Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://images24.fotosik.pl/130/f1b0ad796efccf6amed.jpg

 

Cześć

 

Dostałem namiar od Ciebie na tego architekata.Napisz mi czy byłeś zadowolony, bo po rozmowie tel wydaje ze kobieta jest mało zorientowana w tym co robi, wprawdzie bedzie mnie to kosztowało ok 1 tys mniej ale niewiem co mam robić.Uważasz ze jest to osoba kompetentna?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zdrowia i zrealizowania zamierzeń, planów,

niech przyjaciele nie zapominają, bliscy kochają,

fortuna sprzyja, a marzenia te wielkie i te małe spełniają,

dając miejsce nowym, nawet najbardziej szalonym.

Pięknego 2008 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe wyzwania i dylematy.

 

U mnie na warsztacie sa okna.

Trochę czytałam w temacie, troche pytałam, oglądałam, słuchałam handlowców.

I wiem jedno: NIE WIEM CO MAM WYBRAĆ!!! :roll:

 

Może pomożecie? Wiekszość z Was ma to juz za sobą....

Co tak naprawdę jest ważne przy zakupie okien? Czym sie kierować, a co sobie darować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

a czego tu jeszcze nie wiedzieć ,

wybierasz kilka ofert na okna , które Ci się podobają, sprawdzasz co na ten temat myślą specjaliści na forum( np. jareko,pchełek)

okno to profil ,szyba i okucia ,sprawdzasz po koleji co na czym kto robi ( szybę możesz odrzucić) ,chodzi głównie o profil

szukasz czy ma pozytywne opinie i wybierasz

odrzucasz skrajne oferty ,następnie rzucasz kostką i już gotowe :D

 

Mikazuu jeśli zależy Ci na jakości to naprawdę wybór nie jest za duży .Wybierz te bardziej znane i polecane przez znawców na forum ,a na pewno technicznie będą dobre ,pozostaje kwestia gustu,a ty wiesz sama co najlepiej chcesz. :wink:

Cieszę się ,że moglem pomóc

Powodzenia

PS . Jak tam sobie radzicie z mrozami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikazuu

a czego tu jeszcze nie wiedzieć ,

wybierasz kilka ofert na okna , które Ci się podobają, sprawdzasz co na ten temat myślą specjaliści na forum( np. jareko,pchełek)

okno to profil ,szyba i okucia ,sprawdzasz po koleji co na czym kto robi ( szybę możesz odrzucić) ,chodzi głównie o profil

szukasz czy ma pozytywne opinie i wybierasz

odrzucasz skrajne oferty ,następnie rzucasz kostką i już gotowe :D

 

 

echhhh, rufus żeby to było takie proste!!! :wink:

zrobiłam 3 wyceny (m.in. w DMD). ceny sa lekko rozbieżne.

okucia Maco, Roto i Kamerling (tak to sie pisze?), czyli raczej dobre. profil to Gealan i jakies inne mniej znane.

ale! z tego co juz wyczytałam, to równie ważny jest montaz i regulacja. to podobno 60% sukcesu.

 

mam juz swojego faworyta, (zrobią mi nawet okno typu skandynawskiego!) ale mam mało opini na jego temat.

a może ktoś z Was kupował okna z firmy "Bertrand"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dom 170 m2 z garażem i poddaszem użytkowym, dach dwuspadowy, 2 lukarny, 2 kominy - 180 tys za stan surowy otwarty i więźba (robocizna+materiał) . Ekipa polecana, pewna. Myślicie że to dobra cena ?

 

Generalnie, nie jest bardzo wysoka, ale ja bym się potargowała o kilka tysięcy. Wtedy można brać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS . Jak tam sobie radzicie z mrozami ?

 

mrozy jak mrozy, trzeba nosić czapke, pić gorącą herbate lub grzańca przed kominkiem. :)

ale śniegu to mogłoby byc wiecej, bo bedzie susza na wiosnę....

 

ja sobie radzę gripexem, bo niestety nieźle mnie złapało, a dziś jeszcze dwie godziny rano na -15 bo musiałem przypilnować rozładunku suporka na domek :(

 

ale z tym śniegiem to bym nie przesadzał, bo wczesną wiosną dużą dziurę na piwnice muszę kopać a wody z roztopów widzieć bym nie chciał

no chyba że się z P.Śniegiem dogadam że przyjdzie teraz i pójdzie sobie na czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u was ,ale dzisiaj pierwszy raz uruchomiłem centralne i wiem już na pewno ,że nie ma nic piękniejszego niż ciepło płynące z grzejników ,a szczegółnie z podłogi :D . Widzę teraz ,że kominek to tylko zabawka w porównaniu z mocą jaka drzemie w c.o załadowanym wodą. Parę chwil i grzejniki gorące ,coś pięknego .

P.S. Mam nadzieję ,że mój zachwyt nie skończy się wraz z pierwszym odczytem licznika :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...