Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Przenoszę z dziennika co by wam łatwiej było:

quote="tosinek"]Wersja lustrzana i co wy na to, chodziło mi o to, że na przeciw słupka w tej wersji, a w poprzedniej lodówka jest hol i jak się spojrzy gość na kuchnię to zobaczy aperyczne papryki w piekarniku a nie lodówkę. Po za tym sprawa podłączeń. Czemu blat pod kuchnią, on ma 37 cm głębokości - mam tyle pierdułek kuchennych że aż się boję przeprowadzać

http://images50.fotosik.pl/37/ced5f4b54e0339e1.jpg

 

Tez jestem za tym, zeby bylo widac piekarnik, nie lodowke. U siebie tez tak poprzerabialam, zeby tak bylo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Po pierwsze

nocna wersja najlepsza :D

po drugie

kanapkę można zrobić pod oknem, spoglądając przez okno :D

po trzecie

z podgrzewania mleka w mikrofali się bardzo uśmiałam (też tak mamy)

po czwarte właśnie przerabiam temat sprzętu :-? już mam dosyć lekko :roll:

 

piekarniki Elktroluxa mają dużo funkcji za dobrą cenę ale prowadnice teleskopowe to już u nich wyższa cena

Bosh też jest fajny , podobają mi się te z wózkiem ale to też cena lekko powyżej 2000 ..ja nie chcę tyle wydać :roll:

Z tego co widzę whirlpool chyba będzie u mnie :roll:

Pokaże Ci co ew wybrałam może Ci to w czymś przyda :D

piekarnik http://www.nokaut.pl/piekarniki/piekarnik-whirlpool-akz-223-ix-01.html

mikrofala wersja droższa http://www.nokaut.pl/kuchenki-mikrofalowe/kuch-mikrofalowa-whirlpool-amw-518-ix.html

mikrofala wersja tańsza do podgrzewania mleka :wink: ale mała pojemność :-?

http://www.nokaut.pl/kuchenki-mikrofalowe/kuch-mikrofalowa-whirlpool-amw-410-ix.html

lodówka moja side by side więc nie wklejam bo Twoich nie przerabiałam

zmywarka miała być favorit control vi ale już jej nie ma :-? ale jest też fajna, która ma podobne funkcje:

http://www.nokaut.pl/zmywarki/zmywarka-aeg-favorit-65011vi.html , ona ma chyba funkcję 3 w 1 Mayland będzie pewnie wiedziała :D

 

piekarnik ściągam jest idealny!!!! Znalzłam jeszcze taki, ciekawe czy to to samo, bo wygląda, ze tak:http://www.euro.com.pl/foto/7210339/7210339_2.jpg Whirlpool AKZ 223/01 IX cena 1499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!!! Krzywej cukrowej nie należy się bać, tylko trzeba ją poprostu zrobić. Można w domu, jeśli ma się glukometr oczywiście. A zresztą wydatek teraz nie duży. Może być tak jak u mnie, że moja trzustka wyrzuca za dużo insuliny i organizm nie wie jak trawić. Często a małymi porcjami - ja jestem na 1500 kal i piję bardzo dużo dużo. 800 kal - sorki nie dla mnie. A i oczywiście ruszać się!!!! Basenik, budowa, w pracy bieganie. I się nie przejmować.. Ucha do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlabym na ta krzywa gdyby nie to, ze w Diagnostyce, ktora mam pod nosem nie pozwalaja miec cytryny... :-? Ale moze kiedys sie odwaze. :)

w ciązy to robiłam i było ok..ale wtedy nie miałam stwierdzonej tej cholery :D

 

Tosinku ja się już wszystkiego boję, ja się normalnie sypię :wink:

Za każdym razem coś nowego mi wyskakuje :roll: no....starość nie radość :roll: do 30 było ok teraz coraz gorzej a tylko 2 lata minęły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cieszę się , że się na coś przydałam :D

Zawsze się przydajesz?????

 

Piekarnika nie szukam - wychodzę wsiadam w czerwonego mercedesa albo wolwiaka i jadę do Media może zobaczę piekarnik na oczki własne. gorzej jest z płytą jak coś znajdę to dam znać

w media go nie ma :D jest w saturnie (w jankach widziałam tam gdzie mikrofale do obudowy ) a mikrofalę tą mniejszą widziałm w euro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta wersja:

http://images27.fotosik.pl/300/d04663b94b901ded.jpg

Jest najmniej wymuszona. Zrobiłabym tylko małe zmiany:

1. piekarnik tradycyjnie, pod płytą. Moze oklepane ale się sprawdza.

2. Szafki nad lodówka i dwie obok wyrównalabym do linii szafek przeszklonych i dała w miarę jednakowe podziały. Mikrofala w zabudowie pod szafkami górnymi ale tak, by był ten sam poziom.

 

Tradycyjna zabudowa narożna kuchni ale dzieki temu wykorzystuje się powierzchnię najlepiej a potem człowiek nie obija sie o szafki i rogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlabym na ta krzywa gdyby nie to, ze w Diagnostyce, ktora mam pod nosem nie pozwalaja miec cytryny... :-? Ale moze kiedys sie odwaze. :)

Cytryny????? A po co?????

żeby nie było takie obrzydliwie słodkie :lol: mi pozwalali :D

 

Dziewczyny to wy mylicie krzywą z testem na obciążenie glukozą!!!! I tak siostry dosypią kwasku cytrynowego. Miałam dwa razy - przeżyłam a wiem co mi jest!!! Więc nie do roboty - wiosna idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta wersja:

http://images27.fotosik.pl/300/d04663b94b901ded.jpg

Jest najmniej wymuszona. Zrobiłabym tylko małe zmiany:

1. piekarnik tradycyjnie, pod płytą. Moze oklepane ale się sprawdza.

