Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje w trakcie układania.

http://images75.fotosik.pl/348/d4f97a04481deb02.jpg

 

w poprzek nie masz żadnej dylatacji ??

jaka szerokość fugi ?

 

 

Ja własnie będę kładł swoje w rozmiarze 120/20 na podłogówce, ale zastanawiam się jeszcze jak je ułożyć i jaka szeroką fugę ?

na podłogówce 1,5mm da radę czy lepiej 2mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzek nie masz żadnej dylatacji ??

jaka szerokość fugi ?

 

 

Ja własnie będę kładł swoje w rozmiarze 120/20 na podłogówce, ale zastanawiam się jeszcze jak je ułożyć i jaka szeroką fugę ?

na podłogówce 1,5mm da radę czy lepiej 2mm ?

 

Na tej powierzchni nie ma ale jest na połączeniu kuchni z jadalnią.

Płytki przesunięte co 30 cm i fuga 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłam tu bo interesuja mnie płytki drewnopodobne. Mamy duży salon otwarty na korytarz i kuchnię. W salonie nie mamy ogrzewania podłogowego wiec tam musza być panele. W części: kuchnia-korytarz-wejście planujemy położyć płytki drewnopodobne w kolorze jasno szarym.

 

Generalnie chcemy uzyskać taki efekt jak na zdjeciu ponizej (brazowe panele i jasno-szare płytki)

 

I to mam pytanie :

1. czy to będzie dobrze wyglądać jak położymy przy panelach płytki drewnopodobne (prostopadle, tak jak na zdjeciu) w jednym dużym pomieszczeniu?

2. czy są jakieś płytki drewnopodobne godne polecenia w jasno-szarym kolorze w półce cenowej do 60-70 zł

3. I najważniejsze: jak się pielęgnuje takie płytki tzn. czy widać smugi lub paprochy.

 

Mam nadzieję ze ktoś cierpliwie odpowie na moje pytania :)

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bee23988f275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja też podłączę się z prośbą o identyfikację płytek. wiem że to płytka hiszpańskiej Firmy Keraben, w internecie można przeczytać że nazywa się "wood floor", ale nigdzie w sklepach tych płytek nie mogę znalesc. Przeglądałem juz tysiące płytek i tylko na te jestem zdeterminowany, wciąż do nich wracam. Tylko co to dokładnie za płytka? Musi być dokładnie taka jak na zdjęciu, ciemna imitacja drewna i szeroka

keraben_179_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
tyle samo, co za każda inną płytkę

 

Jasne za płytke 90 na 90 płaci się tyle samo co za płytke 10 na 10. Płytka drewnopodobna jest kładziona na dużej płaskiej owierzchni a nie np w łazience 1,5metra na 2metry z 16 kątami - ale to też nie ma znaczenia....

 

Ponawiam pytanie ile płailiście za położenie m2 płytki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...