Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Witam wszystkich zakochanych w projekcie Afrodyta. My tez podzielamy ta milosc, ale niestety dom wewnatrz nie byl nam tak bliski jak zewnatrz, dlatego kupilismy projekt Astra, i zamieniajac miejscami wiatropol z lazienka na dole uzyskalismy wyglad Afrodyty tylko ze z bardziej wygodnym (dla nas) wnentrzem. Jesli ktos sie zainteresuje, moge wytlumaczyc bardziej dokladnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich bardzo serdecznie, planujemy budowę Afrodyty. Czy możecie nam polecić jakieś ekipy budowlane do stanu surowego zamk? Byłbym wdzięczny za informacje na priv. Budujemy w okolicy Grodziska Maz :-)

 

Kończę budowę pod Radziejowicami, kilka ekip mogę polecić szczególnie murarza.

Zadzwoń 606945334 Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem w trakcie budowy Afrodyty. Czy ktoś z was robił sobie dach, okna, drzwi zewnętrzne oraz bramę garażową w kolorze antracytu?

Dach już mam w tym kolorze i właściwie jestem już zdecydowana na te okna, zastanawiam się jednak czy ze względu na tak ciemny kolor wnętrze domu nie będzie zbyt ciemne.

 

Tak wygląda obecnie nasz dom:)054.jpg056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, planujemy budowę Afrodyty koło Niepołomic. Czy ktoś zbudował Afrodytę w Małopolsce i czy można by było oglądnąć ?

Szukamy również ekipy z Małopolski, która dobrze buduje, może możecie kogoś polecić ?

 

Hej jak Was interesuje to okolice Gorlic , ale jestesmy jescze tylo 2 tygodnie . pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak Was interesuje to okolice Gorlic , ale jestesmy jescze tylo 2 tygodnie . pozdrowienia

Hej, dzięki za odpowiedź. Nie wiem czy w ciągu 2 tygodni znajdziemy troszkę czasu na wizytę u Was...a w późniejszym terminie już Was nie będzie ? Jeżeli możecie, to prześlijcie fotkę domu na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przesyłam klika aktualnych zdjeć naszej Artemidy , któa znajduje się w Małopolsce.

 

Artemida to nie ten wątek :)

Tutaj jest o Artemidzie: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?82624-projekt-ARTEMIDA-pracownia-DOBRE-DOMY&highlight=artemida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na podanym przez Elfira linku nic się od dawna nie dzieje. My także budujemy Artemidę i głównie wspieramy się tym wątkiem forum. Zbijar jeżeli macie ochotę zobaczyć bliźniaczą siostrę Afrodyty to zapraszamy, budujemy w okolicach Bochni. [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potiomkin - wątki żyją dzięki użytkownikom.

Jesli nikt w nich nie robi wpisów, nie ma na nich ruchu.

 

Elfir masz rację ale z drugiej strony, po co rozwijać kolejny temat, jeżeli mamy te same problemy te same pomysły na ich rozwiązanie a projekty różnią się kilkoma szczegółami. Dodam tylko, że najwięcej informacji uzyskaliśmy tu od użytkownika TS147 inwestora Artemidy. Spora część budujących Afrodytę elewację wykonało właśnie na wzór TS147. To troszkę tak jak byś ze strony 153 forum próbował wyprosić starych użytkowników w tym budujących Artemidę. POZDRAWIAM stały (wiecznie w budowie ;-) użytkownik forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...