Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sigma_si milo mi, ze do mnie wpadlas :p , przychodz kiedy tylko masz ochote :wink: .

Co do piernikow to ja rok temu zapomnialam zarobic ciasto i moje stalo tylko kilka dni i tez byly dobre pierniki - sa proste do zrobienia.

 

aneta-we, ktora u Ciebie byla rocznica slubu?

Kostke kladlismy sami, bardzo sie ciesze, ze ja w koncu mamy, bo teraz z auta na czyste wysiadam.

okaz swoja lazienke w minimalu, bo ciekawa jestem :wink: .

Co do makaronow to jakos nie jestem przekonana, wczesniej kupilam do lazienki, bo nic czrwonego nie moglam poszukac, Teraz z ta biala firanka lazienka wyglada na wieksza i jest bardziej czysta (to zludzenie przez biel firanki) :lol: .

 

jessi zdjecia juz zrobilam ale musze chwilke poswiecic na ich zgranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałam tylu pierników :D :D :D

Zdolna jesteś i pracowita :D

Kiedy masz czas na to ???

Firanki bardzo ładne. Garaż super!! Ja też nie mam suszarni i tak samo suszę w pokojach. Trudno. Gdyby chciało się mieć wszystko to dom miałby 250 metrów.

 

A to trzeba sprzątać i ogrzewać.

Mój mąż jak mi umył ostatnio 3 duże okna plus tarasowe to stwierdził "Ze go styrałam".

Gorąco pozdrawiam

 

Ale sie usmialam :lol: :lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to caly dzien nie dostawalam powiadomien z moich komentow :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: , teraz przypadkowo zajrzalam, a tu tyle wpisow :) .

 

Ja dzisiaj jezdzilam na szmacie po chalupce, jutro juz przyjezdza mama dopolidnia, wiec w niedziele bedeziemy lepic i mrozic 150 pierogow i 100 uszek.

U nas dzisiaj w dzien bylo -14 :o , zwierzaki pchaja sie do chalupy i nie chca wychodzic nawet na sikanie :roll: , musialam je wypchnac po wielu godzinach :lol: .

Prezenty mam juz porobione, zakupki tez, tylko na swieta pieczywo i owoce kupie, bo reszta juz jest takze luzik mam :) , w poniedzialek jade do pracy chyba ostatni dzien.

Dzisiaj robilam na obiad fajny tort miesny - szybki i smaczny, przepis w dziale porad w daniach obiadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Wszystkiego, co dobrym się zwie na te święta cudowne, zdrowia, łaski Bożej, szczęścia i tego, abyście zawsze mieli wokół siebie kochającą Rodzinę.

Samych jasnych dni życzy Wasza DPS.

 

http://www.thebscorner.com/archives/Merry%20Christmas.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2009/08/kerstbal3208.gif

 

 

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie

niech Cię aniołek ode mnie uściśnie

i złoży Ci najserdeczniejsze życzenia

z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt ! ! !

 

ps. robie dziś pierniczki :lol:

 

Mam nadzieje, ze takiemu beztalenciu jak ja też wyjdą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martic napisala:

 

Magpie,masz piękny wystrój w domku,mam ogromną prośbę:czy możesz zdradzić,gdzie został zakupiony stól z krzesłami w jadalni-jest przepiękny!!!!oraz meble kuchenne-po prostu mój klimat,ciepłe i rodzinne:)dziękuję Ci bardzo i będę wdzięczna za informację!!Powodzenia w dalszym wystrajaniu i wykańczaniu:)

 

Cale meble do salonu to firma vinotti, seria yaziko. Wejdz na ich stronke, tam maja podane salony sprzedazy http://www.vinotti.pl/.

Meble kuchenne to nasz produkt :wink: . Pozdrawiam :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...