Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Kochane przeszło? Piwka bym sie napiła ale zaciągnełam siła mojego do Vidok okna, Jezierski jednak bee, coś tam z progiem nie pasuje, co nie pytajcie, i może zdecydujemy się na drewniane, te Vidokowe napradę śliczne. Czas realizacji,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dwa tygonie i już ugrałam 17 % rabatu, jutro mam wysłać fax ze zestawienie i zobaczymy. A na razie w tym to vidoku widziałam drzwi wejściowe, maja być białe!

http://images34.fotosik.pl/102/9e6cd8722d62b48f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrze, że przeszło :wink:

Piwkiem bym poczęstowała, ale właśnie wyszło :oops: :lol:

Drzwi fantastyczne!!!!!

Ja takich nie widziałam, jak szukałam swoich :roll: Jakbym zobaczyła, to z dużą dozą prawdopodobieństwa miałabym takie :roll: Takich szukałam :wink:

Tylko w białym to jakoś ich nie widzę... Raczej naturalne drewno.

No... ale ja mam hopla na tym punkcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Tosinku,

Dawno do ciebie nie zaglądałam i prosze akcja okna i u ciebie. Już coś ustaliłaś? My też wyszliśmy od pcv a teraz kupujemy drewno. Teraz przy innych kwotach na budowę już cena okien drewnianych tak nie szokuje...

W tej chwili rozważam okna firmy Bildau & Bussman, Natury, Stolbud Pruszyński oraz Ferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy... Adpol, M&S i Drewex bardzo drogo w przypadku meranti i szyb antywłamaniowych. Firmy które biorę pod uwagę mają ceny zbliżone. Trochę obawiam się jak będzie po pomiarach bo tylko Natura nie bierze żadnej dopłaty za kilkucentymetrowe odstępstwo od ich normy... Stolbud już chce dopłaty. Muszę się jeszcze dopytać jak to wygląda w B&B i Ferno. Jeśli jesteś zainteresowana dokładnymi wycenami moge ci przesłać na maila w poniedziałek. Ja mam 11 okien, ale można porównac wymiary...

Jakich firm masz wyceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chyba nikt mojego dziennika już nie czyta to tu umieszczę info z prośbą o poradę

Proszę doradźcie dostałam takiego newsa

Cytat:

Vidok przysłał fax, po rabatach PCV=23tys, drewno=32tys

 

 

Jezierski za pcv dawał 33 tysiące? Na co się zdecydować?

 

I znowu mam anginę!!!! Jakby ktoś znał jakieś domowe sposoby leczenia to prosze o info.

 

I od dzisiaj Wumil leży z anginą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt mojego dziennika już nie czyta to tu umieszczę info z prośbą o poradę

Proszę doradźcie dostałam takiego newsa

Cytat:

Vidok przysłał fax, po rabatach PCV=23tys, drewno=32tys

 

 

Jezierski za pcv dawał 33 tysiące? Na co się zdecydować?

 

I znowu mam anginę!!!! Jakby ktoś znał jakieś domowe sposoby leczenia to prosze o info.

 

I od dzisiaj Wumil leży z anginą

 

no ja nie wiem co ci poradzić :roll: :roll: :roll: ja mam drewniane i tą sprawę za sobą :roll: A co ci się bardziej podoba? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...