Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, na razie podloga lezy niedokonczona, robimy inne brudne rzeczy by po zafugowaniu jej nie brudzic zbytnio fugi. Kuchni tez brak. Mimo to podloga juz uzbierala pochlebne opinie od ludzi krecacych sie po domu ;) Dopiero w listopadzie bede mogla stwierdzic jak sie ow podloge uzytkuje, czy widac kurz, czy latwo sie myje itd. Co do plytek do kuchni to chodzi o drewnopodobne czy normalne? Moja sasiadka ma kremowa blyszczaca plytke w kuchni i strasznie narzeka.

Zdecydowaliśmy się jendak na Egen bayur kolor nogal :) Za 2 tyg powinniśmy ruszyć z remonetm :) tak więc w podobnym czasie zaczniemy je użytkowac ;) już nie mogę się doczekać :) jak finansowo nam się uda wszystko pogodzić to i niebawem staną szafki :) Pozdrawiam i udanego dalej remontu życzę :) oby zdążyć do świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj smiało. Moje własnie są połozone w salonie i powim skromnie był to strzał w 10 . Wygladają ślicznie identycznie jak w folderze. Mogę ci podesłać kilka fotek na priv nie wiem jak wkleja sie na forum fotki. Co prawda brakuje im fug ale i tak są sliczne, Glazurnik mówił tylko ze sa baaardzo krzywe i troszkę musiał popracowac aby je ułozyć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę sie kilkoma fotkami mojej podłogi, nieskończona jeszcze bez fug i zdjęcia tez takie średniej jakości (budowa na odległość więc liczę na przychylnośc rodziny która podsyła fotki). Jednak spełniły moje oczekiwania :)

 

My way w salonie

 

 

http://img838.imageshack.us/img838/5619/dscn0347h.jpg

 

 

 

No ciekawe jak się sprawdzą w użytkowaniu.

 

Czemu wszyscy glazurnicy kładą płytki drewnopodobne w cegiełkę.

 

Ja swojemu glazurnikowi też musiałem pokazać i nauczyć że można inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...