Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No więc, jest sobota właśnie kupiłam sobie pyszną bułeczkę, którą porwałam i złażę na dół co by pojechać po gwożdzie i jak się zamyślę, i jak pierdyknę na dół to rozległo się:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

i przyjechało pogotowie i miła pani doktor dała mi taki odlotowy zastrzyk, po którym zrobiło mi się leciutko i pinianiutko i pojechaliśmy na Solec i tam zrobiono mi casting na najlepiej złamaną nogę, który wygrałam bo złamane mam:

kawałek strzałkowej i kawałek piszczeli. I teraz to się za cznie bo operować by . i chcieli a nie wiadomo czy można I tyle. O

Tolka w każdym razie maży aby mamie coś namalować na gipsie a on ciągle mokry.Byle do czwartku, wtedy będzie werdykt.

No i teraz wyględam tak:

http://www.space.gc.ca/asc/img/sts-097_kidstation_project2000_image80.gif

Ale budowy domku nadzoruję, w końcu z telefonem i netem budować można. :D :D

A zastrzyków współczuję, mile nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oj tak o kuchni nie pomyślałam Wumil mówi, żeby poczekać do września kiedy będzie nowa oferta Ikeii, a z moją nogą jest w sumie co raz lepiej, mimo złamanej kostki w dwóch miejscach. Więcej poruszam się na wózku, bo po tych moich licznych anginach z kondycją krucho,. Boleć ma jeszcze prawo przez tydzień, więc wytrzymam. Mąż się tylko skarży, że nie jeżdżę z nim na budowę, bo sam nie lubi a ja i tak muszę wszystkiego dopilnować. A tu się wyżalę, bo nikt z domowników nie czyta komentarzy, czuję po porostu zmęczona. W każdym razie, jutro jadę na Mazury, ściankę kolankową i więźbę zostawiam chłopakom. Najbardziej, żałuję, że nie popływam sobie. Tolka się co prawda domaga więc na kilka godzin coś znajdziemy. Prawdziwa z niej żeglarka

http://mondrian.pse.pl/tola/A/19/tn/Negative0-34-34(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) ..nie wiem od czego zacząć ...może tak- śledzimy twój pamiętnik Tosiu od około pięciu dni, jesteśmy z mężem zachwyceni Twoim optymizmem i zaradnością i w ogóle ...(trzymamy kciuki za nogę) :)

Pod koniec zeszłego roku kupiliśmy wymarzoną działkę no i po malutku zagłębialiśmy sie w "ŚWIAT PROJEKTóW" :roll: do niedawna mężuś przystawał na projektem KONCERT http://www.twojprojekt.pl/projekty/koncert?gclid=CKOc-qC26I0CFRh0Zwod0EwkQA

Aż TU PEWNEJ NOCY po znalezieniu projektu LMP133 i wyszperaniu z neta informacji o nim natrafiliśmy na "Tosinka" :D i tak ... po przeczytaniu TWOJEGO pamiętniczka!!! , zapadła decyzja HURRA!!! co prawda o 1'50 w nocy :oops: (u Ciebie zdaje się było po 2 - giej w nocy :), na 99% będzie to właśnie ten :) ! z nie cierpliwością śledzimy twój pamiętnik, co chwile klikamy czy już się coś u Ciebie nowego urodziło w pamiętniczku. Tak mi się Tosinku spodobałaś jako "bob budowniczy" ;) że niebawem chyba też rozpocznę swój dziennik. To chyba na tyle jak na pierwszy raz :lol: serdecznie pozdrawiamy i czekamy na dalsze stronki z fotkami w pamiętniku Tosiu.

Ps.

Olinuś to nasz drugi Synuś skończył już 3m-ce :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozumiem, że to LMP133, więc Gratulacje!!! Gdybyście byli zainteresowani powiększeniem garażu do dwóch stanowisk, to służę gotowym projektem.

