Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SKRZAT - komentarze do dziennika Kasi i Łukasza


kasia w

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasieńko,

 

moje najserdeczniejsze gratulacje :D :D :D Chciałam Tobie i całej rodzince życzyć dużo szczęścia i miłości w nowym domku :D I samych szczęśliwych, radosnych i słonecznych dni :D

http://www.pikselstock.pl/obrazki/bank/s/szampan%201275d.jpg

 

A teraz domagam się zdjeć całego domku :D

Salon, pokoje dzieci, gdzie są schody?

Jaki stół wybraliście?

Lampion z tykwy kupiony?

 

buziaki Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolasz, Małgosieńko, Łukasz, Marysiu, Magduśka, kamlotku, Moniczko, świerczu, delfina7, haczkys - bardzo wam dziękuję za gratulacje i życzenia :lol:

Nawet nie wiecie ile radości miałam, zaglądając tutaj i czytając Wasze posty :lol:

 

 

Przez pierwsze kilka dni po przeprowadzce czułam się strasznie dziwnie...

Tęskniłam za starym mieszkaniem, czułam taki żal za czymś utraconym (nie wiem jak to nazwać :roll: ) W pewnym momencie nawet żałowałam, że się tak pospieszyliśmy....

Praktycznie przez dwa lata żyłam "budową". Najpierw projekt, papiery, urzędy, pierwsza łopata, kolejne fuszerki, ekipy każdy wie jakie......

Potem radość jak zaczęliśmy wykańczać - kuchnia, panele, łazienki - coraz bliżej końca...... A jak ten koniec już przyszedł to tak jakbym coś straciła....

Skończyła się budowa, a zaczęło mieszkanie - wszystko takie ładne, nowe, a my zabiegani non stop sprzątamy, wypakowujemy się, znajdujemy i ustalamy miejsce dla poszczególnych przedmiotów.....

 

Dalej jest dziwnie.....

No kurdę mam piękny dom, ale nie potrafię się nim cieszyć tak w 100%....

W głębi duszy wiem, że pokocham naszego Skrzata..... pytanie tylko kiedy?????

 

Wkleję zaraz zdjęcia schodów, bo są prześliczne :lol:

Od dzisiaj będę przekonywać wszystkich do schodów drewnianych :lol:

Będę polecać firmę, która mi je wykonała, bo są po prostu MISTRZAMI ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kasiu :D

 

Ja się jeszcze nie wprowadziłam a mam podobne odczucia. Nie wyobrażam sobie jak to bedzie jak wyprowadzę się z domu w którym mieszkam od 24 lat mimo, że bardzo chcę już byc na swoim :roll: Wydaje się, że trzeba się oswoić z nowym miejscem, dac sobie trochę czasu. Za jakiś czas nie będzie mogli uwierzyć, ze na samym początku obco czuliscie się w Waszym wymarzonym domku :D

Z niecierpliwością czekam na zdjecia.

 

pozdrowionka monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kasiu :D

 

Ja się jeszcze nie wprowadziłam a mam podobne odczucia. Nie wyobrażam sobie jak to bedzie jak wyprowadzę się z domu w którym mieszkam od 24 lat mimo, że bardzo chcę już byc na swoim :roll: Wydaje się, że trzeba się oswoić z nowym miejscem, dac sobie trochę czasu. Za jakiś czas nie będzie mogli uwierzyć, ze na samym początku obco czuliscie się w Waszym wymarzonym domku :D

Z niecierpliwością czekam na zdjecia.

 

pozdrowionka monia

 

Hej Monia :lol:

24 lata to sporo czasu - my mieszkamy od 6 lat i było mi ciężko....

Mimo, że stara, brudna klatka schodowa, to TO BYŁ MÓJ DOM, a tu, gdzie jestem teraz to zawsze była BUDOWA.... Zawsze wracaliśmy do naszego małego mieszkanka i marzyliśmy o dniu kiedy się wyprowadzimy i wyobrażaliśmy sobie jak będzie pięknie....

Piotruś już kilka razy się pytał "Mamo, my już tu mieszkamy?????"

Nasza przeprowadzka była bardzo spontaniczna.... Mieliśmy przewieść trochę gratów, nie mieliśmy ciśnienia, żeby się uwinąć w weekend.....

 

Zdjątka wrzuciłam - idę spać, bo już nic nie widzę :wink: :lol:

 

Buziaczki i pozdróweczki :D

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

 

schody przepiękne :D

Z czego są wykonane?

Stół piękny a lampa nadaje kuchni wspaniałego uroku :D

 

Schody są jesionowe lakierowane na ciemny brąz :)

Lampa super pasuje, tyle tylko, że chyba jednak powędruje do sypialni, bo nad stołem musi być dużo światła, a tu ze względu na materiał z jakiego jest zrobiona wchodzi słaba żarówka :(

 

Oświetlenie to dla mnie najgorsze wybory - fajne lampy kosztują mnóstwo kasy :(

 

Pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu! Wasze schody przepiękne, ja będę miał podobne ale jeszcze szukam i dlatego moje pytanie o materiał i koszty oraz szerokość schodów, u mnie 198 cm i wysokość ok 272 cm. Jeśli mogła byś podać koszty albo na PW. Dzięki

 

Hejka :D

Nasza klatka schodowa ma na gotowo coś koło 170cm :o Jest naprawdę wąska, a schody są wypasione :lol:

Są zrobione z jesionu, kosztowały 10700

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na burzenie tych betonowych :)

W życiu by nie wyszły tak ładnie, a koszt betonu, desek, stali, potem obłożenia stopni i zrobienia balustrady pewnie byłby zbliżony do tej kwoty za drewniane

:roll:

 

Wejdź sobie na stronę http://www.mojeschody.pl/, kliknij na realizacje i tam można wstępnie wycenić schody jakimi jesteś zainteresowany :lol:

 

POLECAM TĄ FIRMĘ :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu - wiem co czujesz z oswojeniem sie w obecnym mieszkaniu .Jest to bardzo dziwne uczucie , ale powoli przejdzie i bedzie normalnie .Chyba wiekszośc ludzi to przechodzi , tak mi przynajmniej koleżanki mówia ,co już sa po przeprowadzce . Jak mnie odwiedzaja w bloku , to im jeszcze ściska w sercu, ale za chwilę mówią ,że lepiej jest w domu wybudowanym przez siebie.

U mnie podobnie - zaczyna sie robić żal za mieszkaniem, który chyba będę zmuszona sprzedać , a szkoda mi go bardzo ,bo jest naprawdę ładne i w dobrej okolicy). Schody masz Kasiu śliczne, szkoda ,że ja zrobiłam murowane.

Już kiedys zaczełam troche żałować , jak zobaczyłam takie schody ażurowe.

No ,ale trudno ,obłoże je drzewem i też będzie moze fajnie , chociaż będą za ciężkie. pozdrawiam Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...