Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 376
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WOW. Nie widzę powodów, aby kogoś obrażać. ja tylko wyraziłam swoją opinię. Nie mam talentu do teksów pisanych, jak zauważył jeden osobnik, ale jak się komuś nie podoba to trudno. Jestem zalogowana na wielu forach, bo na prawdę szukam projektu domu, ale z taką bezczelnością to się jeszcze nie spotkałam.

 

[ Od moderatora: ban na wszystkie 4 (!!) nicki ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to, że jesteś zalogowana na wielu forach nie wątpię - w to,że pod wieloma nikami na każdym, również nie.

Początkujący, a tym bardziej poszukujący nie zachwalają w swym pierwszym poście projektów - nigdy. Tym bardziej pracowni.

Więc proszę odpuść sobie to święte oburzenie i idź wciskać kit gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

 

zdecydowaliśmy już że będziemy budować na podstawie projektu indywidualnego, który zaspokoi wszystkie nasze potrzeby. Teraz przyszedł czas na wybór architekta z którym podpiszemy umowę. Lista ograniczyła się do dwóch biur: Duda Architekci (http://www.dudaarchitekci.pl) oraz Orangestudio (http://www.orangestudio.info.pl). I tutaj pytanie- czy ktoś z Forumowiczów miał do czynienia z którymś z tych biur i może podzielić się opinią na temat ich pracy i zadowolenia z projektu oraz współpracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i nie kosmicznie drogiego architekta do zaprojektowania w mierę nowoczesnego domu około 220m2 pod Warszawą.

Może polecicie kogoś??????????????????????????????

 

Polecam, swietna we wspołpracy i nie bardzo droga :)

 

Weronika Chwalibogowska

532380193

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił rodzinne biuro Z3Z architekci,konkretnie Mateusz Zajkowski - młody, ze świeżym podejściem. Projektował mój dom. Cena Ok. Lokalizacja - Piaseczno.

 

Trochę wykonanych projektów znajdziesz na jego stronie (mój to DOM JEDNORODZINNY W TARCZYNIE)

 

http://www.z3zarchitekci.pl/

Edytowane przez homecactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakiego dobrego architekta (oczywiście uprawnionego) polecicie z Warszawy?

budynek jednorodzinny - kostka (10x12m), piętrowy, trochę szkła na elewacji np. klatka schodowa (w sumie prosty kształt).

cena za projekt - do 8-9tyś zł brutto (projekt do pozwolenia na budowę tzn. architektoniczno-budowlany, bez instalacji)??

dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość kwiatek6324
Witam.

Jakiego dobrego architekta (oczywiście uprawnionego) polecicie z Warszawy?

budynek jednorodzinny - kostka (10x12m), piętrowy, trochę szkła na elewacji np. klatka schodowa (w sumie prosty kształt).

cena za projekt - do 8-9tyś zł brutto (projekt do pozwolenia na budowę tzn. architektoniczno-budowlany, bez instalacji)??

dziękuję za porady.

 

Ja moge polecic M. Rubika, wlasnie skonczylem projekt i zlozylem wniosek o PnB.

Ale ciezko bedzie ci sie zmiescic w zakresie cenowym. Zreszta jesli chcesz indywidualny

to wydaje mi sie ze musisz podniesc pulap ceny. Bo bedzie ciezko znalezc :(

 

Pozdr

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Szukam dobrego i nie kosmicznie drogiego architekta do zaprojektowania w mierę nowoczesnego domu około 220m2 pod Warszawą.

Może polecicie kogoś??????????????????????????????

 

Pracownia Plug Studio zapraszam do kontaktu, fachowa obsługa, szybka realizacja, nowatorskie pomysły, energooszczędne rozwiązania

nasze projekty można znaleźć na http://plugshop.pl wykonujemy również projekty indywidualne

Plug Studio Grzegorz Olesch 505146389

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...