Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile płacicie miesięcznie za prąd?


Joy1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

 

 

A monopol jest dlatego bo banda Kaczorów z Mulatem i Koniem na czele spowalniali prywatyzację całymi latami a teraz wstrzymali ja kompletnie.

W końcu trzeba gdzieś obsadzać prezesów a w prywatnych firmach się nie da :roll:

Myslałem, że on się nazywa "CZŁOWIEK O TWARZY DRWALA"

ale koń o twarzy drwala jest jeszcze fajniejsze

 

32m2 ponad 100 /2 miesiące

budowa 145/miesiąc potem troche zwracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a płacimy "gronu w dalszym ciagu i nie wiadomo dlaczego uprzywilejowanych" ...

 

Ależ dokładnie wiadomo.

 

Płacimy dlatego ze jest monopol

A monopol jest dlatego bo banda Kaczorów z Mulatem i Koniem na czele spowalniali prywatyzację całymi latami a teraz wstrzymali ja kompletnie.

W końcu trzeba gdzieś obsadzać prezesów a w prywatnych firmach się nie da :roll:

 

 

1) Pierwszy mulat IV RP o spojrzeniu onanisty - szerzej znany jako kosmita z Klewek który daje w "papę" niepokornym

Wilebiciel Anana Cofana.

Jedyny mulat w kraju o umyśle geniusza po niedokończonej zawodówce

 

2) Pierwszy faszysta IV RP czyli Roman Wielki alias faszysta.

Główny bohater filmu "Koń który mówi"

Ostanio znany szerokiej publiczności jako Roman łaskawca czyli człowiek który rozdaje matury

 

Mam tylko 2 pytania... demokracja Ci się nie podoba???

 

Czy podoba Ci się komunizm, gdzie były tylko i jedyne wybrane partie, a wybory zawsze kończyły się wygraniem w 99%???

 

Sprawy 3, cieszmy się że mało ludzi do wyborów poszło, bo podobno wg sondaży najmniejsza frekwencja była od Samoobrony..

 

2 - jabko Twoje teksty oznaczają że jesteś zwykłym chamem!!

oczywiście mam świadomość że dyskusja się skupi wokół tego tekstu, bo powyższe obrażanie innych ludzi jest OK, ale obrażenie jabka zapewne nie...

 

3. Mówisz nie prawdę, żadne rządy nie były aż tak nieudolne w obsadzaniu swoimi prezesostwem firm państwowych jak rządy Marcinkiewicza I Kaczyńskiego, gdy rządy SLD w 5 minut zrobiły przecinke i obsadziły wszystkie fotele swoimi, to rządy PIS do dziś utrzymają stan gdzie zdecydowana większość to prezesi z nadania Millera i Belki i o ceny energi miejcie do nich pretensje..... dowód dzisiejsza 1 strona dodatku "zielonego" rzeczpospolitej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Darek

 

zaśmiecanie watków polityką to złąmanie netykiety..., a juz gierki polityczne czy obrażanie takiego czy innego polityka w wątku ile płacisz za prąd jest żenujące.... i świadczy że ktoś jest poniżej poziomu konia, mulata i onanisty.....

i nie jestem wyborcą żadnego z powyżej omawianych... jak już to blisko mi PO, ale mierzi mnie taka polityka.... w wykonaniu jabko

 

przepraszam, ale myślałem że choć na forum budowlanym uwolnię się od idiotów politycznych

 

wracając do tematu 150 zł za 2 miesiące mieszkanie 48 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachodzi mnie jedna refleksca tu nie chodzi o metraż domu tylko o ilość i jakość odbiorników oraz ilość użytkowników - ważne co ten prąd zasila. Tak więc piszmy co ten prąd zasila i na ile osób a nie metraż domu.

Poza tym "prąd budowlany" czyli taryfa C11 jest w tej samej cenie jak G11 (różnica 0,0005zł /kwh to żadna róznica) co mnie barzo zdziwiło przy odbiorze domu i zmianie taryfy - zawsze myslałem że budowlany jest droższy - tak jest w całej polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia faktura opiewa na 228 zł, za okres od 24 maja do 2 sierpnia. Zużycie wyniosło 512 kWh. Taryfa G11. Używamy w domu intensywnie czajnika elektrycznego i średnio intensywnie piekarnika na 230V. Poza tym jest inne agd, ok. 25 żarówek (1 energooszczędna pali się całą noc na zewnątrz), kocioł gazowy, sprzęt AV. Faktury w okresie jesienno-zimowy są wyższe, ale max. to było 270 zł za 2 miesiące. Dom 130 m2. W domu jest nas dwoje + 2 letni szkrabik.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Mam tylko 2 pytania... demokracja Ci się nie podoba???...

