Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a wy chodzicie po domu zawsze na boso?

 

 

 

Tomek, jesli chcesz, moge Ci podeslac kilka fotek naszych Thorno Bianco, juz zafugowane i z listwami przypodlogowymi. Sprawdze tez ich cene, bo juz nie pamietam...

 

znalazłam twoje zdjęcia na forum :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?186748-Maja-II-w-naszym-wolnym-wykonaniu-)/page2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjeć jeszcze nie mam, poprostu zapominam o tym, a aparatem w komórce nic ciekwego nie zrobię.

Ale odnośnie ciecia długich płytek 1,2m, tak, były cięte wzdłuż i nie było kłopotu, zależy od maszyny.

 

może jednak uda Ci się zrobić fotki połączenia białego i drewna? mamy mega dylemat czy płytki białe na ścianie robić w macie czy w połysku.. :/

 

a ma ktoś płytki Serenissima Urban Dark? załączam foto:

http://www.serenissima.re.it/collection_details/en/69313/Urban.aspx# jaka fuga do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modena wybrałabym zdecydowanie jeszcze raz.:yes:Zawsze lepiej jaśniejsza niż ciemniejsza bo jak wiadomo w użytkowaniu ściemnieje po jakimś czasie i tak.

 

Odwrotnie, zawsze lepiej najciemniejszy odcień z płytki niż jaśniejszy. Owszem jasna fuga ciemnieje, ale tylko w najbardziej eksploatowanych miejscach, niejednakowo na całej powierzchni, także to ciemnienie fugi nie będzie wyglądało dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak uda Ci się zrobić fotki połączenia białego i drewna? mamy mega dylemat czy płytki białe na ścianie robić w macie czy w połysku.. :/

 

a ma ktoś płytki Serenissima Urban Dark? załączam foto:

http://www.serenissima.re.it/collection_details/en/69313/Urban.aspx# jaka fuga do tego?

 

 

U mnie takie połączenie.... :)

Płytki na ścianie białe, matowe i ze strukturą.... do tego cegła naturalna ( jeszcze bez fugi bo robota w trakcie)

Jak by ktoś chciał lepszej jakości zdjęcia, na których widać więcej, to mogę zrobić.

 

IMG_1242.jpgIMG_1243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia Ro,

 

Przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale choroba mnie rozłożyła na łopatki. Oto zafugowane fugą mapei brąz płytki setim honey (z góry przeproaszam za jakość zdjęć, bo robione wieczorem, płytki nie domyte i wszędzie pył pobudowlany):

 

Obiecuję, że wrzucę jeszcze parę fotek umytych płytek po weekendowym ich umyciu. Przeprowadzka już za 2 tyg!:yes:

kalafiorek, ślicznie wyszło pod każdym względem !!! Kolor ścian, białe listwy i cegiełka bomba - bardzo w moim guście!!! :)))

 

A ja mam do Was pytanie: jaką fugę wybrać do płytek paradyż pago dark? Celuję w mapei szary lub czekolada, brąz wydaje mi się za jasny. Co sądzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się płytki Legni Natural i Nordic Gold, bardzo rozczarowałam się jednak po sprawdzeniu klasy ścieralności: 3.

Nie obawiacie się, że szybko Wam się zniszczą?

Waham się, co położyć w salonie z wyjściem na ogród. Obecnie w wc w bloku mam na podłodze płytki 3 klasy i po kilka latach widać, że są wytarte.

Co lepsze? Kiepskie płytki czy dobre panele? Za 100 zl/m kupi się panele Quick Stepa, można położyc go samodzielnie i wyjdzie taniej niż gres, gdzie za samo położenie trzeba zapłacić min. 50 zl.

Co robić? Co wybrać....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się, co położyć w salonie z wyjściem na ogród. Obecnie w wc w bloku mam na podłodze płytki 3 klasy i po kilka latach widać, że są wytarte.

Co lepsze? Kiepskie płytki czy dobre panele? Za 100 zl/m kupi się panele Quick Stepa, można położyc go samodzielnie i wyjdzie taniej niż gres, gdzie za samo położenie trzeba zapłacić min. 50 zl.

Co robić? Co wybrać....?

 

Jakie AC mają te quickstepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...