Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

my tam mieszkać nie będziemy :)

Tobie się podoba?

 

Generalnie moze byc, ale nie taki byl zamysl.

Jestesmy po naradach, konsultacjach, pomyslach i przemysleniach i zostaje jak jest - jedynie koncepcja wyposazenia czy dodatkowej struktury np. na jednej scianie ulegnie zmianie...

Poza tym po przeszukaniu netu, znalazlam zdjecia z takim ulozeniem plytek i byl to celowy zabieg, wiec troche mnie to uspokoilo ;) A jeszcze poza tym, duzo bardziej by sie wszystko moglo skomplikowac jakbym kazala kuc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

niestety moim zdaniem ta fuga p(jej kolor) psuje efekt końcowy. Na zdjęciach bez fugi, te płytki prezentowały się duużo lepiej. Ciemna fuga - tego tu brakuje.

 

To sa eleganckie plytki

 

http://santex.waw.pl/sklep/hasel/27847-paradyz_plytka_scienna_abrila_bianco_20_60.html

 

Cena mozna znalezc po ok 90zl

 

Co myslicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, ale w tej cenie nie ma już brzydkich płytek :)

Mnie niestety nie stać na płytki po 100zł/m2 bo muszę ich kupić ze 40m2. I jak tak patrze na wszystkie te płytki drewnopodobne w przedziale cenowym około 50zł/m2 to stwierdzam, że chyba położę zwykłe płytki nie imitujące drewna. Wolę mieć te zwykłe niż tanią imitację nie udającą tak naprawdę niczego.

A najgorsze, że zachorowałem na płytki, na które nigdy mnie stać chyba nie będzie... :)

Serenissima Timber Country Suede

Edytowane przez vega1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, ale w tej cenie nie ma już brzydkich płytek :)

Mnie niestety nie stać na płytki po 100zł/m2 bo muszę ich kupić ze 40m2. I jak tak patrze na wszystkie te płytki drewnopodobne w przedziale cenowym około 50zł/m2 to stwierdzam, że chyba położę zwykłe płytki nie imitujące drewna. Wolę mieć te zwykłe niż tanią imitację nie udającą tak naprawdę niczego.

A najgorsze, że zachorowałem na płytki, na które nigdy mnie stać chyba nie będzie... :)

Serenissima Timber Country Suede

 

Ja bede musial polozyc ok 65m2 plytek. Podobaja mi sie takie za 300zl;)

W pokojach ze wzg ekonomicznych panele, chodz tez takie ok 90zl, lecz tutaj robocizna odchodzi, bo mozna to zrobic samemu;)

 

Co do koloru fugi - tez mnie to razi. Do tego typu plytek fuga musi isc ciemna, czarna, mega ciemna;) i wtedy to wyglada, ale jakos duzo osob robi za jasna, a potem narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru fugi - tez mnie to razi. Do tego typu plytek fuga musi isc ciemna, czarna, mega ciemna;) i wtedy to wyglada, ale jakos duzo osob robi za jasna, a potem narzeka

Nam badziej podoba sie jasna fuga, wiec nie pisz za wszystkich, ze narzekaja. Poza tym, mysle, ze problem z kolorem fugi polega na tym, ze wzornik pokazuje swoje, a polozona "na zywo" wyglada juz calkiem inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety wygląda źle do Twoich płytek. Wklejasz zdjęcia i liczysz na szczerość, czy może że wszyscy będą piać z zachwytu wbrew prawdziwemu wizerunkowi?

 

Mam to gdzies, co kto powie czy napisze - dom czy wystroj robie dla siebie, a wklejanie zdjec chyba nie polega na chwaleniu sie, tylko dla informacji dla innych (bedac tutaj wiele skorzystalam z takich zdjec, nie mowiac o poradach). Poza tym czyzbys by/a projektantem wnetrz:confused:, bo moje wytyczne akurat od kogos takiego pochodza...Kazdy ma swoj odmienny gust. Poza tym humor nie dopisuje? Masakra wdawac sie w takie dyskusje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa a dopiero płakałaś że Ci źle położyli płytki i pytałaś jak wygląda. To pokazuje że nie masz gdzieś co kto pisze, tylko że nie umiesz przyjąć obiektywnych opinii. Pokazałaś fotki, ludzie napisali co myślą. Tyle. To tak działa.

Elfir, czekanie aż fuga ściemnieje (czyli zasyfieje) to zapewne nie piszesz poważnie :)

 

Osobiście jak dla mnie, tam może być nawet ruda fuga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vega - a ewa chciała by się zachwycać obowiązkowo? Przecież dla ciebie nie będzie wydłubywać fugi. Z czasem fuga pewnie i tak ściemnieje.

 

 

Ja swoja wypowiedzia nie chcialem nikgo urazic, stwierdzam fakt, ze jasna fuga do plytek drewnopodobnych innych niz bardzo jasny odcien jest nie porozumieniem - krotko, wyglada zle.

O gustach sie nie dyskutuje, ale jezeli ktos wkleja swoje realizacje na forum, to liczyc sie musi z roznymi opiniami.

Fakt, myslalem o tych plytkach, ale po zdjeciach rezygnuje z nich, poniewaz sa one za jasne, do tego ta fuga.

 

Problem koloru fugi i koloru na wzorniku przewija sie przez ten watek bardzo czesto - reasumujac bardzo wielu uzytkownikow wybralo zbyt jasna fuge. Gdyby zrobili ciemna, byliby w 100% zadowoleni z podlogi, a tak sa w 80% fh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY! Zle mi ulozyli plytki, zamiast z przesunieciem o 1/3, zrobili tak:

 

[ATTACH=CONFIG]210213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210216[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]210217[/ATTACH]

 

jak to wyglada? czy moze tak zostac?

 

Jezeli chodzi o sposob ulozenia plytek to duzo osob tak uklada, my tez mamy ulozone wlasnie tak jak u Ciebie. U nas plytki sa troszke szersze wiec wyglada to troszke inaczej. Co do fugi (wczoraj wybieralismy fuge do lazienki pomiedzy bahama a silver i wybralismy jednak silver) to jak dla mnie bahama jest troche za jasna ale wiadomo kazdy ma swoj gust a o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa a dopiero płakałaś że Ci źle położyli płytki i pytałaś jak wygląda. To pokazuje że nie masz gdzieś co kto pisze, tylko że nie umiesz przyjąć obiektywnych opinii. Pokazałaś fotki, ludzie napisali co myślą. Tyle. To tak działa.

Elfir, czekanie aż fuga ściemnieje (czyli zasyfieje) to zapewne nie piszesz poważnie :)

 

Osobiście jak dla mnie, tam może być nawet ruda fuga.

 

A przeczytalas moj post z nastepnego dnia? Pewnie Ty przyjelabys taka sytuacje ze stoickim spokojem...

Co do fugi to tez nie pisalam ze jest zla, albo ze nie podoba mi sie. Poza tym, pokazujac zdjecia na forum przyjmuje krytyke, choc i tak w takiej sytuacji nic sie nie zmieni...

 

Masz racje, ze niedlugo cala podloga zasyfieje - jak sie wprowadzimy, psy beda gonic jak szalone po domu (ktore nie nosza kapci), a tylko wnosza bloto, wode, piach i kamienie (a jeszcze snieg i lod, no czasami rzy...ja i sr...ja). Tia, dodatkowo my chodzimy w butach - wiec chyba szybko nam sciemnieje ta fuga :rotfl::rotfl: Wiec po co robic z igly widly, ze fuga jasna, a za malo problemow w zyciu? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...