Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ceny działek tam gdzie mieszkacie.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mamy działkę w Bielsku-Białej Komorowicach Krakowskich. Kupiliśmy w maju 2005 za 45 PLN/m2 (w tym udział w drodze gratis :lol: ). Teraz są już w bliskiej okolicy po 60-70 PLN/m2 (to rozległa dzielnica, daleko od "cywilizacji" są też po 35 PLN/m2).

 

Bielsko-B. jest o tyle fajne, że "dla każdego coś miłego" tj. są dzielnice za ponad 100 PLN/m2 (Olszówka, Kamienica), za 80-100 PLN/m2 (Straconka, Wapienica), za 60-80 PLN/m2 (Stare Bielsko, Lipnik). A znajdzie się także okazje za mniej z gorszym czymś tam. Dodatkowo we wsiach zaraz za granicą miasta jest jeszcze relatywnie tanio tj. 30-50 PLN/m2. Ale ceny rosną, rosną, rosną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podoba sie dzialka 1240 m2, 3 km od centrum Kołobrzegu. Cena zastraszająca :o 125.000 zł., a jeszcze 3 miesiące temu kosztowala 95.000 zł. i też wydawała mi się droga. Teraz mamy z mężem dylemat, bo nie wiemy co robić, bo kiedy wkońcu się zdecydowaliśmy, to tu taka przykra niespodzianka. Jak myślicie kupować ,bo ceny tak szybko idą w górę, czy nie dajmy się zwariować i kupić w innym (gorszym) miejscu? Boję się, że niedługo to nie będzie nas stać na żadną dzialkę, bo ceny wariują.

Działkę w innym miejscu, gdzie niezbyt bym chciała mieszkać, można jeszcze kupić za 60.000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podoba sie dzialka 1240 m2, 3 km od centrum Kołobrzegu. Cena zastraszająca :o 125.000 zł., a jeszcze 3 miesiące temu kosztowala 95.000 zł. i też wydawała mi się droga. Teraz mamy z mężem dylemat, bo nie wiemy co robić, bo kiedy wkońcu się zdecydowaliśmy, to tu taka przykra niespodzianka. Jak myślicie kupować ,bo ceny tak szybko idą w górę, czy nie dajmy się zwariować i kupić w innym (gorszym) miejscu? Boję się, że niedługo to nie będzie nas stać na żadną dzialkę, bo ceny wariują.

Działkę w innym miejscu, gdzie niezbyt bym chciała mieszkać, można jeszcze kupić za 60.000 zł.

 

 

To nie jest odstraszająca cena tylko dobra ponieważ:

1)Kolobrzeg to duże i piekne miasto;

2) 3 km od centrum !!! To praktycznie centrum mozna dojsc pieszo wszedzie,

 

I co tu mowic kupcie na pewno nie stracicie a dzialke z pocalowaniem w reke ktos odkupi za duzo wieksze pieniadze.

 

W poscie powyzej wspomnielem ze u mnie w ciągu 3 lat cana wzrosła o 100%, juz teraz nie stac by mnie bylo na dzialke o domu nie wspomne

domu.

 

Jeszcze jedno w Warszawie dzialka na tarchominie to pasledni teren kosztowala na wiosne ok 400 zł za metr, a np na bielanach (za seminarium) (bardzo dobra lokaliza) ok 1200 zł (dzialki te sa nie uzbrojone i bez mediów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka nie uzbrojona kupiona z przetargu w 2005 roku płaciliśmy 25zł/m2.

W tym roku wyjściowa cena w przetargu to 25zł/m2.

Wągrowiec, Wielkopolska :D

 

Pozdrawiam :D

 

No to świetna cena. U nas miasto sprzedaje działki w przetargu w cenie 50 zł za m2. A działki mają maciupeńkie - 7 góra 9 arów. Ja kupiłam od osoby prywatnej za 45 zł za m2. Oczywiście nieuzbrojona choć wszystkie media "w zasięgu ręki" ale za to bardzo ładnie zlokalizowana ( ostatnia działka w tym kompleksie :D ) Zaciszne miejsce a wszędzie blisko. Szkołę podstawową będę widziała z okna.

Miasto powiatowe 80 tys. mieszkańców woj. opolskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Mi się wydawał, że kołomnie ceny oszalały i w ciągu 1,5oku skoczyły z ok.180pln za mkw do prawie 400pln za mkw.. Ale jak widzę ceny 1200pln za mkw to aż mnie zatyka... Boże, to kto teraz kupi takie działki i wybuduje dom... :o Kulczyk? :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...