Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spodobały Wam się na podstawie tych marnych fotek? Nigdy w życiu nie odważyłbym się kupić płytek na podstawie zdjęcia z internetu, chyba że chodziłoby o płytki do garażu po 15zeta za m2 ;-)

Nie napisałam, że je kupię w ciemno. To jest forum do wymiany doświadczeń, poglądów. Miałam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto widział te płytki w realu lub je ułożył. Takie było moje zamierzenie umieszczając tego posta. Nie musisz być uszczypliwy(a), bo to nie o to w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Od czasu do czasu trzeba zamieść (nie mamy wiatrołapu), myte z łatwizną raz w tygodniu. Jak się coś rozleje i wyschnie to widać, trzeba wtedy umyć, ale to chyba normalne. Ogólnie nie sprawiają jakichś problemów. Na ochrze chyba mniej się rzuca w oczy wszelki bród.

 

Wszystkie opinie i zdjecia zadecydowaly, ze jednak wybiore Woodentic i kolor ochra, bo od ponad roku sie nad nimi zastanawiam - spodobaly sie od pierwszego ujrzenia same zdjecia bo nie mialam jeszcze szansy w realu i mysle, ze bede mogla zakonczyc ten etap poszukiwan co mnie cieszy, widzialam rowniez inne jednak cenowo juz mniej kuszace, w koncu mam przeszlo 90m2 do ulozenia a wydatek np: 200 zl za m2 to troszke duzo od innego producenta.

Thx Liwko za opinie i zdjecia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

 

Pomóżcie proszę. Zamierzam położyć w dwóch pomieszczeniach gres stonewood 15x60cm z przesunięciem 1/3 do 2/3. Pomieszczenia mają 12,8m2 i 5,7m2. Jaki nadmiar gresu muszę kupić. Wiadomo, są straty. Proszę, pomóżcie wyliczyć metraż. Sprawa jest pilna, co zamierzam płytki zamawiać najdalej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się bardzo,bo Xilema wizualnie wygrywa i to z dużą przewagą,a więc Larice lub Castagno.

pozdrawiam

 

będziesz zadowolony

mam Xilemy Cilego na całym parterze (wejście, kuchnia, salon i wc) i wygląda to obłędnie

co do kładzenia płytek: mnie trafiły sie proste i szybko i bezproblemowo sie je układa:)

polecam z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...