2. Szafki nad lodówka i dwie obok wyrównalabym do linii szafek przeszklonych i dała w miarę jednakowe podziały. Mikrofala w zabudowie pod szafkami górnymi ale tak, by był ten sam poziom.

 

Tradycyjna zabudowa narożna kuchni ale dzieki temu wykorzystuje się powierzchnię najlepiej a potem człowiek nie obija sie o szafki i rogi.

 

Coś takiego

<a href=http://images26.fotosik.pl/302/95bd9ab7be0cdf2b.jpg' alt='95bd9ab7be0cdf2b.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlabym na ta krzywa gdyby nie to, ze w Diagnostyce, ktora mam pod nosem nie pozwalaja miec cytryny... :-? Ale moze kiedys sie odwaze. :)

Cytryny????? A po co?????

żeby nie było takie obrzydliwie słodkie :lol: mi pozwalali :D

 

Dziewczyny to wy mylicie krzywą z testem na obciążenie glukozą!!!! I tak siostry dosypią kwasku cytrynowego. Miałam dwa razy - przeżyłam a wiem co mi jest!!! Więc nie do roboty - wiosna idzie

 

No wlasnie dzwonilam do Diagnostyki i tam nic nie dosypuja cholery, a kwasek cytrynowy to przeciez jeszcze lepszy pomysl niz cytryna - zero dodatkowego cukru... :roll: Slyszalam, ze strasznie mdli i mozna zwrocic cala zawartosc dosc prosto i ze sie bardzo po tym chce spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlabym na ta krzywa gdyby nie to, ze w Diagnostyce, ktora mam pod nosem nie pozwalaja miec cytryny... :-? Ale moze kiedys sie odwaze. :)

Cytryny????? A po co?????

żeby nie było takie obrzydliwie słodkie :lol: mi pozwalali :D

 

Dziewczyny to wy mylicie krzywą z testem na obciążenie glukozą!!!! I tak siostry dosypią kwasku cytrynowego. Miałam dwa razy - przeżyłam a wiem co mi jest!!! Więc nie do roboty - wiosna idzie

 

No wlasnie dzwonilam do Diagnostyki i tam nic nie dosypuja cholery, a kwasek cytrynowy to przeciez jeszcze lepszy pomysl niz cytryna - zero dodatkowego cukru... :roll: Slyszalam, ze strasznie mdli i mozna zwrocic cala zawartosc dosc prosto i ze sie bardzo po tym chce spac...

 

- nie ma tego dużo do wypicia a po badaniu chcesz jeść kiełbasę

- żyganko - nie widziałam a kilka w szpitalu już widziałam - pijesz małymi łykami i tyle

- spanko jak po każdym cukrze - występuje

- generalnie to nie signoskopia i do przeżycia. Wiem co mówię, bo miałam i jedno i drugie. WIęc proszę się mi tu zameldować, ze Panna była i zrobiła!!! Życie masz jedno i po co ci dom jak nie bedziesz mieć siły aby się z niego cieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszlabym na ta krzywa gdyby nie to, ze w Diagnostyce, ktora mam pod nosem nie pozwalaja miec cytryny... :-? Ale moze kiedys sie odwaze. :)

Cytryny????? A po co?????

żeby nie było takie obrzydliwie słodkie :lol: mi pozwalali :D

 

Dziewczyny to wy mylicie krzywą z testem na obciążenie glukozą!!!! I tak siostry dosypią kwasku cytrynowego. Miałam dwa razy - przeżyłam a wiem co mi jest!!! Więc nie do roboty - wiosna idzie

 

No wlasnie dzwonilam do Diagnostyki i tam nic nie dosypuja cholery, a kwasek cytrynowy to przeciez jeszcze lepszy pomysl niz cytryna - zero dodatkowego cukru... :roll: Slyszalam, ze strasznie mdli i mozna zwrocic cala zawartosc dosc prosto i ze sie bardzo po tym chce spac...

 

- nie ma tego dużo do wypicia a po badaniu chcesz jeść kiełbasę

- żyganko - nie widziałam a kilka w szpitalu już widziałam - pijesz małymi łykami i tyle

- spanko jak po każdym cukrze - występuje

- generalnie to nie signoskopia i do przeżycia. Wiem co mówię, bo miałam i jedno i drugie. WIęc proszę się mi tu zameldować, ze Panna była i zrobiła!!! Życie masz jedno i po co ci dom jak nie bedziesz mieć siły aby się z niego cieszyć?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Dobra, dobra, zrobie... :lol: :lol: :lol: Na szczescie domu nie buduje, tylko mieszkanie wykonczam, ale jak mam sie wykonczyc najpierw sama, to chyba jednak zrobie. Ale mikopiko pierwsza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dom = mieszkanie. I ja nie chcę tu szntażować ale ja w Krakowie bywam i zawsze mogę siłą doprowadzić. I nie ma zwalania, że Miko pierwsza.

 

:D To kiedy jestes nastepnym razem? Mozemy na jakas odchudzajaca zielona herbatke sie przejsc. Wiem, gdzie dobre i taniutkie daja... 8) Diagnostyka jest zaraz obok zreszta. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dom = mieszkanie. I ja nie chcę tu szntażować ale ja w Krakowie bywam i zawsze mogę siłą doprowadzić. I nie ma zwalania, że Miko pierwsza.

 

:D To kiedy jestes nastepnym razem? Mozemy na jakas odchudzajaca zielona herbatke sie przejsc. Wiem, gdzie dobre i taniutkie daja... 8) Diagnostyka jest zaraz obok zreszta. :lol: :lol: :lol:

 

Oki Małgoś to jesteśmy umówione!!! A zaraz zaprezentuję wam cudo, które znalazłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...