci, więc może tak być według niego - bo za malo kasy.

 

Nie powiem że jesteśmy milionerami ale obydwoje mamy stabilną pracę, mamy jedną 2,5 letnią córeczkę, niewielkie gospodarstwo rolne, trochę oszczendności i teściów emerytów chętnych do pomocy - a jemu się nie chce.

 

My wynajmujemy, co miesiąc płacimy krocie, pracuje tylko mąż, ja siedzę w domu bonie mam komu powierzyć mego berbecia. Jedni dziadkowie 80 km od nas ale i też zajęci, a drudzy dziadkowie 300 km. Już drugi tydzień nie mogę wyjść bo pogoda okropna a ja nie mam z kim zostawic chorej juz dziś córki. Czeka na mnie geolog, geodeta i architekt.

Sama siedzę w każdej wolnej chwili i czytam wszystko na forum, już wiem jak sie fundamenty leje, każda wolna sekunda to w mojej głowie dom!!

A mój mąż? moze i kochany, ale jak ma wolną chwilę to oglada traktory na allegro, :o kiedy mówię mu że warto poczytać o jakimś ociepleniu bo w ciemno nie wiemy nawet jakie, to mówi ze Julka mu przeszkadza bo jak wraca z pracy to ciagle za nim łazi..o allegro nie wspomnę... i co ja mam na to powiedzieć??? nie wiem.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wiolasz

dzięki za wsparcie, myślałam że tylko ja muszę walczyć o każdy krok do przodu.

Widocznie tak już musi być na świecie że większosć kobiet przejmuje się za bardzo a faceci nie - niech im idzie na zdrowie.

Co do allegro... u mnie to samo, albo dla odmiany gadu-gadu z kolegami, albo inne rozrywki które daje internet

Co do chorej córeczki to mam nadzieję że wkrótce jej się poprawi, dzieci szybko łapią infekcje ale szybko też z nich wychodzą

 

sylwia 13

podziwiam i ciebie i ekipę

ale może tam gdzie budujesz nie ma takich opadów, może grunt też ściślejszy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy też szczytny plan zrobienia fundamentów w tym roku. Może za 2 tygodnie sie uda .

Chciałam popytać, czy nie boicie się, że cos poprzymarza itp.

Bo niektórzy nam odradzają. Ale bardzo nam zależy, aby wykonać te fundamenty, bo wtedy w roku 2007 możemy wziąc się bardzo poważnie i skończyć do zimy.

NASZ PROJEKT: http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=289&IdKolekcji=23

Może ktoś go buduje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że masz sporo odwagi

wiem że to kuszące mieć od czego rozpoczć w nowym roku

 

Ale fundamenty to podstawa domu jak to sp... to poprawianie dużo może cię poźniej kosztować

 

przemarzanie to raz, a drugie to jak wyobrarzas sobie grzedanie w błocie, ale powodzenia

 

Jeden gość Cmyk rozpoczynał zimą..... przeczytaj jego dziennik

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: dzieki dziewczyny. Mam taki zamiar, ale ciągle brakuje mi czasu. Mam juz komputer w domu, net podłączony. Czekam na zdjęcia na płycie, bo ostatni film wywołali mi bez płyty. Kurcze, na serio jak narazie jesteśmy pierwsi z tym domem. Jest jeszcze jeden chłoak z Poznania(mam z nim kontakt), który też będzie stawiał ten dom, ale zacznie dopiero na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi - mnie bardzo podoba się Twój projekt i pomysł założenia dziennika jest naprawdę baardzo dobry. Z przyjemnością będę Ci kibicowała. Sama również planowałam budowę Twojego domku jednak koniec końców wybrałam Irysa z pracowni Horyzont (zadecydowała duża kuchnia no i salon pokaźnych rozmiarów a nie ukrywam, że odwiedziny u znajomych również przyczyniły się do wyboru tego projektu) dokonałam kilku zmian iiiiiii.... i na wiosnę ja również rozpoczynam swoje budowanie.

Powodzonka dla wszystkich z 2007 !!!!! :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgl-garaż ma powierzchnię ok.30m2-szerokość 6m, długość 5m ze słupkiem pośrodku i dwiema bramami garażowymi (takie standardowe wymiary- w liroyu mozna kupic takie drzwi garażowe otwierane do góry po 800zł za sztukę :wink: ).

Wczoraj podjęliśmy kolejną ważną decyzję- schody na poddasze będa jednak betonowe. Rozważaliśmy wiele aspektów i przeważyły betonowe . Jakoś fajnie je potem wykończymy drewnem albo gresem i bedzie oki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam właśnie do domu, dałam małej podwieczorek (jak dobrze, że są obiady w żłobku... :lol: )no i trochę sie uspokoiłam. Wiolasz, wejdź na doświadczenia, tam jest temat założony przez Aramana, ale nie pamietam tytułu..."jest coś takiego" czy jakos tak...podniósł mi troche ciśnienie, ale juz się uspokoiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...