Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

amalfi - obwiam się, że twoje poprawki nestora robią z tego dom 200 m2

 

Juskra - ja prasuję w garderobie.

Ale ja nie mam codziennie stosu koszul do prasowania. Prasuję coś sporadycznie, co akurat wyciągnę z szafy i jest pogniecione.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że trochę przesadzasz z wielkościami pomieszczeń.

Pracujesz z męzem w domu, że potrzebujecie tak duze biuro, jak to wrysowałaś w nestorze?

 

Jesli garaż chcecie poza bryłą budynku, to moze szeroki, ale płytki i niski garaż od frontu i za nim dom otwarty na południe, ale przesłonięty od ulicy bryłą garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że trochę przesadzasz z wielkościami pomieszczeń.

Pracujesz z męzem w domu, że potrzebujecie tak duze biuro, jak to wrysowałaś w nestorze?

 

Jesli garaż chcecie poza bryłą budynku, to moze szeroki, ale płytki i niski garaż od frontu i za nim dom otwarty na południe, ale przesłonięty od ulicy bryłą garażu?

 

Napisałam, że chodzi bardziej o układ niż metraż. Metraz ma być nie za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interpretowałabym to w taki sposób ale na pewno do sprzątania i prasowania... ( między innymi :) )Usprawiedliwiam go bo po przyjściu z pracy nie zakłada papci i nie zasiada przed TV tylko prowadzi swój mały biznes, dzięki któremu możemy budować dom :) Edytowane przez Juskra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Nie wiem gdzie się podpiąć z moim pytaniem więc walę tutaj:

Szukam projektu parterówki o pow. zabudowy do 153m2 (takie mam warunki zabudowy:). Oczywiście o garażu w bryle nie ma mowy kiedy chce się 4 sypialnie.... Dodatkowym ograniczeniem jest szerokość działki - 18,5m....

Czy ktoś ma coś w zanadrzu?

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem gdzie się podpiąć z moim pytaniem więc walę tutaj:

Szukam projektu parterówki o pow. zabudowy do 153m2 (takie mam warunki zabudowy:). Oczywiście o garażu w bryle nie ma mowy kiedy chce się 4 sypialnie.... Dodatkowym ograniczeniem jest szerokość działki - 18,5m....

Czy ktoś ma coś w zanadrzu?

Pozdrawiam,

Adam

 

http://projekty.muratordom.pl/projekt_z-perspektywa,2773,0,0.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. faktycznie da się coś wcisnąć sensownego. Dom przy bukowej jest całkiem, całkiem - gdyby poszerzyć to 9,25 do 10,5 zrobiłoby się przestrzenniej nieco:) Na działce jest gaz więc można zrobić "pojeździć z pomieszczeniami gosp. (spiżarnia, kotłownia, WC).

Najbardziej przypadł mi do gustu Nevada III z atrium, ale za duży... Słyszałem o czymś takim jak odstępstwo od warunków zabudowy. Jednak z informacji wyczytanych na sieci można się o to starać tylko w przypadkach szczególnych(?). Dodam, że wjazd mam od północy (węższy bok). Więc w przypadku c316 musiałbym "zamienić" miejscami kuchnię z sypialnią - po co mi sypialnia z oknem na południa i ciemna kuchnia:) Projekt tez całkiem fajny:)

Pozdrawiam,

Adam

Edytowane przez kaawon
rozwinięcie posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...