Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Irys - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam napisać, ze przez rok testowałam wszelakie papiery dupne :wink: :lol: Małej obsesji prawie dostałam :lol: Po roku dosżłam do wniosku, że ten z Biedronki jest najlepszy na naszym rynku :lol: Podobnie jak Ty go tam kupuje :lol: :lol:

 

Tez po wielu testach ten kupuje tylko :) ! Nie rwie sie, jest gruby, a najwazniejsze, ze przy oddzieraniu nie pyli sie tak jak inne dziadostwa i jest tani, bo niecale 7 zl kosztuje!

Maja tez fajne reczniki jednorazowe ale te grube niemieckie po okolo 4 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeelllloooo

 

papier dupny z biedronki - sprawdzę

 

Tylko sa dwa rodzaje

-tanszy kolo 4 zl bialy i rozowy

i

-drozszy kolo 7 zl niebieskie motylki lub różowe róże

 

:lol: :lol: :lol:

 

Super maja tez ciasto francuskie gotowe schlodzone, konfitury, wklady do wc zelowe, tani: olej, margaryna kasia, maslo lowicz, dodatki do ciast, mleko, woda zywiec, slodycze z wedla i wawela, groszek i kukurydza sa z kwidzynia ale opakowanie dla biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeelllloooo

 

papier dupny z biedronki - sprawdzę

 

Tylko sa dwa rodzaje

-tanszy kolo 4 zl bialy i rozowy

i

-drozszy kolo 7 zl niebieskie motylki lub różowe róże

 

:lol: :lol: :lol:

 

Super maja tez ciasto francuskie gotowe schlodzone, konfitury, wklady do wc zelowe, tani: olej, margaryna kasia, maslo lowicz, dodatki do ciast, mleko, woda zywiec, slodycze z wedla i wawela, groszek i kukurydza sa z kwidzynia ale opakowanie dla biedronki.

 

zanotowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno kurna :roll: papier z Biedronki jest the best 8)

 

Zimno, zimno :roll: :) , u nas teraz -19 :evil: ale przynajmniej wszystkie zarazki wymrozi i robale typu kleszcze, a przy okazji roslinki w ogrodku.

 

Z mojego "sadu" owocowego (11 drzewek) ciekawe ile przetrwa (wsadzalismy w pazdzierniku) :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno kurna :roll: papier z Biedronki jest the best 8)

 

Zimno, zimno :roll: :) , u nas teraz -19 :evil: ale przynajmniej wszystkie zarazki wymrozi i robale typu kleszcze, a przy okazji roslinki w ogrodku.

.

 

rozczaruję Cie, bo wirusy grypy i inne świetnie sie konserwują w takich temperaturach, kleszcze sobie smacznie spią i czekają na min. +5 aby znowu atakować, tylko roślinki na straconych pozycjach. Dobrze, ze choć snieg jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helou, i tu udało mi się dziś zajrzeć :wink:

magpie, ja trochę spóźniona ale Twoje pierniczki śniły mi się całe święta ;) miałam wielką ochotę je zrobić ale w sumie dobrze że nie zagniotłam, nie dałabym rady później ich wyrobić. Może w tym roku się uda :p

 

i znowu się powtórzę, kot jest BOSKI

marzę by już nastała wiosna, wtedy nabędziemy naszego planowanego psiuna który może kiedyś będzie robił za dzwonek ;) bo nie podoba mi się, że kazdy włazi jak do siebie... i po kryjomu będzie kotek bo mąż wciąż nie przekonany, tzn zgadza się byle nie w domu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOdatkowo na scianie szczytowej zrobilibysmy takie waskie dlugie okno, bo w dzien za kazdym razem trzeba swiatlo zapalac, bo ciemnica straszna jest bez okna.

Jesli masz pytanie to pisz, bo nie wiem czy zaspokoilam Twoja ciekawosc odnosnie iryska :wink: :)

 

Miałam już dawno zapytać ale zapomniałam- na której ścianie zrobiłaś to wąskie okno? Jeszcze jedno- wjazd na twoją działkę jest od południa czy zachodu?

 

Ps sorki, że tak nękam pytaniami, ale na jednym forum odradzili mi Iryska na moją działkę z uwagi na ten północny salon- ale ja wolę pytać osób, które w nim mieszkają, bo mogą o wiele lepiej doradzić niż ktoś, kto widzi tylko rzut:) Zastanawiam sie teraz, czy lepiej kupić wersje oryginalną czy lustro:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOdatkowo na scianie szczytowej zrobilibysmy takie waskie dlugie okno, bo w dzien za kazdym razem trzeba swiatlo zapalac, bo ciemnica straszna jest bez okna.

Jesli masz pytanie to pisz, bo nie wiem czy zaspokoilam Twoja ciekawosc odnosnie iryska :wink: :)

 

Miałam już dawno zapytać ale zapomniałam- na której ścianie zrobiłaś to wąskie okno? Jeszcze jedno- wjazd na twoją działkę jest od południa czy zachodu?

 

Ps sorki, że tak nękam pytaniami, ale na jednym forum odradzili mi Iryska na moją działkę z uwagi na ten północny salon- ale ja wolę pytać osób, które w nim mieszkają, bo mogą o wiele lepiej doradzić niż ktoś, kto widzi tylko rzut:) Zastanawiam sie teraz, czy lepiej kupić wersje oryginalną czy lustro:/

 

To waskie okno zrobilibysmy na scianie szczytowej w garazu gdybysmy budowali drugi raz. My tego okna nie mamy i w garazu w dzien jest ciemno i trzeba za kazdym razem zapalac swiatlo, a wchodze tam czesto w ciagu dnia, bo wpuszczam przez garaz zwierzaki do domu.

Wejscie do domu mamy od zachodu.

Mozesz pytac jesli masz watpliwosci :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...