Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja właśnie czekam na dostawę - kupiłam ponad 150 m2 w kolorze Ochra. Planuję ułożenie na zmianę 2 dostępnych rozmiarów : rząd płytek 21,5*98, rząd płytek 16,5*98 itd.

Układanie zaplanowane po Nowym Roku ale efektem na pewno się pochwalę.

 

 

Czekam z niecierpliwością na udostępnienie przez Ciebie zdjęć. My również zastanawiamy się nad zakupem tych płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bahama odpada! Wypróbuję jeszcze brąz mapei, a to zdjęcie bez oświetlenia zupełnie inaczej jeszcze widać. W kuchni jest szara płytka Nowa Gala też kwestia oświetlenia.

[ATTACH=CONFIG]235212[/ATTACH]

 

zdecydowanie za ciemne! A fugi jeszcze ściemnieją, w przeciwieństwie do płytek :)

 

Jeśli 142 to brąz mapei, to ja bym z nim spróbowała, choć mam wrażenie, że płytki wpadają minimalnie w zieleń.. Ot, takie to gadanie o kolorach na monitorze komputera :)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=235166&d=1389733269

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fugi zrobione - 11 odcieni i wcale nie jesteśmy zdecydowani na jakiś kolor. Jasne wydają nam się za mdłe więc chyba będzie albo 123A albo 58C. Środkowe już suche inne suszone suszarka więc rano może być jeszcze co innego. Fuga to najgorszy wybór bo i tak nie ma się pewności jak wyjdzie:(

 

 

IMG_0295 zestaw fug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Elfir ma rację:-)

 

swoją droga wczoraj odkryłam coś nowego, mianowicie BlueStyle Arborea Danae 10x60cm.

Wyglądają bardzo fajnie

 

Od lewej (najjaśniejsza) Etic Rovere Atlas Concorde

Pod nią (deska z pomarańczową naklejką) wzornik trepa dąb olejowany

Obok na czarnej desce Bluestyle Danae

Następnie wzornik parkietu dąb olejowany naturalny

I na samym końcu Kalebodur Nordic Gold

 

[ATTACH=CONFIG]235657[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235658[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Wybraliśmy 123 Atlasu wg mnie jak rano podeschło idealna. Podłogi zafugowane, jeszcze schną, efekty wkleję po niedzieli. Wśród desek, które oglądaliśmy były też Danae, ale jak zwracaliśmy towar-wypożyczyliśmy ile się dało, to na miejscu spotkaliśmy Państwa którzy mieli te płytki i ostrzegli nas żeby ich nie kupować. Najpierw kupili w 2 gatunku i powiedzieli że nic się nie nadawało, potem wymienili na 1gatunek ale też z efektu nie zadowoleni-ale czemu?- już nie dopytywałam. Te płytki wg mnie dobre jak się chce wzór jodełki, ale oczywiście każdy ma inny gust. Przekazuję tylko co się dowiedziałam i dodaje zdjęcia.

IMG_7661m.jpg

IMG_7671m.jpg

IMG_7687m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...