Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiem wiem fuga jest do d..py juz rozwazam jakby tu ja wymienic. maz kreci nosem, 60 metrow roboty :)

 

fuga wybrana w 2min w leroy i efekt na zalaczonym obrazku

 

ale zem optymista nie spedza mi to snu z powiek :)

 

justyna, a mozesz wkleic foto tych plytek jakos bardziej z widokiem wiekszej powierzchni np salonu. Zastanawiam sie powaznie nad nimi, troche ta fuga nie pasuje, ale jak sie pobrudzi bedzie ok;) a to bedzie szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam kolejne, niestety aparat nie najnowszy a i swiatlo nie pomaga

 

po kolei

1. z fleszem podłoga4.jpg

2. bezfleszowe podłoga5.jpg

3. to samo ujecie bez ( moim zdaniem najlepiej oddaje) podłoga6.jpg

4. to samo z podłoga7.jpg

 

fuga do wymiany

 

a gdybym miala mozliwosc to wymielilabym takze okna ;) z orzecha na dab, bynajmniej nie złoty :no:

 

przepraszam za zabawki nie mam siły zbierac

Edytowane przez justyna_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wygladalo bez fugi hehe

 

zdjecia nie wypadaja najlepiej, ale na zywo jest naprawde dobrze, gdyby byla cieniejsza mysle ze idealnie

szukalismy wzgledem budzetu, 60m, 5tys, wyrobilismy sie

 

zastanawiam sie czy ich nie zaimpregnowac, pomazalismy 1 plytke w zabudowanej szafie i wyglada calkiem calkiem, tak jakby tłustawo. ale kolor przez to robi sie cieplejszy, a nie bardzo mi to pasuje do drzwi

 

mimo wsyztsko polecam te plytki, w stalej ofercie sa jescze kolory szare i jasne ( przynajmniej u nas w Bialym) a na zamowienie jescze kilka oddieni

 

do lazienki na sciane kupilam kolejne drewnopodobne, ale to juz calkiem inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moje:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/ui/ofjw/Cq8EbDVGI8SrB5wZyB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vi/ui/ofjw/C02aYf7zhB3yjUFEPB.jpg

 

po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na czarną fugę, która wg mnie na czarną nie wygląda;)

 

super podloga, tego szukalem

 

ale wpisujac te plytki w google, one jakies jasne sa w sklepach i w galerii google. U viebie wygladaja na ciemne, jak to jest. Szukam ciemnych plytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna a gdzie budujesz swój domek, Fajne są te płyki ja poszukuje własnie czegos takiego na jakies 45 m2 tylko na twoich zdjeciach wygladaja inaczej niz na stronach w necie. U ciebie są mnie rude , bardzo bym chciała je zobacyzc na zywo bo boje sie kupowac na " czuja" i z internetu. Ja jestem o Trojmiasta czy ktoś wie gdzie mozna by je zobaczyc na zywo w okolicy. Wiem ze mozna zamówic jedna na sieci ale koszt 40 zł niby nie duzy w obliczu całej podłogi potem ale mąż mnie udusi jak zamowie kolejne bo juz kupiłam 3 inne probki wcześniej :D miedzy innymi woodentic brown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basbur a co to za płytka, bo chyba mi coś umknęło ;) ??

 

justyna_k super podłoga ! :) zazdroszczę że już jest, też bym chciała już cykać fotki swojej ;)

 

kupiłam jednak Paradyż My Way Rovere Rosso :) przyjeżdżają jutro !

do łazienki kupiłam Ceramstic Eleganza Notte i Luce, a do kuchni Ceramstic SUPERWHITE :)

mam nadzieję że wszystko będzie super ! nie wiem jeszcze jakie te fugi wybrać... mówicie że lepiej jak najciemniejsze ??

 

w poniedziałek wpada już ekipa :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajm Was po raz pierszwy na forum,

 

justyna_k zainspirowana zdjęciami Twojej podłogi zamówiłam po jednej sztuce koloru TINTA i NATURAL. Bardziej do gustu przypadł mi kolor TINTA, czyli ten który Ty masz. Trochę martwię się, że będzie na nich widać bardziej kurz, bo są z tych ciemniejszych. Powiedz mi jeśli już możesz, nie wiem jak długo mieszkasz w swoim domku, jak w praktyce sprawują się płytki. Chodzi mi głównie o ten kurz i jakies plamy, czy widać mocno zwłaszcza pod światło. Bo na początku zastanawiałm sie nad Woodentic'iem kolor Ochra, a nie Brown z racji tego że na Brownie widać bardziej kurz. Chociaż wydaje mi się że TINTA nie jest aż taka ciemna. Będę wdzięczna za odpowiedż.

 

Pozdrawiam,

Dzoanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja mam Tinta, nie jest ciemny, chociaz to kwestia gustu. tesc powiedzial ze ciemny :D

 

zastanawiam sie czy nie impregnowac bo bardzo widac tluste plamy, schodza, ale jak spadnie jakies jedzenie to straszna plama zostaje

 

kurzu nie widac w ogole, ale to moze dlatego ze ja mam ciagele niedomyta podloge :) chyba musze kupic parownice :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, chciałam się podzielić opinią o płytkach Atlas Concorde Etic Noce. Przed zakupem próbowałam się o nich czegoś dowiedzieć niestety z marnym skutkiem. Płytki nadal nam się bardzo podobają, jednak są niestety krzywe- w naszym przypadku -są wygięte do góry środkiem. Przy układaniu równo jedna nad drugą nie ma żadnych różnic - tak mamy na ścianach i jest równiutko. Problem jest na podłodze gdzie ułożyliśmy z przsunięciem o pół płytki, tutaj niestety czuć różnicę.

Płytkarz mówi, że nie są tak tragiczne bo ukladał już gorsze, ale te długie drewnopodobne tak w większości mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

To i ja podzielę się opinią na temat płytek Atlas Concorde Etic Noce oraz Etic Palisander.

Etic Noce mamy w salonie, kuchni i holu, sa prościutkie, nie ma żadnych krzywizn. Glazurnik, był pod dużym pozytywnym wrażeniem.

Natomiast...Etic Palisander zakupiony do położenia na ściany w łazience...... porażka, Niesamowite góry na środku. Glazurnik niestety podkreślił wypuklenia, bo położył płytki z przesunięciem o połowę, gdyby położył tak jak miało być, czyli z przesunięciem 1/3, defekt płytek byłby mniej widoczny.

Reasumując, płytki są piękne  ale jest ryzyko, ze trafi się kiepska partia….

Gdyby te ze ściany miały iść na podłogę, myślę, ze nie byłabym w stanie tego zaakceptować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A czy ktos z Was spotkał się z płytkami Ragno Harmony??

w640_Ragno_Harmony_Kapri_5.jpg

Możecie cos powiedziec na ich temat? Poważnie zastanawiam się nad ich kupnem, bo widziałam je na żywo i prezentuja sie super. Cenowo przy moich 40 m^ wyjdzie 100 zł za metr. Generalnie brałam pod uwagę tańsze płytki, ale jak te zobaczyłam to szybko zmieniłam zdanie. Tylko czy ktos z Was ma je moze u siebie i moze cokolwiek o nich powiedziec, bo nigdzie o nich nikt nie pisze.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...