Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Te płytki Domino Tubądzin w dotyku nie są idealnie gładkie jak polerowane, nie są świecące.Wg mnie ładniejsze- bardziej naturalne- od droższych drewnopodobnych innych producentów-ale to rzecz gustu. Mnie bardziej interesuje jak sprawdzają się w użytkowaniu, mile widziane zdjęcia z ich wykorzystaniem zwłaszcza w przedpokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te płytki Domino Tubądzin w dotyku nie są idealnie gładkie jak polerowane, nie są świecące..

 

Widziałaś płytki firmy Kale? Bo szukam coś w ten deseń (struktura, jakość nadruku). Moje Nordic Gold wycofano z produkcji a zamienna kolekcja ma bardzo szary kolor dębu:

 

http://viverto.pl/gfx/big/1424430075.27.jpg

 

W sumie szukam czegoś pasującego do dębu z szafek IKEA:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/godmorgon-odensvik-szafka-pod-umywalke-z-szufladami__0382215_PE556638_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z powodu złamanej nogi mam obecnie problemy w jeżdżeniu po sklepach. Czy oglądałaś je może jakoś szczególnie dokładnie? Chodzi o połysk, fakturę?

 

Ja mam te kafle. Z wyglądu jestem bardzo zadowolona, przy takiej cenie w 100 % spełniają moje oczekiwania. Nie wyglądają tandetnie, są matowe i lekko chropowate. Co do użytkowania jeszcze za wcześnie bym mogła powiedzieć. Od poniedziałku będę mieszkać. Na tą chwilę dysponuje tylko takimi zdjęciami.

 

10610661_917700961641048_8789320749283629629_n.jpg

12573122_937955689615575_7311061279244289161_n.jpg

12647309_937955462948931_7363909313206513595_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera 86 daj znać jak w użytkowaniu, jak po myciu, czy ta chropowatość powoduje, że wżera się w nie brud i jest on trudny do usunięcia.

 

Teraz szykowałam je " do zamieszkania" i nic złego nie stwierdziłam. Pył po robotach ładnie się usunął, czas pokaże co będzie dalej aczkolwiek nie wyobrażam sobie mieć gładkich kafli drewnopodobnych. Widziałam takie w sklepach np Opoczno Allwood i jestem zdecydowanie na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę gładkich - w łazience muszą być antypoślizgowe.

Pięknie wyglądają na zdjęciu.

 

Afera - jaka jest mniej więcej powtarzalność wzorów?

W Kale naliczyłam co najmniej 8 różnych wzorów usłojenia.

 

Przykro mi ale nie potrafię odpowiedzieć. Jutro mogę zrobić zdjęcie podłogi, mi się bardzo podobają.

 

P.S.

Znalazłam jeszcze takie zdjęcie przed fugowaniem.

 

12552787_937976016280209_6852741114157903451_n.jpg

Edytowane przez Afera86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam dziś te płytki z Domino na żywo.

Z serii Oak odcień Beige wygląda najlepiej. Najsłabiej ten najjaśniejszy. Natomiast ciekawy jest Elm (wiąz). Ma wyraziste usłojenie.

Ja akurat poszukuję dość słabo usłojonego wzoru, aby pasował do szafek łazienkowych, ale gdybym zestawiała z szarą lub białą szafką, byłyby OK.

 

W porównaniu z płytkami Cerradu serii Setim, Domino Oak najbardziej przypomina Setim Honey, ale jest ciut mniej miodowy w kolorze i ma nieco ładniejszy wzór.

Różnice są niewielkie.

 

Szkoda, że brak nieco jaśniejszej ładnej płytki z tych tańszych kolekcji. Ach, mój nieodżałowany Kale Nordic Gold, jak mnie ciebie brakuje....

 

Natomiast serie Paradyża są rozczarowujące poza klasycznym już Noce My Way (w tej cenie oczekiwałabym jakiś ładniejszych wzorów). Opoczno drewnopodobne też kiepskie (usłojenie wygląda jak narysowane kredką).

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...