Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przedwczoraj zamówiliśmy płytki Polcoloritu z kolekcji Wood a wczoraj dostaliśmy telefon, że kolekcja została wycofana z produkcji :o

 

No i teraz mam problem bo Paradyż mi się nie podoba a na inne to mnie raczej nie stać.... :roll:

Zastanawiam się nad Opocznem kolekcja Gres Naturale orange, wymiary 29,7x59,8. Czy ktoś układał ten gres w salonie?

Na stronach internetowych Cersanitu znalazłam tez kolekcję Imatra - co o nim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrczę!

polcolorit wycofał serię wood a była taka fajna (i wygląd i cena :wink: )??

bardzo się zmartwiłam, co ja teraz zrobię a miałam je w planach :( :cry:

 

Pardyż mnie też się nie podoba :(

ta seria gres Naturale jednak nie przypadł mi do gustu po obejrzeniu w rzeczywistości - jakoś nie pasuje do pokoju :(

 

te zagraniczne są piękne ale kosztują majątek :o :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaimycha

a jak nazywają sie te płytki i ile kosztują ja bam wczoraj w TTW i nie widziałam tam drewnopodobnych płytek w przyjaznej cenie.Widział w Leroy Merlin b fajne ale uz w cenie 149 zeta ale naprawdę -przypominają ciemny parkiet tak jakby przemysłowy

 

O ile dobrze pamiętam płaciłam 131 zł/m2. Stoisko przy samym wejściu po prawej stronie, ale wystawione mają tak z boku po stronie lewej (ale zawile tłumaczę :o ) - są niemal niewidoczne...a szkoda, bo naprawdę robią wrażenie...Gres nazywa się "Giallo Dorato"

Inne widziałam w Al. Jerozolimskich przed Pruszkowem, sklep nazywa się Valdi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaimycha

a jak nazywają sie te płytki i ile kosztują ja bam wczoraj w TTW i nie widziałam tam drewnopodobnych płytek w przyjaznej cenie.Widział w Leroy Merlin b fajne ale uz w cenie 149 zeta ale naprawdę -przypominają ciemny parkiet tak jakby przemysłowy

 

O ile dobrze pamiętam płaciłam 131 zł/m2. Stoisko przy samym wejściu po prawej stronie, ale wystawione mają tak z boku po stronie lewej (ale zawile tłumaczę :o ) - są niemal niewidoczne...a szkoda, bo naprawdę robią wrażenie...Gres nazywa się "Giallo Dorato"

Inne widziałam w Al. Jerozolimskich przed Pruszkowem, sklep nazywa się Valdi...

Pozdrawiam

 

dzięki dzisiaj podjadę i sobie "obglądnę" . Jak ja mam dość tego oglądania!! nie mogę się zdecydować szczególnie jak cena przesłania to co się naprawdę podoba :(

dzięki pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
o qrczę!

polcolorit wycofał serię wood a była taka fajna (i wygląd i cena :wink: )??

bardzo się zmartwiłam, co ja teraz zrobię a miałam je w planach :( :cry:

 

Pardyż mnie też się nie podoba :(

ta seria gres Naturale jednak nie przypadł mi do gustu po obejrzeniu w rzeczywistości - jakoś nie pasuje do pokoju :(

 

te zagraniczne są piękne ale kosztują majątek :o :(

ganek masz jeszcze quercię z paradyża:

http://www.paradyz.com.pl//images/collections/big/0207_1.jpg

w 3 kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...