Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani, to jest postmodernistyczny dom i tyle i jak zauważono słusznie okna otwarte i podobnie drzwi to mamy lepszą i darmową klimę, lepiej od razu planowac gdzie maja być mostki cieplne, nie?? :D :D :D :D

 

 

A tak w ogóle to ja wam powiem, że ja napradę nie wiem jakie porządne do 20 tys okna zamontować!! I jestem w jasnej rozpaczy RATUNKU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak w ogóle to ja wam powiem, że ja napradę nie wiem jakie porządne do 20 tys okna zamontować!! I jestem w jasnej rozpaczy RATUNKU!

A podobają Ci się moje ?

Kosztowały około 15 tys , były terminowo - co do jakości wypowiem się za 2-3 lata .

 

są piękne ale za moje chciano 30 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Wreszcie wiem kto się po Paryżu rozbijał :D i to w jakim towarzystwie :o :D .

A mogę zapytać czym się zajmujesz Tosinku?

 

Chciałam się poczęstować serkiem, ale pewnie za późno :( .

 

Soecjalnie dla Ciebie Sonieczko

http://www.unc.edu/depts/europe/francophone/Icons/images/fromage1.jpg

a i dla innych starczy

 

A czym się zajmuję generalnie edukacją

 

Dzięki serdeczne Tosinku :D , wyżera jak się patrzy :wink: .

 

A teraz idę czytać co się u Ciebie dzieje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku,

 

ja okien mam mało, bo całe 6 (pozostałe 8 to dachowe) a różnica cenowa między W-wą a Mińskiem 2600, także całkiem sporo. Robiłam też wycenę bezpośrednio w Jezierskim w Kielcach i wyszło mi 300 zł więcej niż w Mińsku. Ale kupując okna bezpośrednio u Jezierskiego mam gwarancję bezpośrednio od producenta a nie od dealera. Poza tym Jezierski robi na profilach Schuco, które po wnikliwej analizie tematu są dla mnie nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku,

 

ja okien mam mało, bo całe 6 (pozostałe 8 to dachowe) a różnica cenowa między W-wą a Mińskiem 2600, także całkiem sporo. Robiłam też wycenę bezpośrednio w Jezierskim w Kielcach i wyszło mi 300 zł więcej niż w Mińsku. Ale kupując okna bezpośrednio u Jezierskiego mam gwarancję bezpośrednio od producenta a nie od dealera. Poza tym Jezierski robi na profilach Schuco, które po wnikliwej analizie tematu są dla mnie nr 1.

 

Monia gdzie w Mińsku, konkretnie

i co to jest Warszawa, konkretnie gdzie wtceniałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mińsk Mazowiecki

OSKAR

ulica: 11-go Listopada 3, paw. 6

tel: 25 759 27 18

 

Warszawa

Lukaplast

ul. Redutowa 48

tel./fax 022 837 49 58

 

Jakbyś chciała to na priva mogę przesłać Ci telefon do pana, który bezpośrednio w Jezierskim zajmuje się wycenami. Co do Oskara do trochę się ślimaczą z wycenami, ale różnica cenowa jest chyba warta uzbrojenia się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mińsk Mazowiecki

OSKAR

ulica: 11-go Listopada 3, paw. 6

tel: 25 759 27 18

 

Warszawa

Lukaplast

ul. Redutowa 48

tel./fax 022 837 49 58

 

Jakbyś chciała to na priva mogę przesłać Ci telefon do pana, który bezpośrednio w Jezierskim zajmuje się wycenami. Co do Oskara do trochę się ślimaczą z wycenami, ale różnica cenowa jest chyba warta uzbrojenia się w cierpliwość.

 

To ja poproszę o namiary na priva Moniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...