Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Z Okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj malmuc :)

zdziwisz sie może, ale bryłę koncypuję na 80-90% podobną do Twojej, tylko podziały na elewacjach nie będą jednolite...

Niestety kosztowo nie sięgnę do stylistyki wykończenia jaką widzę u Ciebie niemniej dzięki pewnej rozmowie doszedlem do wniosku że kontrast robi też dobrą pracę człowiekowi..(docelowo chcialem się zmiękczać bardziej podobnymi do siebie tonacjami) jejku...w kraku pada śnieg... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc, bardzo się cieszę, że wrócił Twój dziennik, naprawiłaś wielką szkodę :wink:

 

Bardzo podobają mi się wnętrza w takiej oliwkowej tonacji, wyglądają czysto, estetycznie i baaaardzo elegancko. Nawet chciałam takie kolory w kuchni i salonie (o ile pamiętasz), ale małż szedł w zaparte. A ja ugodna kobieta jestem...

Zresztą mi to się dużo rzeczy podoba..

Za dużo :o :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj malmuc :)

zdziwisz sie może, ale bryłę koncypuję na 80-90% podobną do Twojej

nie nie zdziwiłam się :lol:

po obejrzeniu linków które mi podrzuciłeś :D

 

Niestety kosztowo nie sięgnę do stylistyki wykończenia jaką widzę u Ciebie

hmmmmmmm, u mnie jest skromnie :roll:

no deseczki sobie kupilam, ale to polowa ceny dobrej deski 3w

no i teak, a raczej robocizna :-? , dobrze ze to tylko 30 m :wink:

 

jedno jest pewne, fantastycznie jest miec męża, który żadnej pracy sie nie boi :D

zwłaszcza ze wykancza dom poraz pierwszy,a ile kasy sie zaoszczedzi ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...