Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem czy takie Ewka , bo jeszcze nie oglądłam.

 

Kino rosyjskie nierzadko bywa brutalne, dosłowne, realistyczne i przerysowane jak sami Rosjanie :)

 

Najukochańsze z moich filmów to klasyki "Mistrz i Małgorzata" oraz "Spaleni słońcem".

Z ostatnio obejrzanych "Wyspa" (ostrov). Przepiękny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, chadzało sie do kina na filmy ze wschodu :D .....były romantyczne ,przepełnione miłoscią i tragedią , były lekkie ale i dające dużo przemyśleń ......pamiętam jak lata temu obejrzałam -Lecą żurawie i płakałam jak dziecko nad losami bohaterów .....a Los człowieka to film ,który widzialam kilka razy i zawsze robi na mnie wrażenie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tyle alkoholu się przelewa przy tych Filmach że teraz napiszę o o lekkim filmiku..

"It's complicated" ... spodziewałam się maaasy radości jak w Lepiej późno niż później ... ale jest dużo słabszy.. proponuję nie nastawiać się za bardzo na szał radości bo się zawiedziemy..

Drugi zawód - Parnasus - za mało magicznego świata i za mało akcji.. poszłam bo mnie połowa wyciągnęła ale myślałam że zasnę w połowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It's complicated" ... spodziewałam się maaasy radości jak w Lepiej późno niż później ... ale jest dużo słabszy.. proponuję nie nastawiać się za bardzo na szał radości bo się zawiedziemy..

kurde wczoraj chciałam na to pójść, ale nie było chetnych i wyląowałam na filmie jak powyżej :lol:

Lepiej póxno niż później - jeden z moich najulubieńszych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Drugi zawód - Parnasus - za mało magicznego świata i za mało akcji.. poszłam bo mnie połowa wyciągnęła ale myślałam że zasnę w połowie

 

Jestem totalnie odmiennego zdania. To film do wyjątkowo indywidualnego odbioru. Z jednej strony zazdrość, że nie jestem wyjątkowy i moja wyobraźnia nie jest szczególnym darem. Z drugiej - ulga. Bo im więcej podobnych przypadków, tym większa sznasa na kategorię normalny. Mógłbym napisać tysiąc słów. Ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dystrykt 9

To wcale nie film SF o "krewetkach". :( Oklaski na stojąco.

 

 

Agora

Przecudny film o wyborach na całe życie. W tle świat cesarza Teodozjusza.

 

 

"Most"

O tym jak małolaty z błogosławieństwem dorosłych bawią się w wojnę .

 

Świetny!!! Właśnie jestem po projekcji

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Nareszcie polski dobry film.

W niedzielę miałam przyjemność obejrzeć "Różyczkę".

Stałam się fanką Boczarskiej, za talent, urodę i nienachalny seks appeal :wink:

Polecam.

 

Przylaczam sie do opinii Kuleczki - bardzo dobry film!

 

A chociaz jestem kobieta, to mnie sie M. Boczarska w nim baaardzo podobala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...