Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ewa_72 krakow płytki masz śliczne, fuga może ciut za jasna, ale ważne, ze tobie się podoba. My też kupiliśmy tę fugę, w sklepie po przyłożeniu do płytki wyglądała idealnie, stapiała się z płytką, ale zrobiliśmy próbę w domu i okazała sie duużo jaśniejsza niż w próbniku, dlatego każdy, kto ją planuje, niech weźmie to pod uwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa_72 krakow płytki masz śliczne, fuga może ciut za jasna, ale ważne, ze tobie się podoba. My też kupiliśmy tę fugę, w sklepie po przyłożeniu do płytki wyglądała idealnie, stapiała się z płytką, ale zrobiliśmy próbę w domu i okazała sie duużo jaśniejsza niż w próbniku, dlatego każdy, kto ją planuje, niech weźmie to pod uwagę

 

Dzieki, tyle rzeczy trzeba zawsze brac pod uwage, ze sie czasami zapomnina...Przede wszystkim trzeba pilnowac i zawsze byc czujnym (w lazience bede pilnowac kazda plytke, jaka beda klasc ;)), a z fuga musze zrobic proby, bo tam juz jasna nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
bardzo ładne, ale w tej cenie nie ma już brzydkich płytek :)

Mnie niestety nie stać na płytki po 100zł/m2 bo muszę ich kupić ze 40m2. I jak tak patrze na wszystkie te płytki drewnopodobne w przedziale cenowym około 50zł/m2 to stwierdzam, że chyba położę zwykłe płytki nie imitujące drewna. Wolę mieć te zwykłe niż tanią imitację nie udającą tak naprawdę niczego.

A najgorsze, że zachorowałem na płytki, na które nigdy mnie stać chyba nie będzie... :)

Serenissima Timber Country Suede

 

Witam!!! Jestem na etapie poszukiwania fajnych płytek drewnopodobnych w przyzwoitej cenie i ostatnio znalazłam w Praktikerze hiszpańskie płytki WOOD LOOK kolor ROBLE Kupiłam paczkę rozłożyłam w salonie i wyglądają bardzo dobrze Ceny w sklepach internetowych zaczynają się od ok 64zł więc może takie będą Ci się podobać Ja osobiście chyba na te właśnie się zdecyduję. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma takie płytki u siebie chętnie obejrzę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości śledzę wątek, a skoro ponownie pojawia się temat ciemnej fugi do jasnych płytek, to my zaryzykowaliśmy i wyszło tak jak na załączonych zdjęciach.

Może komuś się przyda przy podejmowaniu decyzji. Nam się podoba i po 2 latach stwierdzam że jest bardzo, ale to bardzo praktyczne.

P1140330.JPG

P1140331.JPG

Remont%252520%252528673%252529.jpg

Remont%252520%252528675%252529.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam mieszanie różnych formatów i brak regularności.

Co zaś do samej fugi to zdecydowanie ciemna przynajmniej tak ciemna jak najciemniejszy odcień w płytkach.

No ale to moje zdanie i tak sobie ułożyłem u siebie.

 

Jeszcze nie wykończone:

Noce Naturale ściana.jpg

Noce Naturale podłoga.jpg

Noce Naturale ściana i podłoga.jpg

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my będziemy mieli na całym dole (salon, jadalnia + kuchnia) czyli ok 70 metrów położone płytki keraben madeira toscana

wyglądają one podglądowo tak madeira-toscana.jpg

za 2 miesiące powinny być położone wtedy wkleję zdjęcie, ale podobały mi się bo widziałam je na ekspozycji w max flizie w katowicach i mają fajne wymiary bo 25x100 cm

zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości na podłodze wyglądało :)

madeira-toscana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...