Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE


malmuc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Malmuc te zielone płytki po Polcolorit Styl moze?

Teraz własnei dopatrzyłam, że te o których mysle do łazienki na górę to własnei Styl ale biało-czarno-czerwony :o :lol: :lol: :lol: Od kilku miesiecy mam je na oku :wink:

Mayland

"mordo Ty moja" :lol: (chyba sie nie pogniewasz)

no tak Polcolorit seria style kolor kiwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc łazieneczki wyszły świetnie. szczególnie blacik z umywalkami prezentuje się na 5+

 

aaa to moja, u mnie czarny marmur i nie za taką kasę :lol:

kiedyś w podobnym stylu oferowali w vox, boconcept i widziałam jeszcze w sklepie lampyesklep.pl

a identyczą można kupić w maxflizie w krakowie na stoisku z oświetleniem. nie pamiętam dokładnej ceny, na pewno była atrakcyjna

 

dziewczyny myslalam o takiej, ale zrezygnowalam bo dzieciaki mi ten klosz w sekunde rozwalą :-?

o to bym się nie bała, bo klosz jest wysoko zawieszony i metalowy :wink:

 

tą od Piskoora pamiętam, podrzucilam ja w watku o przesuwnych lampach we wnętrzach, ale chyba stylem mi nie bedzie pasować :roll:

według mnie pasuje. dlaczego myślisz, że nie :roll: skłaniałabym się właśnie za takim rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc łazieneczki wyszły świetnie. szczególnie blacik z umywalkami prezentuje się na 5+

dzięki

od Ciebie taki komplement :oops: :D

 

aaa to moja, u mnie czarny marmur i nie za taką kasę :lol:

kiedyś w podobnym stylu oferowali w vox, boconcept i widziałam jeszcze w sklepie lampyesklep.pl

a identyczą można kupić w maxflizie w krakowie na stoisku z oświetleniem. nie pamiętam dokładnej ceny, na pewno była atrakcyjna

 

dziewczyny myslalam o takiej, ale zrezygnowalam bo dzieciaki mi ten klosz w sekunde rozwalą :-?

o to bym się nie bała, bo klosz jest wysoko zawieszony i metalowy :wink:

 

pamietam ze kiedys podsunelas mi podobne lampy i cena byla poniezj 1000 zł, ale to były wtedy klosze szklane stąd moja obawa i dzieciaki

musze do tego tematu wrócic z małżonkiem, nie podobała mu sie kiedyś

nauczona jednak doswiadczniem wiem ze teraz moze byc juz zupełnie inaczej :lol:

 

tą od Piskoora pamiętam, podrzucilam ja w watku o przesuwnych lampach we wnętrzach, ale chyba stylem mi nie bedzie pasować :roll:

według mnie pasuje. dlaczego myślisz, że nie :roll: skłaniałabym się właśnie za takim rozwiązaniem

myslalam ze moze takie jak fasola wyzej pokazala beda lepiej wyglądać

czyli wyrazny klosz w zdecydowanym kolorze

bo sama lampa jest fajna, ale klosz wolałabym inny :roll:

http://www.subito.com.pl/ftp/9/104/[9832]_ara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zdecydowalam juz jakie drzwi

taka bedzie oscieznica, kanciata

http://www.drzwiewa.pl/images/dewro/oscieznice/o-standard.jpg

okleina najprawdopodobniej bedzie orzech jasny na dębie czyli coś takiego

(najbardziej pasowała do naszych schodów)

http://wyprzedazdrzwi.pl/superokazje/images/114.jpg

drzwi do pokoju

http://www.oknadrzwi.dabrowa.pl/images/dwro/modele%20nowe-zdjecia/tn_d805.jpg

drzwi do łazienki

http://www.oknadrzwi.dabrowa.pl/images/dwro/linia%20nova/tn_d704.jpg

zrezygnowałam z oziomych paseczkow bo:

po odwiedzinach w salonie DEWRO

doszlam do wniosku ze sa baaaardzo biurowe

po drugie w sąsiedztwie drzwi z pionową szybka wyglądało to jakby znalazły sie tam z przypadku

uznałam wiec, że skoro szyba jest pionowo to i pasek tez powinien :roll:

mam jeszcze czas na zmiane koloru, podobało mi sie jeszcze kilka inncyh ale stwierdzilismy z mezem ze dopasujemy drzwi do schodów.

Mam do was pytanie o drzwi lazienkowe

stosuje sie zwykłe okrągłe wyciecia na dole skrzydła lub tzw podcięcie

nie wiem jak takie podcięcie wygląda i co jest lepsze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana rewelacja! Szczególnie ten bok w drewnie. Kurcze a moze ja sobie położę takei kafle na kominku.... :roll: :roll: No podoba mi się! :lol:

 

Nie wiem jak wyglada podcięcie wiec nie pomogę. Do łazienek nie dawałam innych drzwi lecz takie same jak do pokojów ale wstawią mi te chromowe tulejki na dole. I tylko to bedzie wyróżniać drzwi łazienkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to?

jakies plyty?

z czego?

no fajnie to wyglada :D

WIEM!

jak wygram w totka zrobie se takie cos fornirowane

jakies cos podobne do schodów

 

No własnie - FORNIROWANE !!!

ja chyba już zboczona jestem na punkcie tego fornirowania :o

najchetniej zafornirowałabym wszystko :D

na razie planuję w fornirze taki duzy panel na scianę "telewizyjną"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie taki fornir kupuje i ile to kosztuje?

 

no tego to ja do końca jeszcze nie wiem

ale prowadziłam już wstepne rozmowy na Bielanach u ludzi którzy robią drzwi fornirowane (ceny kosmiczne) i taką płytę można u nich zamówić - ile to może kosztować na razie nie wiem

pan przyjechał na budowe obmierzył scianę z drzwiami, która w całości chcialam tez zafornirować i powiedział że chyba się nie da :( więc wymysliłam jeszcze inny sposób zabudowy tej ściany - podobno sie da cos takiego zrobić

pan miał zadzwonić i powiedzieć ile takie cudo bedzie kosztować, ale nie zadzwonił

 

ostatnio byłam na ołatszynie w nowym punkcie w którym robią drzwi (też fornirowane) i oni też twierdzą, że rożne rzeczy mogą zrobić - mam do nich ponownie jechać w przyszłym tygodniu

 

wymyśliłam też, że taką płyte na scianę pod TV to mo,że mi stolarz od mebli kuchennych zrobić, nie?

zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...