Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam

Czy ktoś może mi doradzić gdzie w Krakowie znajdę płytki SERENISSIMA - Timber - Timber Mountain, jak na razie znalazłem tylko na Klimeckiego, ale tam cena ponad 200 zł. Byłem zdecydowany na Paradyża My Wey Bianco, ale nastraszyliście mnie tym że za "łódkowate" . Chyba że ktoś jednak je poleca? Jeśli ktoś może to proszę o namiar w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mefiko oglądałaś castelvetro misingi? ja tak i nie w moim typie... a cena chyba 280 zł.. odpada zostaję przy swoich. ;)

 

Oglądałam, kupiłam i zaczynamy układać kolor Teka.

Doga zupełnie nam nie pasowała, te kolory są takie mocno zgaszone, przy szarych płytkach na ścianach nie wyglądałoby dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to decyzja zapadła biorę SERENISSIMA MOUNTAIN TIMBER Na allegro koleś z Mikołowa ma po 123 zł mam nadzieje że to faktycznie będzie pierwsza jakoś :p

Jeszcze tylko kilka pytań jaką fugę do nich dawaliście? Ewentualnie czy ktoś z krakowa byłby tak miły i poświecił 5 min na pokazaniach położonych. Większość z was pisała same pochlebne recenzje, martwi mnie tylko to co jedna z użytkowniczek pisała że dostał jakieś odrapane i krzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji poproszę też o zdjecia połozonych NOCE by my way z Paradyża

Zalezy mi na tym żeby zobaczyc jak to rzeczywiście wypada ułożone na większej powierzchni

bo tu każda płytka jest inna więc w kazdym sklepie mozna zobaczyć cos innego ;-)

 

forumser bo tak ma być :D Ma imitować orzech amerykański, więc podejrzewam, że jakby kilku forumowiczów pokazało podłogę z tą płytką, to każda byłaby inna.

 

No ale też szukam zdjęcia z tym Noce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga..... Są BOSKIE !!!!!!

Jakie wrażenia z układania? Są krzywe? Co mówił glazurnik? Da się je ułożyć w inny wzór niż na mijankę? Ale nie Noce tylko te "dębowe". To chyba jedyne polskie płytki o długości 120 cm.

I zupełnie nie na temat... :p Co to za projekt domu zbudowałaś?

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki faktycznie fajnie się prezentują, mamy Noce naturale w "saloonie" (jadalnia, salon, wiatrołap) i rovere bianco w kuchni - jedne i drugie w rozmiarze 14,8x119,8... płytkarze pozytywnie się wypowiadali i nie robili problemów. Producent zaleca ten sposób układania i my w zasadzie nie próbowaliśmy innego. Kupiliśmy w necie za 126 zł/m2

 

A projekt to Cypryda z Domeny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...