Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PŁYTKI DREWNOPODOBNE, imitujące drewno - zdjęcia, układanie, jakie wybrać?


iga9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Biegu - moje płytki sa poprzesuwane o ok. 15 %

Tarimę mam już położoną w łazience. Łazienka była projektowana pod ten pierwszy wymiar płytek i prawie wcale nie miałam odpadów.

 

OK. Super. Widziałem fotki.

Pamiętam tylko , że gdzieś w swoich postach pisałaś , że jak byłyby tańsze dłuższe ... itd.

Tak dla informacji.

Życzę wypoczynku w Loooong Weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dylatacji kładłem fuge epoksydowa przy takich plytkach: http://wykonczmieszkanie.pl/pl/p/Azteca-lumber-wenge-15x67%2C5/26

 

ale trzeba uważać, bo fuga nie moze byc za waska, 2-3mm to minimum... ja akurat kladlem kerakola, ale mozna tez mapei- dostepny w casto.

 

Witam, mam pytanie odnośnie fugi przy płytkach położonych na dylatacji, rozumiem, że musi być silikonowa, ale obawiam się, że ona będzie się bardzo odróżniać od pozostałej fugi. Jak jest u Was? (płytki legni quercia natural, z przesunięciem 1/3, fuga 2mm)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rovere giallo

Dziękuję :)

Bardzo mi się podobają :yes:

Będzie zagwozdka czy wybrać woodentic ochra czy rovere giallo:rolleyes: Obie mi się podobają ale chyba rovere bardziej drewniana.

A jak się je kładło czy kafelkarz narzekał ? Czy były krzywe?

Na jakim kleju ?

Edytowane przez modena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Bardzo mi się podobają :yes:

Będzie zagwozdka czy wybrać woodentic ochra czy rovere giallo:rolleyes: Obie mi się podobają ale chyba rovere bardziej drewniana.

A jak się je kładło czy kafelkarz narzekał ? Czy były krzywe?

Na jakim kleju ?

Nam zależało żeby była jak najbardziej debowa.I ta taka jest .Jak przylozylismy do schodów to aż zamarlismy- dokładnie taki sam kolor :pKafelkarze nie narzekaja kładzie sie ok bez niespodzianek.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...