Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej Ewuś! Mnie także bardzo przypadły do gustu projekty biura Bauher. Uważam że są funkcjonalne i chyba tanie. Osobiście waham się czy wybrać dg16 czy pg10.Podoba mi się tez pg 06.Co myślisz?Moze ty mi cos doradzisz? Pozdrawiam

 

mnie najbardziej odpowiada, dm16 - jedyna zmianę jaką bym zrobiła to zadaszony taras - mam nadzieję, że to możliwe - pozostałe projekty te które podałaś mają większą powierzchnię, a my założyliśmy sobie max 120 m2.

 

zastanawiam się tylko nad tym biurem projektowym, tutaj na forum mało osób buduje domy z ich katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Ewuś! Mnie także bardzo przypadły do gustu projekty biura Bauher. Uważam że są funkcjonalne i chyba tanie. Osobiście waham się czy wybrać dg16 czy pg10.Podoba mi się tez pg 06.Co myślisz?Moze ty mi cos doradzisz? Pozdrawiam

 

mnie najbardziej odpowiada, dm16 - jedyna zmianę jaką bym zrobiła to zadaszony taras - mam nadzieję, że to możliwe - pozostałe projekty te które podałaś mają większą powierzchnię, a my założyliśmy sobie max 120 m2.

 

zastanawiam się tylko nad tym biurem projektowym, tutaj na forum mało osób buduje domy z ich katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym gdzie , może już niedługo będziecie mogli zobaczyc taką wspaniałą ziemianeczkę czy może muraweczkę w naszym pieknym kraju.

Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem i coraz bardziej mi się podoba.

Tylko czy znajdzie się specjalista znający się na rzeczy? :lol: :lol: :lol:

 

Jeszcze pomyślę. :p :p :p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ziemianki podobają....... blisko matki ziemi.

W takim razie może też zdecydujesz się na budowę. Zawsze to będzie raźniej , no i będzie można wymienić się doświadczeniami przy budowie. :p

Będziemy prekursorami budowy ziemianek. A w niedalekiej przyszłości może i innym się spodoba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam miłośników natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czesc

Szukam projektu domu wg nastepujacych zalozen:

-wyglad nieistotny (oczywiscie bez przesady...)

-maksymalnie prosty, jak najmniej ozdobnikow i nietypowych rozwiazan

-wielkosc uzytkowa ok 100m2

-mozliwosc dobudowania garazu

-niedrogi, tak naprawde powinien wyniesc znacznie mniej niz domek szeregowy, ktory kosztuje u nas ok 330tys zl (z dzialka, ogrzewaniem, wykonczony) i jest alternatywa dla budowania samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...