Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej!

Tak Was sobie podczytywałam przes ostatnie dni, bo wymyśliłam sobie takie płytki do łazienki. Zrobiłam rozpoznanie rynku poznańskiego i znalazłam w przyzwoitej cenie płytki Novabell Happywoods (129zł/m2) 15x60. Normalnie kosztują ok 200.

Ktoś coś wie na ich temat?

Pewnie i tak je kupię, bo tańsze mi się nie podobają, droższe nie są wcale dużo ładniejsze, a na te super drogie mnie nie stać.

A cerrenissimy nigdzie w Poznaniu nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się coś wydawało, że pokręciłam nazwę, ale nie miałam już siły sprawdzać. Wiadomo było o co chodzi ;)

Wiem, że w necie jest, ale wolałabym na żywo obejrzeć przed kupieniem. Poza tym nie byłabym pewna który kolor by bardziej pasował do tych płytek co już mam, ściennych. Więc odpada. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za tak szybką odpowiedź!!! Jesteście kochane!

aneta_we - to Twoja podłoga była dla mnie inspiracją jeszcze na samym początku budowy, więc nie żadne inne tylko Twoje, grafitowo-szare! :D Jeszcze wtedy ze Słoneczkiem pomagałyście poszukać mi ich punkty sprzedaży w okolicach Bydgoszczy... A tak przy okazji - czy miałaś dużo 'odpadów' przy układaniu tych płytek? Nie wiem, ile ich zamówić nadto, żeby czasem nie zbrakło. Dodam tylko, że mam wykusz w salonie...

POZDRAWIAM!

Hej ale ja Ci zazdroszcze tych 45 m2 :oops: u mnie jest ich tylko troszeczke bo sa tylko w dolnej łazience (na salon mialam juz kupione). Codziennie jak wchodze do tej łazienki to sie zachwycam tymi płytkami i nie tylko ja bo i wszyscy goscie sa w szoku (tylko tesciowej sie nie widza 8) ). Jak Ci cos zabraknie to ja chyba jeszcze katron ich mam w zapasie.

Pozdraiwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djanya dziękuję, że tak podnosisz mnie na duchu. Nigdy ich nie widziałam na żywo, nie 'macałam', więc można powiedzieć, że zamówiłam je w ciemno... Oczywiście pokaże Wam efekty, ale to dopiero wiosną. Zamówiłam jednak 50 m2, bo dopiero przy tej ilości miałam duży rabat. Pewnie więc zostaną mi też w zapasie...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam cały album w fotosiku - to fantastyczne!!!

I ciemna, i jasna wersja, i łączenie tym czymś drobnym, wszystko mi się podoba baaaardzo! Już sobie zapisałam nazwę :)

 

A teraz dwa pytania w off-topicu :wink:

- co jest na ścianie za wanną? Proszę o dokładniejsze dane, bo koniecznie muszę zakleić ścianę, do której przytula się pies, a to coś na zdjęciach jest akurat takie, jak powinno :)

- schody!!! Boskie!!! I stopnie i baluistrada!!! Z czego są zrobione i dlaczego ja takich nie mam? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewka ;to coś drobnego' na łączeniu to mozaika kamienna ceramstic w tym akurat przypadku cięta na paski szerokości jednego kamyczka aby uzyskać kształt koła.co to co nazywasz jasną wersją to całkiem inny gatunek płytki firmy nie pamiętam wym 60x30 cm ale inwestorowi właśnie chodziło o taki kontrast.co do ściany nad wanną to kwarcyt w elementach wym. 15x60 cm jeśli się na niego zdecydujesz to pamiętaj o impregnacji w końcu to kamień .schody to gres paradyż niestety wycofany już z produkcji połączony z mozaiką kamienną tą samą co na wstępie było trochę dłubaniny ale efekt końcowy też mi się podobał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...