Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Polecam nową kolekcję Marazzi Home - widziałam na żywo są super. Na 90% je kupimy w kolorze castagno :rotfl:

W Warszawie można je obejrzeć w Internity na ul. Duchnickiej 3

http://www.marazzi.it/common-assets/cataloghi-swf?swf=/mrz/prodotti/swfcollezioni/treverkHome_catalogue.pdf.swf;title=Catalogue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję zdjęć real płytek Impronty No. 4 w kolorze Patchouli oraz Vetiver. Patchouli znalazłam jedno zdjęcie tu na muratorze, Vetivera na żywca nie mogę nigdzie trafić - ani w salonach ani w necie. Ktoś może pomóc, położył u siebie, widział w jakimś salonie sprzedaży? Będą bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to fuga?

Tylko umyte czy czymś posmarowane (jakoś sie tam dziwnie świecą)?

 

Moje MyWay juz kupione i czekają na położenie, tyle ze na dużo większej powierzchni.

 

Tak jak salik napisał, tylko umyte.

Natomiast ja bym się dobrze zastnawoiła czy kłaść je na dużej powierzchni. Przez to, że są satynowe to widać na nich każdy slad - kropla, postawienie spoconej stopy, niedokładne umycie, kurz.

Ja sie cieszę, że tylko w łazience i garderobie je położyłam. Są piękne, ale dla mnei za malo parktyczne.

 

Dla odmiany te kolejne, które wkleiłam Monocibec są bardzo jasne i kompletnei nic na nich nie widać mio, że ani razu nie były myte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...