Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

No,No Tosinku, chwilę mnie u Ciebie nie było a tu tyle się wydarzyło.. :D :D :D tylko pozazdrościć.. a sery to ja uwielbiam, pożeram w całości.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Domek już okabelkowany?? Ile w sumie masz metrów kabli? pozdrawiam

Domek się kabluj, na razie poszło 2 km!!! I mało!! Wumil kupił 50 gniazdek, też twierdzi, że mało.

:o :o :o :o :o :o :o :o ło matko, pojęcia nie miałam ile tego potrzeba. Teraz wiem dlaczego mój M tak sie dziwnie spojrzał jak sie zapytałam czy 500 m kabla starczy na dom...

 

Andziku, popytaj swojego elektryka, bo my większość będziemy mieć na skrętnce, jest duzo tańsza i lepiej działa. Ten nasz domek to ma mieć tak, ze ja przy pomocy tefleonu gości wpuszczę, ogródek podleję itp Jak robisz na skrętce to masz tańsze wyłaćzniki, bo nie muszą czegoś tam mieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj to ja nie wiedziałam, ze taka słynna jestem :oops: :oops: :oops:

Szalenie mi miło i dziękuję. Wpadajcie do mnie częściej. A wiecie co się dzisiaj stało.WESZŁAM NA DRABINĘi zobaczyłam kawałek I pętra. Jest boski hol na górze, i cudna łazienka dziewczyn

Kochaniutka po takim występie na piętro(1) mąż musiał mnie ściągac ledwo bez uzycia straży pożarnej :o ,Na koniec zapytał -jak widoki z piętra? .Jakie kurnia WIDOKI bałam się zejsć :oops: NIC NIE WIDZIAŁAM z :oops: :oops: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja nie wiedziałam, ze taka słynna jestem :oops: :oops: :oops:

Szalenie mi miło i dziękuję. Wpadajcie do mnie częściej. A wiecie co się dzisiaj stało.WESZŁAM NA DRABINĘi zobaczyłam kawałek I pętra. Jest boski hol na górze, i cudna łazienka dziewczyn

Kochaniutka po takim występie na piętro(1) mąż musiał mnie ściągac ledwo bez urzycia straży pożarnej :o ,Na koniec zapytał -jak widoki z piętra? .Jakie kurnia WIDOKI bałam się zejsć :oops: NIC NIE WIDZIAŁAM z :oops: :oops: :oops:

no i właśnie ja dlatego nie wchodzę ..bo wleźć to wlezę ale jak zejść :o :lol:

a znieść mnie nie da rady :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja nie wiedziałam, ze taka słynna jestem :oops: :oops: :oops:

Szalenie mi miło i dziękuję. Wpadajcie do mnie częściej. A wiecie co się dzisiaj stało.WESZŁAM NA DRABINĘi zobaczyłam kawałek I pętra. Jest boski hol na górze, i cudna łazienka dziewczyn

Kochaniutka po takim występie na piętro(1) mąż musiał mnie ściągac ledwo bez urzycia straży pożarnej :o ,Na koniec zapytał -jak widoki z piętra? .Jakie kurnia WIDOKI bałam się zejsć :oops: NIC NIE WIDZIAŁAM z :oops: :oops: :oops:

 

 

Ja to wlazłam na prawie ostatni szczebelek i omiotłam wzrokiem hol ( jest bardzo przestronny, pokój nad garażem, cudny bo świetlisty, i łazienko - garderobę dziewczyn - jest duża!!! I pokój starszej Żaby. Byłam zbyt wystrojona aby włazić dalej i się bałam ale może dzisiaj spróbuję? Po za tym Wumil obiecał mi, że zroi tymczasowe schody, nawet nabył ju z na nie drewno.

 

 

Miko dzięki za kulinaria jak upichcę to się pochwalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tosinku,

To rozumiem, że z nogą już wszystko w porządeczku skoro skaczesz po drabinach :D

Gratuluję :D

 

Jest lepiej, ale na tańce to się jeszcze nie nadaję!1

Najważniejsze, że możesz włości oglądać wreszcie :D

Potańczyć zdążysz na parapetówie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,No Tosinku, chwilę mnie u Ciebie nie było a tu tyle się wydarzyło.. :D :D :D tylko pozazdrościć.. a sery to ja uwielbiam, pożeram w całości.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Domek już okabelkowany?? Ile w sumie masz metrów kabli? pozdrawiam

Domek się kabluj, na razie poszło 2 km!!! I mało!! Wumil kupił 50 gniazdek, też twierdzi, że mało.

:o :o :o :o :o :o :o :o ło matko, pojęcia nie miałam ile tego potrzeba. Teraz wiem dlaczego mój M tak sie dziwnie spojrzał jak sie zapytałam czy 500 m kabla starczy na dom...

 

Andziku, popytaj swojego elektryka, bo my większość będziemy mieć na skrętnce, jest duzo tańsza i lepiej działa. Ten nasz domek to ma mieć tak, ze ja przy pomocy tefleonu gości wpuszczę, ogródek podleję itp Jak robisz na skrętce to masz tańsze wyłaćzniki, bo nie muszą czegoś tam mieć!

Dzięki za radę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny I chłopaki zapraszam na podwieczorek

http://rudy.mif.pg.gda.pl/~murbansk/przystawki.jpg

wygląda bardzo apetycznie ta taca :roll: troszkę skosztuje :wink:

Może coś do popicia?

http://www.zakupywfotelu.pl/galerie/ustronianka-woda-mineral_11.jpg

Jak główka :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...