Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Karoka, jeśli pracujesz na Cobrze, to jest nowy soft do grzania

w trybie letnim. Jeśli to możliwe, sprawdź proszę jak sterownik

pracuje na nastawach zimowych.

 

 

 

 

Pozdrowienia,

 

Włodek

Nowy soft zamieściłem już nawet na swojej stronie pod opisem Cobry tylko nie mogę wybrać się jakoś do kotłowni, chociaż zmiana softu zajmuje chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Jarecki79

    2372

  • karoka65

    1606

  • zawijan

    1504

  • darase

    1326

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Głupoty piszesz, od samego początku mówiłem, że mi się bardziej Bruli widzi i zdania nie zmieniam.

Napisałem także, że eCoala uważam za dobry produkt, co Ci pewnie uciekło.

Nie podoba mi się natomiast zachowanie samej firmy i tyle.

 

A czy zachowanie firmy wobec Ciebie ma wpływ na jakość jej produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

Rozumiem, że bardzo lubisz płacić za swoje hobby i za pomoc udzielaną innym.

To bardzo chwalebne.

 

Lubię czytanie ze zrozumieniem, jak ktoś chce głupa kleić, to nic na to nie mogę.

Wpis w całości był jasny, co było powodem zalogowania się na forum i jak to się zmieniło do chwili obecnej.

 

Może p.dyrektor też wykupi płatny profil, taki duży instytut chyba stać na to parę złotych? Może Ci się nawet kilka groszy Ogniwo dorzucić, w końcu je promujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zachowanie firmy wobec Ciebie ma wpływ na jakość jej produktów?

 

Nie i o tym dwukrotnie bardzo wyraźnie napisałem.

Powtórzę po raz trzeci:

Uważam, że Bruli jest nieco lepszym produktem (dla mnie, jako wprawnego operatora) ale eCoal też jest dobry. Na te kilka zamontowanych sztuk były 2zgłoszenia w ostatnim czasie o przypadkach wygaszania.

Nic więcej.

 

Uprzejmie proszę o czytanie ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę tak delikatnie...

Jak myślisz - jakie są preferencje gościa pytającego "jaki kocioł mam wybrać"?

Czy on zna się na spalaniu i na sterownikach?

 

Oczywiście chce mieć kocioł tani i łatwy w obsłudze. Dotyczy to zarówno

obsługi kotła (np. czyszczenie) jak i obsługi sterownika.

 

Nowy soft do Twojego sterownika zawiera komplet nastaw do procesu

spalania. Jest tych nastaw dużo więcej niż u mnie... Co się dzieje?

Nie piszę nazw sterowników, to merytoryczne pytanie; nie chcę zarzutów,

że jestem złośliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chce mieć kocioł tani i łatwy w obsłudze. Dotyczy to zarówno

obsługi kotła (np. czyszczenie) jak i obsługi sterownika.

 

Nowy soft do Twojego sterownika zawiera komplet nastaw do procesu

spalania. Jest tych nastaw dużo więcej niż u mnie... Co się dzieje?

Nie piszę nazw sterowników, to merytoryczne pytanie; nie chcę zarzutów,

że jestem złośliwy.

Piszesz o sofcie testowym , oficjalny tych opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcąc cos konkretnego napisac - doradzić na forum staremu- nowemu i przyszłemu urzytkownikowi kotła aumatycznego z podajnikiem i nie tylko to trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i praktykę ja mam pytanie DO ELITY FORUM NIECH SIE POCHWALĄ JAKI STAŻ POSIADAJĄ W PALENIU -OGRZEWANIU W SWOIM DOMU OBSŁUGUJĄC PIEC TZW AUMATYCZNY DO PALENIA WĘGLEM ja do elity sie nie zaliczam choć praktykę mam jak prawidłowo czysto i oszczędnie palić a użytkuje piec z podajnikiem od listopada 2000 roku a do perwekcji palenia doszedłem dopiero w poprzednią zime pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę tak delikatnie...

Jak myślisz - jakie są preferencje gościa pytającego "jaki kocioł mam wybrać"?

Czy on zna się na spalaniu i na sterownikach?

 

odpowiem też delikatnie.

bardzo możliwe że miał w swoim życiu jeden lub więcej kotłów z takim czy innym sterownikiem lub bez, ale potrzebuje potwierdzenia co do poprawności wyboru mocy??, rozwiązania połączenia z kominem???, podpowiedzi lub upewnienia trafności wyboru???, ponieważ jego instalator sie upiera a on chce po swojemu????

Nie róbcie z ludzi takich nieudaczników, nawet zupełnie zielony użytkownik jak ja jest w stanie się nauczyć obsługi kotła i niejednokrotnie tego chce ale wy mu tą możliwośc odbieracie mamiąc oczy jedynie słusznym wyborem który jedynie słuszny nie jest. widać to po postach doświadczonych "palaczy" którzy potrafią osiągać lepsze wyniki na sterowniku dwustanowym.

Nie twierdzę, że eCoal jest zły. nie mogę wyrazić opinii ponieważ nie miałem z nim do czynienia. Upieram się aby ten wątek znów stał się miejscem porad i pomocy a nie haseł marketingowych i przepychanek. Macie na to swoje strony firmowe i fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że eCoal jest zły. nie mogę wyrazić opinii ponieważ nie miałem z nim do czynienia. Upieram się aby ten wątek znów stał się miejscem porad i pomocy a nie haseł marketingowych i przepychanek. Macie na to swoje strony firmowe i fora.

 

No właśnie - nie miałeś z nim do czynienia.

 

I nie "macie", bo ani ja, ani producenci sterownika eCoal, nie wsadzamy tu haseł marketingowych.

 

A darase i inni mu podobni są użytkownikami kotłów i mają takie samo prawo jak Ty pisać i wyrażać swoje poglądy. Także poglądy inne od Twoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suspenser akurat dobrze wie, że i eCoal potrafi kocioł wygaszać.... i myślę, że każdy użytkownik coali czy bruliego wie, że należy odpowiednio w tym momencie dobrać parametry podtrzymania, więc z tym bezobsługowy to byłbym ostrożniejszy.

 

Nie do końca wiem bo nie ma pewności czy wygasł czy wydawało się, że wygasł bo żaru nie było widać [mnie to kiedyś też zastanawiało czy kocioł ruszy skoro na palniku ciemno].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...