Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

płytki drewnopodobne ma Emigres (cenowo bardzo przystępne)

zamowilam takie do malutkiej lazienki

http://domus.pl/upload/articles/plytki_podlogowe/emigres/mde2/MDE6200.jpg

 

wczoraj dotaly, ale bylo ciemno jak je ogladalam (tzn przy budowlanej lampie)

jeśli kogos intersuje ten kolor i format, to postaram sie zrobic w weekend zdjecia przy dziennym swietle i ocenic fakture plytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Właśnie próbuję wybrać płytki drewnopodobne do domu (salon + jadalnia + korytarz + pokój)

Na tą chwilę wygrywa Paradyż by My Way Rovere Giallo :)

 

Czy ktoś układał może tą płytkę ?? Jeśli ktoś ma fotki z ułożonych już płytek i podrzuci to będę bardzo wdzięczna :rolleyes:

Od dłuższego czasu próbuję coś wybrać, ale za każdym razem jak już wydaje mi się że jestem zdecydowana, znajduje fotkę albo większe ułożenie w sklepie i już mi się nie podoba ;) (jednak pojedyńcza płytka wygląda całkiem inaczej)

Te aranżacje internetowe są dopieszczone, photoshopowane i nie do końca oddają to co powinny.

 

Mam nadzieję że ktoś je układał i pomoże podjąć decyzję :)

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandryta wnętrze ma byc nowoczesne, a kolory raczej jasne, ale nie wiem dokladnie... zdjęcia bym chciala zobaczyć ponieważ nigdzie nie mogę takich namierzyc i nie wiem jak wyglądają na wiekszych powierzchniach, w sklepach są pojedyńcze plytki, w necie też nie ma aranżacji z tymi płytkami :( dlatego pomyslałam że ktoś kto ma takie ułożone mógłby sie pochwalić a ja zobaczę mniej więcej jak one wyglądają ułożone... Mógłby też ktoś się podzielić informacją czy jest z nich zadowolony, czy spełniły jego oczekiwania itp. Tylko o to mi chodzi, nie chcę żeby ktoś podejmował decyzję za mnie, tylko chciałabym je zobaczyć.

 

vega1 szukamy tak max 150 zł / m2. Mamy do położenia jakieś 80 m2 więc cena jest ważna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak sie wejdzie na strone, sa w roznych odcieniach i mocno przecenione...tez jestem przed zakupem i zauwazylam, ze ostatnio sporo obnizaja ceny na plytki drewnopodobne - trzeba szukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vega1 mnie się podobają takie za 300 za metr, ale niestety nie stać mnie an takie, zwłaszcza że mam do położenia jakieś 80 metrów :( trzeba szukać na niższej półce, ale te Paradyża by my way są naprawdę ładne, a cena przystępna :) tylko tak jak pisałam wcześniej chciałabym je zobaczyć na większej powierzchni, bo czasem płytka po ułożeniu wygląda całkiem inaczej, niestety czasem gorzej :( a wszędzie są aranżacje, albo ułożone w sklepie te Naturale, a tych Rosso nie ma nigdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałam wcześniej chciałabym je zobaczyć na większej powierzchni, bo czasem płytka po ułożeniu wygląda całkiem inaczej, niestety czasem gorzej :( a wszędzie są aranżacje, albo ułożone w sklepie te Naturale, a tych Rosso nie ma nigdzie....

 

Ja mam te plytki w łazience i garderobie i są piękne, ale cieszę się, że nei mam ich na większej powierzchni.

Widać na nich każdy ślad typu zasknięte krople, ślady stóp i ogólnie mam wrażenie, że są mało przyjazne uzytkownikowi.

Ja nie jestem typem który biega codziennie z mopem, więc mi to przeszkadza.

Tobie nie musi.

Co do zdjęc większej powierzchni. Przejrzyj ten wątek. Jestem pewna, że w ciagu ostatniego roku były takie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci sie pochorowały przy przeprowadzce, podłoga jeszce myslę, że po kilkunastokrotnym ( ;) ) mycie się zmieni, ale już jest fajnie

podłoga1.jpgpodłoga2.jpg

 

słońca w Białymstoku brak, ale może jutro zrobię przy swietle dziennym, bo plytki sa troche ciemniejsze w realu, do tego jak sie patrzy pod kątem to fuga nie jest tak widoczna jak na foto

fuga za jasna, gdybym wybierala teraz wzielabym inna :) jest cersanit toffi

 

sciany biale, drzwi porta koncept akacja srebrna

 

minusy plytek:

- malo wzorow, chyba tylko 5-6 rodzajów

- bardzo chropowate, nie wiem jak bede szorowac :), nie impregnowalam, moze po impregnacji sie troche zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, układamy

 

EDILCUOGHI LEGNI QUERCIA TINTA 15X60 Płytka gresowa ścienno-podłogowa, cena 73zł/1m

w brudzie ale pięknie

 

 

[ATTACH=CONFIG]173800[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173801[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173803[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]173804[/ATTACH]

 

własnie obejrzalam wlasne zdjecia bez fugi i bardziej zaluje tego toffi fugi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...