Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbliżenie (fuga mapei orzech)

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=279699&d=1410644462

 

Co do koloru to zdjęcia przekłamują, ale na pierwszym jako "stopień" jest położony dębowy surowy próg (nie lakierowany, nie bejcowany, tylko surowy) i jego kolor jest idealnie taki jak płytek. Chłodny jasny beż.

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku miejscach na forum znalazłam wypowiedzi, żeby nie robić cokołów z płytek.

A z czego można w zamian??

Może jakieś zdjęcia??

Mnie się cokoły w ogóle nie podobają ...

Ja do płytek drewnopodobnych pago dark z Paradyża robię białe listwy z mdf-u i wiem, że pięknie będzie to wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkujących kuchnie otwarte na salony. Czy płytki drewnopodobne położone w salonie przeciągnęliście na kuchnię czy w kuchni macie co innego? Przyszły już moje pago dark do salonu i jasne płytki do kuchni i coś mi to nie pasuje. Z założenia miała być inna podłoga w kuchni, żeby wizualnie oddzielić te 2 pomieszczenia, zdecydowałam się jednak na fakturę drewna, żeby z kolei było jakieś nawiązanie stylem do salonu. I te w kuchni mają być jasne, bo kuchnia dużo mniejsza niż salon i będzie pasować do mebli. A teraz już sama nie wiem. Jaka jest Wasza opinia w tej kwestii? Lepiej wyglądają takie pomieszczenia z taką samą podłogą, czy nie raziłaby Was taka 'podzielona' kolorystycznie podłoga? Z góry dzięki za opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dobra kobieto :)

Wygląda idealnie. Wychodzi na to, że carmel będzie za jasny a brąz za ciemny.

 

Tylko jest problem z tym kolorem, nigdzie nie mogę go znaleźć . W marketach ten kolor nie występuje.

 

W necie znalazłam tylko z dodatkiem perły. Gdyby któraś z Was się o niego potknęła, to proszę o namiary ;).

Edytowane przez amadi
litrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu płytek Serenissimy w kolorze living amber.

serenissima_plytka_podlogowa_drewnopodobna_jasny_braz_15x90cm_living_amber_4.jpg

Pytanie:

- Czy ktoś z was miał do czynienia z tymi pyłkami?

- Jaki kolor fugi polecacie do takich płytek? Jaka jest najlepsza firma produkująca fugi? Jaki odcień fugi by współgrał z tą płytką. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informację i spostrzeżenia. :)

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerrad Setim Honey to niedroga płytka. My kupowaliśmy ją w Praktikerze - po negocjacjach po 54 zł/m2. Uważam, że nie warto inwestować w II gatunek, bo I tez nie jest zbyt prosty - płytki są łódkowate, chociaż my nie żałujemy zakupu. Bardzo nam się podobają. Teściowa myślała, że to deska dębowa. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...