 

Witam :) jestem zainteresowana powiększeniem garażu w projekcie LMP133, wiec proszę o pokazanie projektu o ile to nadal aktualne? pozdrawiam Olinuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek, pisałaś w dzienniku o niezbyt udanych kontaktach z warszawskimi pracowniami sprzedającymi projekty Lipińskich. Czy mogłabyś powiedzieć gdzie w końcu kupiłaś projekt domu i kto robił adaptację? Jestem zainteresowany jednym z ich projektów, na sobotę byłem umówiony w pracowni "A kwadrat", ale niestety tylko zmarnowałem czas i postałem 30 minut przed zamkniętymi drzwiami ich biura :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 5 minut, bo zaraz zabiorą mi kompa na zesłaniu mazurskim ale szybko odpisuję\;

 

martini_dry, projekt kupiliśmy w firmie a-kawdrat na warszawskim Grochowie, ulica Poligonowa, pan architekt sympatyczny, nie drogi ale trzeba dokładnie powiedzieć, co się chce, ma porządnego i taniego konstruktora w sumie polecam

 

rrmi, będzie jednak bras..... antracyt, dachówki nie widziałam, bowiem zaczynają jej produkcję, celtycka, już się boję

 

Olinuś, bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się na LMP 133, domek jest super, nie powiększaliśmy go o podwójny garaż, bowiem jest on do bólu symetryczny i naszym zdaniem większy garaż popsuje jego sylwetkę.

 

Mam już ściankę kolankową, zdjęcia wkrótce, wracam w niedzielę z Mazur i walczę z więżbą.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinuś, bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się na LMP 133, domek jest super, nie powiększaliśmy go o podwójny garaż, bowiem jest on do bólu symetryczny i naszym zdaniem większy garaż popsuje jego sylwetkę.

pozdrawiam

Też tak sądzimy że poszerzenie garażu zepsułoby idealną symetrię, dlatego jesteśmy ciekawi jak wyglądałoby to po pogłębieniu garażu, czy w ogóle jest to możliwe, czy byłaby możliwość zmieszczenia dwóch aut; jedno za drugim(?) Nie wiemy tego jeszcze bo nie konsultowaliśmy jeszcze żadnych zmian, a mamy kilka pomysłów i na pewno się nimi podzielimy. Na razie czekamy z nie cierpliwością na dalsze fotki i wiadomości z Twojego placu budowy.

 

P.S. Tosinku czy masz kontakt z kimś kto jeszcze buduje taki dom?

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martini_dry, projekt kupiliśmy w firmie a-kawdrat na warszawskim Grochowie, ulica Poligonowa, pan architekt sympatyczny, nie drogi ale trzeba dokładnie powiedzieć, co się chce, ma porządnego i taniego konstruktora w sumie polecam

Hmm, to właśnie oni zapomnieli, że się ze mną umówili... Ale skoro ich chwalisz, to może dam im drugą szansę;)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku, dzielna z Ciebie dziewczyna, jestem pełna podziwu! A już dramat Twojego autorstwa zwalił mnie z nóg! :lol: Jestem pełna podziwu, że znasz łacinę - jesteś filologiem klasycznym? :o Ja też znam, ale "klasyczna" nie jestem. I chyba większość tego, co umiałam z łaciny, zapomniałam - już tyle lat nie tłumaczyłam niczego. Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że noga już wkrótce wydobrzeje. Aha - ja też żegluję! Ostatnio w Szczecinie i Świnoujściu, na Tall Ships' Races. Pięknie było... Odzywaj się w swoim Dzienniczku, będę Ci wiernie kibicować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dompodsosnami:

Nie jestem filologiem ale mediawistą, czyli zajmuję się średniowieczem, choć teraz zajmuję się budownictwem

martini_dry:

spróbuj każdemu się zdarzy zapomnieć, choć wiem, jak to wkurza,

OLINUŚ

wiem tylko o dwóch budowach w mazowieckim, u Lipńskich stwierdzili, że sprzedali już kilka, pytałam Wumila czy się dwa autka zmieszczą jeśli nie będzie ogrodniczego pomieszczenie, powiedział, że dwa nie ale dwa maluchy to może. Ale ja bym nie pozbywała się przestrzeni magazynowej, gdzieś kosiarkę trzeba trzymać.

 

Zdjęcia moich szczytów, jutro, już są, mam problemy z drewnem na więżbę więc na koniec ciut trzeba poczekać, mam nadzieję, że na koniec lata będzie już dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...