Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PAMPALUNA

Pisałaś, że przy przeprowadzce kiepsko się myło Woodentic. A jak teraz w użytkowaniu? Bardzo się brudzi?

 

LIWKO

Wyglądają super, ale pytanie to samo: jak się użytkują?

 

Przepraszam, że tak dopytuję ale muszę się na coś w końcu zdecydować, a że to na taras i na niemałą powierzchnię to nie chcę sobie potem pluć w brodę, że to zły wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LIWKO

Wyglądają super, ale pytanie to samo: jak się użytkują?

 

Od czasu do czasu trzeba zamieść (nie mamy wiatrołapu), myte z łatwizną raz w tygodniu. Jak się coś rozleje i wyschnie to widać, trzeba wtedy umyć, ale to chyba normalne. Ogólnie nie sprawiają jakichś problemów. Na ochrze chyba mniej się rzuca w oczy wszelki bród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

prześledziłam bardzo dokładnie cały watek... poszukuję ok 60 m2 płytki imitującej drewno do wyłożenia salonu i korytarza ( dolny i górny) w rozsądnej cenie oczywiście.

W czasie poszukiwania w sklepach spotkałam sie z płytkami z Ceramiki Grees- Milo Colonial http://www.tarasy-milo.pl/Strona_glowna/Katalog_produktow Na forum niestety nie wyczytałam by ktoś takie płytki ułożył lub nawet był nimi zainteresowany.... Zastanawiam się czy kolor brown nie wyjdzie zbyt czerwony, niestety w sklepie są dostępne pojedyncze sztuki na próbniku

 

Hej kupiłaś w końcu te płytki? Ciekawa jestem jak wyglądają po ułożeniu. Widziałam je wczoraj i faktycznie kolor brown wpada bardziej w pomarańczowo-czerwony. Kolor umbra jest prawie identyczny jak Stonewood sw07. Na żywo jedne i drugie Coloniale wyglądają jednak jaśniej niż na zdjęciach w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAMPALUNA

Pisałaś, że przy przeprowadzce kiepsko się myło Woodentic. A jak teraz w użytkowaniu? Bardzo się brudzi?

Przepraszam, że tak dopytuję ale muszę się na coś w końcu zdecydować, a że to na taras i na niemałą powierzchnię to nie chcę sobie potem pluć w brodę, że to zły wybór.

 

 

z codziennych zabrudzeń i kurzu czyści się je dobrze, grunt to porządny mop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miamaja ale woodentica na taras chcesz? nam odradzili a kupowalam go sporo bo mamy wszedzie na dole poza salonem

woodentic wygladaja ladnie ale nasz majster sie skarzyl bo i wymiaru zdazylo im sie nie trzymac no i neistety bardzo lodkowaly :/ wygladaja fajnie ale przy przeprowadzce mylo sie je tragicznie. aha no i woodentic jest baaaardzo kruchy. upadlo mi cos i sie plytka odszczerbala, szukamy mazaka zeby to zamalowac jakos

 

A mogłabyś wkleić zdjęcia?

 

Kurcze nadal nie mogę wybrać płytek, zastanawiam się teraz pomiędzy woodentic ochra, a Xilema Ciliegio - różnica w cenie spora, tylko xilema mocniejsza i wydaje mi się ładniejsza, ale nie wiem czy warto płacić prawie 2 razy więcej, u nas będzie salon z jadalnią i korytarz w tych płytkach coś ok 50 m kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuga tak jak pisałem tofi chyba ceresit

 

Zdjęcia słabe ale coś tam widać (na żywo jest ciut ciemniejsza)

[ATTACH=CONFIG]96015[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]96016[/ATTACH]

 

A tu podłoga z przedpokoju

(nie pamiętam nazwy)mała płytka ok 40cm dlugości.

[ATTACH=CONFIG]96019[/ATTACH]

 

P.S. niestety nie umyte jeszcze podłogi, bo jakoś czasu nie mam i niedługo zaczynał robić parkiety więc znowu wszędzie będzie pył

 

A mógłbyś napisać jak Ci się użytkuje ta xilema? i czy kupowałeś ją lokalnie w sklepie czy może przez net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(właśnie nie mam lepszego zdjęcia, te są z telefonu, ale nie sądziłam, że będą takie malutkie. Postaram się aparatem zrobić, bo podłoga wygląda po prostu obłędnie... Płytki to marazzi rovere

 

 

 

A co to są za płytki?

 

I czy mogłabyś dać trochę większe zdjęcia? na tych ledwo co widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...