Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co sądzicie o marce Cerrad? Zastanawiamy się o płytkach imitujących drewno - dobra cena w porównaniu do konkurencj, ale czy to samo można powiedzieć o jakości?

 

Ja mam na budowie paczkę plytek drewnopodobnych cerrad arbaro oro (wzięte na próbę) i trochę łódkowate są. Poza tym za ciemne jak dla mnie, zdecydowałam się na ape oregon haya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesują mnie płytki 30x60. Czy ktoś może polecić konkretny model dobry do układania. Będą z nich schody wewnętrzne dlatego taki mało ciekawy rozmiar...Płytki na korytarz i schody bez podlogowki. Lub jakiś model 30x100 wtedy będzie stopień z jednej płytki. Wiem że cerrad ma takie w ofercie 30x120 i 20x120. Szczyt marzeń to kilka rozmiarów z jednej kolekcji. Jak ceramika ma 30x60 to już 20x90 lub podobnych brak w tym samym modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o imitacji drewna na tapecie? Znalazłam świetną inspiracje 2dee051798f3ff241050189ce6d4bd98.jpg

i strasznie bym coś takiego chciała u siebie. Zastanawiam się co wybrać. Prawdziwe deski, imitacja czy taka tapeta: https://redro.pl/fototapeta-drewniana-deska-tekstury-tla,92237657

 

Sama nie wiem co byłoby lepsze :confused: Ktoś już obkładał ściany drewnem?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o imitacji drewna na tapecie? Znalazłam świetną inspiracje (https://i.pinimg.com/originals/2d/ee/05/2dee051798f3ff241050189ce6d4bd98.jpg) i strasznie bym coś takiego chciała u siebie. Zastanawiam się co wybrać. Prawdziwe deski, imitacja czy taka tapeta: https://redro.pl/fototapeta-drewniana-deska-tekstury-tla,92237657

 

Sama nie wiem co byłoby lepsze :confused: Ktoś już obkładał ściany drewnem?

 

Anika998, to my jeszcze dodamy Ci kilka propozycji pod rozwagę i inspiracje ;)

 

 

Może akurat, któraś z opcji przypadnie Ci do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad położeniem płytek drewnopodobnych w holu i kuchni, natomiast w salonie siła wyższa zgadza się tylko na panele. Czy takie połączenie będzie udane? Moja Żona nastawiona jest raczej na panele w salonie i jasne płytki w reszcie pomieszczeń na parterze. Dodam tylko że planujemy dębowe schody. Coś ktoś doradzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad położeniem płytek drewnopodobnych w holu i kuchni, natomiast w salonie siła wyższa zgadza się tylko na panele. Czy takie połączenie będzie udane? Moja Żona nastawiona jest raczej na panele w salonie i jasne płytki w reszcie pomieszczeń na parterze. Dodam tylko że planujemy dębowe schody. Coś ktoś doradzi?

Jeżeli panele, płytki drewnopodobne i schody dębowe będą się łączyć to nie będzie to dobrze wyglądać. Trzy rodzaje drewna by już zaburzały ład a co dopiero połączenie drewna i dwóch różnych jego udawaczy. Jednakowych kolorystycznie nie dobierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Chce miec drewnopodobne plytki w salonie korytarzu kuchni - ogółem ok 70m. Spodobały mi się na necie plytki tubadzin wood line czy jakoś tak niestetyna żywo wyglądają strasznie badziewnie i papierowo :/ Dzisiaj w salonie z płytkami znalazłam płytki MARAZZI TRAVERKWAY LARICE. Zakochałam się po prostu. Niestety usłyszałam opinię, że marazzi się popsuło, że to już nie ta jakość i wytrzymałość, że lepiej coś polskiego np cerrad. Tyle, że opinię taką wygłosiła właścicielka innego salonu która włoskich płytek nie ma w ofercie ;) no i pytanie jak z jakością marazzi? Warto inwestować? Trzymają wymiary? Są trwałe? Czy lepiej faktycznie ogarnąć cerrada czy inne pl???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ładnie to wyglada :) Osobiście o wiele bardziej podoba mi sie położenie pytek w ten sposób niż na prosto.

Zastanawiam sie jaka fuga będzie najlepsza do tych plytek od Tubądzina:

szara?

jasno brązowa?

I jak szerokie fugi stosujecie?

http://www.tubadzin.pl/sites/default/files/images/aran-wood-work-white-str-bricktile-red-big_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...