Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AFRODYTA pracownia DOBRE DOMY


Recommended Posts

Dlaczego wyprosić? :o

 

Raczej prosić o wskrzeszenie tamtego wątku (chociażby dublując wpisy).

 

Gdy nowa osoba zacznie szukać projektu Artemida, trafi na tamten wątek i będzie roczarowana, że nikt nie pisuje. I wątek nadal będzie martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbijar jeżeli macie ochotę zobaczyć bliźniaczą siostrę Afrodyty to zapraszamy, budujemy w okolicach Bochni. [email protected]

Potiomkin, dziękujemy za zaproszenie. Oglądaliśmy już 2 Afrodyty koło Krakowa i na razie nam to wystarczy :-)

Mam jeszcze prośbę, czy może ktoś nam przesłać w wersji elektronicznej kosztorys i zestawienie materiałów Afrodyty ???

...ponawiam również pytanie odnośnie dobrej ekipy budowlanej ???

Edytowane przez zbijar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

wraz z mężem zdecydowaliśmy się na projekt Afrodyta:), a uściślając 28.08.2012 zaczęliśmy jej budowę w Straszynie niedaleko Pruszcza Gdańskiego woj. pomorskie. Chcielibyśmy z mężem obejrzeć już istniejące Afrodytki wewnątrz. Czy jest u kogoś z Państwa taka możliwość?. Bylibyśmy bardzo wdzięczni. podaje swój adres mailowy jeśli ktoś z Państwa pozwoliłby Nam obejrzeć domek z bardzo bliska. :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dołączyłem własnie do grona osób rozpoczynających przygodę z Afrodytą. Jestem na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Mam pytanko odnośnie kominów w Afrodycie. W projekcie są kominy murowane. Czy ktoś budował kominy systemowe? Jakich i ile używał pustaków. Czy kanałów wentylacyjnych dawaliście tyle co w projkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dołączyłem własnie do grona osób rozpoczynających przygodę z Afrodytą. Jestem na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Mam pytanko odnośnie kominów w Afrodycie. W projekcie są kominy murowane. Czy ktoś budował kominy systemowe? Jakich i ile używał pustaków. Czy kanałów wentylacyjnych dawaliście tyle co w projkcie?

 

Witam, my robiliśmy kominy systemowe, komin w kotłowni ma tyle samo kanałów wentylacyjnych co w projekcie, natomiast do komina przy salonie dodaliśmy jeden dodatkowy kanał wentylacyjny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...