Jeśli w demokratycznym państwie wygrywa Lepper to masz rację - nie podoba mi sie taka demokracja.

Te społeczeństwo z Tego kraju widać nie dorosło do demokracji.

 

..jabko Twoje teksty oznaczają że jesteś zwykłym chamem!!

Oczywiscie masz rację.

Ale ja rzekłbym ze niezwykłym

Jestem po zawodówce ale teraz dostałem maturę (Roman mi dał :lol: )

 

Napisałeś w innym temacie dwukrotnie o tym że Tusk Cie wkurza, nic nie robi, opozycja zła itp

A tu piszesz że bliżej Ci do PO

Panie chorągiewko jednak chyba lubisz pan Leppera.

pozdrawiam i powodzenia życzę

 

A co do obrażania to powyżsi panowie są osobami publicznymi więc świadomie zgadzają sie ze każdy obywatel kraju będzie o nich mówił (dobrze lub źle - ot demokracja :lol: )

Ja natomiast jestem osobą niepubliczną czyli nie pełnię zadnego (wybieralnego) stanowiska w państwie.

 

A ocierając się o temat wątku to jak pisałem płaciłem około 130zł i uważam że to conajmniej dwukrotnie za dużo.

I pisanie dlaczego płacimy tak dużo jest jak najbardziej na temat.

Płacimy o wiele więcej niż moglibysmy płacić gdyby istniał wolny rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pisanie dlaczego płacimy tak dużo jest jak najbardziej na temat.

Płacimy o wiele więcej niż moglibysmy płacić gdyby istniał wolny rynek.

Dokladnie - a w obecnym monopolu kierownik ZE moze swobodnie powiedziec do klienta tekst: To pan chce od nas cos a nie my od Pana i to Pan sie MA dostosowac do naszych warunkow, godzin pracy i innych widzimisie bo jak sie nie podoba to nie musi Pan miec pradu i do widzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to że do wody się dowiercisz.

Szambo wykopiesz.

Zrobiłeś i masz.

 

A prąd jak sobie wyprodukujesz to musisz go "oddać" momopoliście po cenia jakązechce Ci dać monopolista.

I musisz dostać pozwolenie bo jak nie tos przestępca.

 

Ale najwygodniej o tym nie pisać, nie wychylać się.

W ten sposób nasze dzieci dalej będą bulić za prąd kolosalne kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachodzi mnie jedna refleksca tu nie chodzi o metraż domu tylko o ilość i jakość odbiorników oraz ilość użytkowników - ważne co ten prąd zasila. Tak więc piszmy co ten prąd zasila i na ile osób a nie metraż domu.

Poza tym "prąd budowlany" czyli taryfa C11 jest w tej samej cenie jak G11 (różnica 0,0005zł /kwh to żadna róznica) co mnie barzo zdziwiło przy odbiorze domu i zmianie taryfy - zawsze myslałem że budowlany jest droższy - tak jest w całej polsce?

 

Ale zdaje się że za budowlany jest stały abonament 3 x przydział mocy co daje kwotę, która nie jest pomijalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy 2 miesiące. Kilka dni temu zapukał do naszych drzwi inkasent. Za 2 miesiące wyszło 700 zł :o :o :o Z urządzeń el. często chodzi czjnik elektryczny, płyta, bojler(cały czas) , pralka codziennie. Inkasent twierdzi, że gdyby to nie był prąd budowlany to by było 500zł. I tak dużo. W bloku było 170zł na 2 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A monopol jest dlatego bo banda Kaczorów z Mulatem i Koniem na czele spowalniali prywatyzację całymi latami a teraz wstrzymali ja kompletnie.

W końcu trzeba gdzieś obsadzać prezesów a w prywatnych firmach się nie da :roll:

Myslałem, że on się nazywa "CZŁOWIEK O TWARZY DRWALA"

 

 

A ja słyszałam, że to "Kamerdyner rodziny Adamsów"

 

Za prąd płacimy 60 PLN/mc, ale mamy wdrożone ścisłe procedury oszczędnościowe - żadnych elektrycznych czajników, żelazek, tosterów, suszarek, szczotek do zębów, i palenia światła oraz telewizora bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...