Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja widzę salon 25m
Zwróc uwagę, że są dwie wersje Zosi, z większym i mniejszy salone. Wersja wieksza ma salon 37m2, uważam, że jak na tanią parterówke to naprawdę jest spory. Zejdź troszke niżej strony i szukaj wersji B :) IZA30 a teraz z wiekszym salonem podoba Ci sie Zosia?? Ps napisałam o tym wcześniej, nie wiem czemu nikt nie doczytał..... Edytowane przez bagusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanką Saszy II! http://pprojekt.pl/projekt1091-sasza_ii.html

Super domek! Jedyne, co bym zmieniła, to wejscie do spiżarni z tego małego korytarzyka. Wtedy kuchnia byłaby ustawniejsza.

Dla nas za duży, szkoda...

Edytowane przez olinek okrąglinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo.ślepa łazienka.aleQUOTE]

Przy założeniu, że kotłownia jest w pom. gosp. tak jak w projekcie, zrezygnowałabym z garazu. Wtedy łazienka byłaby z oknem. Jest mi on potrzebny (garaż) tylko po to, żeby z tyłu zrobic kotłownię. A na garaż przeznaczyłabym osobny budynek, dwu-stanowiskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostawi garaż,to nie będzie okna w łazience,a łazienka ma 7m i okno musi być,może lepiej postawić garaż wolnostojący,dla mnie garaż przy domu czy jak w niektórych projektach w bryle budynku to zbędny luksus,rozumiem,że to wielkość działki sprawia,że musi być tak a nie inaczej,pozdr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dostawi garaż,to nie będzie okna w łazience,a łazienka ma 7m i okno musi być,może lepiej postawić garaż wolnostojący,dla mnie garaż przy domu czy jak w niektórych projektach w bryle budynku to zbędny luksus,rozumiem,że to wielkość działki sprawia,że musi być tak a nie inaczej,pozdr....

 

Też byłam zwolenniczką straszną garażu przy domu,ale coraz bardziej odchodze od tego,nie chodzi o loksus,ale o oddzielenie go po prostu od domu,ale jak tu męza jeszcze przekonać?ostatnio probuję od stronu placenia podatku, nie ważne czy on jest w bryle czy w podwórku tyle samo się płaci.U nas to jest stawka 7 ,o5 z m.Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krewetka

to ja chyba jeszcze bardziej wybredna niz tomek

 

-parterówka do 140m, z poddaszem do adaptacji na strych ( a wiec schody, nie w salonie)

-garaż 2 stanowiskowy z lewej strony domu

- również z lewej strony salon

-zamknięta kuchnia

-3 sypialnie

-spiżarka, pomieszczenie na pralnie, pom gospodarcze

 

najbliżej mi do http://archiprojekt.com.pl/projekty_domow_69.html ( choć tu salon z prawej strony ale okno balkonowe ma na lewa stronę)

 

jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwustanowiskowy blacha plus styro na zewnątrz i tynk pod kolor domu ,dach jak na domu.20tys powinno starczyć ,może 25 z jakimś szczególnym wypasem.Różnicy nie widać na zewnątrz.Za reszte (75-80tys)kup nowe auto.Albo jednostanowiskowy w tej technologii z wiatą,jeszcze taniej.Minus to wyższy pod od nieruchomości ,ale może to się zmieni ,albo da się coś wymyślić ,że niby z domem.Coś by wymyślił pewnie bo dla mnie szkoda tyle kasy ,tylko po to by nie odśnieżać auta rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...