Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu przyłączam się do zachwytów nad Twoim domkiem jest uroczy, po zobaczeniu brodzika w łazience zdecydowałam, że też taki chcę :D

pozdrawiam i życzę tylko uroczych chwil w nowym domku

 

Cieszę się Terry, że domek się podoba :lol:

Co do brodzika to po prostu nie mieliśmy innego wyjścia ze względu na wysokość (a raczej niskość) tego pomieszczenia... Wyszło fajnie więc jestem zadowolona :roll:

 

Pozdrawiam i dzięki za odwiedzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki CZAD w tej łazience z lustrem na suficie :o :o :o

 

super!!!!

 

:lol: :lol: :lol:

Noooo czad jest :lol:

Jednak ten mój małż ma czasem fajne pomysły - kilka razy próbowałam go odwieść od tego pomysłu, ale się pieron tak uparł, że żadnych szans nie miałam.... Teraz w sumie się cieszę, że nie uległ :roll:

 

Pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Wasz dom przy każdej odsłonie powala na kolana i oczy stają dęba na takie cudeńka :o . Ja mam pytanie do Ciebie i do innych doświadczonych w budownictwie. Jaka jest różnica(oczywiście oprócz ceny) między folią dachową 1,2czy3 warstwową. Pozdrawiam

 

Dzięki, dzięki za miłe słowa - bardzo się cieszę, że domek nie tylko nam się podoba :wink: :lol:

Jeśli chodzi o tą folię dachową to wyślę ci numer na priva do chłopaka z lokalnej hurtowni - on ci odpowie na wszystkie nurtujące pytania....Polecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jak wszyscy to i ja przyłączam sie do pochwał, masz ślicznie...................

Odpisałam nr telefonu do glazurnika , może mi sie przyda. Tylko kiedy to będzie,jeszcze daleko do płytek i kasy brakuje. Pozdrawiam Maria

 

Marysiu odpisz sobie też numer do malarza - drugiego takiego fachowca w mieście nie ma :lol: :lol: :lol:

 

pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :D

 

Drzwi wyglądają naprawdę ładnie :D łazienki też a połaczenie salonu i przedpokoju naprawdę pomysłowe :D

Z niecierpliwością czekam na schody.

Mój synek też w zeszłym tygodniu dostał rybkę.

Jest nią tak zachwycony, ze najchętniej nie poszedłby do przedszkola tylko spędził z nią cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :D

 

Drzwi wyglądają naprawdę ładnie :D łazienki też a połaczenie salonu i przedpokoju naprawdę pomysłowe :D

Z niecierpliwością czekam na schody.

Mój synek też w zeszłym tygodniu dostał rybkę.

Jest nią tak zachwycony, ze najchętniej nie poszedłby do przedszkola tylko spędził z nią cały dzień.

 

Hej Monia :)

fajnie, że się podoba :lol:

Połączenie salonu i przedpokoju jest jeszcze powtórzone w dwóch miejscach. Po prostu woleliśmy jakąś ładną mozaikę tam wstawić niż docinać paseczek płytek na 5 cm :roll:

Rybki górą!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja tu mam napisać??!!! :roll: Już wszyscy wszystko napisali... :(

 

No...WOW PO PROSTU, WOW!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cudnie i zajebisciutko! :lol: :lol: Ślicznosciowo i odlotowo! :lol: :lol: :lol: Elegancko ale oryginalnie! :lol: :lol: :lol:

Jednym słowem: BOSKO!!!!!! Kasia, Twój skrzacik to po prostu mistrzostwo świata!!! Koniec kropka!

 

Buziaki M.

 

Noooo Magduśka pojawiłaś się wreszcie!!!!!!!!!!!!!!

To choróbsko Cię tak trzymało???????

Wpadnij jakoś na kawuśkę - może po weekendzie - bo schody bendom :wink:

Czekam z niecierpliwością :lol: :lol: :lol:

 

Buźka, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak desperat rzucam się na każde powiadomienie , aby zobaczyć jak Wam wszystkim idzie . Cuda, za cudami powstają na Waszych budowach, :o . A ja biedna jeszcze 5 m-cy zanim ruszymy. Ale cały czas się pocieszam, że być może kiedyś, kiedyś też będę miała i przeżywała to co Wy :cry: . Już nie mogę się doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Magduśka pojawiłaś się wreszcie!!!!!!!!!!!!!!

To choróbsko Cię tak trzymało???????

Wpadnij jakoś na kawuśkę - może po weekendzie - bo schody bendom :wink:

Czekam z niecierpliwością :lol: :lol: :lol:

 

Buźka, kasia

 

Och kochana, no jak schody "bendom" to przyjdziemy zrobić im homologację :wink: Kawa przy okazji mile widziana :) Ale obawiam się, że dopiero w następnym tygodniu, bo teraz mam urwanie głowy. Tyrknę wcześniej, ok?

 

Buziak M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslałam,że juz jesteś w nowym domku. Kasiu życze Tobie i całej Twojej rodzince wspaniałych chwil w tym domu , jak najmniej zmartwień , a dużo radości i pociechy z dzieci . Ciekawa jestem czy juz masz na miejscu internet i jaki ? Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję i cieszę sie razem z Tobą. Oj jak to miło . Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, Lucas

 

Gratulujemy Wam kochani!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://www.par.pl/2003/images/Szampan.gif

 

YOU DID IT!

 

Jesteście wielcy! :lol: :lol: :lol:

Dokonaliście tego, do czego wielu z nas ciągle jeszcze dąży.

W tak krótkim czasie wybudowaliście prześlicznościowy domek, pieknie go wykończyliście i zajefajnie urządziliście!!!! :D :o :D :o :D

Nic tylko podziwiać i zazdrościć! :D

 

Z okazji zamieszkania w nowym domku życzymy Wam z całego serca, aby wszystkie dni, które w nim spędzicie były wspaniałe, dostatnie, pełne radości i miłości, by nie opuszczało Was poczucie spełnienia i zadowolenia oraz aby Wasze cudowne dzieciaczki rosły zdrowo w tym cichym i przyjaznym otoczeniu.

Sopelkiewicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...