Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nic z tego nie rozumiem. Po co Alf wstawiła fotki swoich płytek, skoro nawet nie można od niej uzyskać tak podstawowych informacji jak ich cena. Cena jest chyba dla forumowiczów dość istotną sprawą? Może możemy tylko je wychwalac? Skoro tak, to mówię: tak, super te płytki...

Chyba już kumam, chodzi o to, że Alf nie chce powiedzieć gdzie załatwiła sobie tak dobrą cenę, niech inni mają drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czytałem to już dawno i nie widzę żadnego problemu,sprawa została załatwiona pozytywnie.Najlepsze jest to,że mój sprzedawca chwalił Xilemy,że są zawsze proste w przeciwieństwie do innych producentów(chi,chi..),więc raczej nie powinny mnie spotkać podobne przygody.Na pewno przed zamówieniem omówimy dokładnie sprawy gatunkowości towaru.

Dzisiaj doprowadziłem do konfrontacji z dwa razy droższą Porcelanosą i cieszę się bardzo,bo Xilema wizualnie wygrywa i to z dużą przewagą,a więc Larice lub Castagno.

pozdrawiam

 

arturo70 porównywałeś je z casona castano porcelanosa? jeszcze nie znalazłęm dla nich alteranatywy ( są piękne)

czy ktoś posiada casona castano porcelanosa i moze sie pochwalić zdjęciami i podzielić opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Napiszcie proszę czy układane przez Was lub fachowców płytki były klejone tylko na jedną warstwę kleju ? Czyli tylko podłogoa posmarowana i układnie na nią płytki ? Czy posmarowanie podłogi i całej płytki i potem układanie ? To samo ze ścianami ? Jak to było u Was ?

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna rzecz jasna.:)

trzeba miec płytki o jednej kalibracji i ukladać wszystkie w jednym kierunku zgodnie ze strzalką, jaka znajduje się z tylu plytki.

natomiast problem może sie pojawić przy wzorze deski okretowej(mniej) lub ukladane w polowie warstwy - tu prawie niemożliwe uzyskać równą powierzchnie.

jak klade atlas concorde etic noce i też są łukowate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinka,ja mam woodentica tego największego i byłam mile zaskoczona jakością tych płytek,kupowałam przez internet,kiedy przyjechał kurier akurat na budowie był nasz plytkarz który od razu sprawdził kilka opakowań i z zadowoleniem stwierdził,że płytki są okey,położył je bez najmniejszych problemów.Mieszkam w nowym domu już trzy miesiące i z czystym sumieniem woodentica mogę polecić,są latwe w myciu i bardzo praktyczne.Woodentic to gres szkliwiony z paradyża,chyba o te płytki Ci chodzi? i tak każdy się nabiera,że to deski,pozdr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojgoc ma rację,ja kupiłam u zupełnie przypadkowego gościa na allegro,przyznaję ,że patrzyłam na cenę,płytki były w pierwszym gatunku po 94zł za metr,też mam ochrę,mam dane tego sprzedającego na fakturze ale nie chcę podawać ich na forum,nie warto czytać całego wątku,ja dużo poczytałam i te informacje (w większości negatywne) okazały się nieprawdziwe i tylko niepotrzebnie mnie stresowały,zdjęć nie mam,ale jak zrobię to zamieszczę,generalnie nie mam tendencji do biegania z aparatem po domu i fotografowaniu wszystkiego,ale rozumiem ,że jesteś ciekawa bo sama byłam w podobnej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie ja mam stonewood ładnie wygladają ale mam problem są położone w połowie warstwy i mają nierówną powierzchnie(klawiszują), nie jakoś tragicznie ale widać .Czy tak ma być??

zobacz na opakowaniu czy masz zaznaczony taki sposob ukladania - generalnie nie uklada sie w ten sposób by uniknąć efektu, jaki wystapil u Ciebie, a większość producentów wyraźnie zaznacza, ze albo w deske okretową albo równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...