Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Ewy


ewikS

Recommended Posts

Witam

Popieram w całej rozciągłości te tereny są b. ładne, jeśli działka leży jeszcze na górce i ma się panoramę na południe, to tatry to częsty widok :), sam szukałem tan również działki :). My z żoną też ruszamy z papierologią przez zimę, a po zejściu śniegów - start :). Życze Wam i oczywiście Nam realizacji zamierzeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jesteśmy "prawie" po sąsiedzku - w każdym razie, na południowych rubieżach Krakowa!

Działka piękna! Coś nie doczytali Przemi i Rencia, bo przecież skoro jest pozwolenie na budowę i kredyt, to z papierologii nie wiele już zostało :wink: !

A co z tą ekipą? Szukasz? Kiedy zaczynacie budowę?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem co się odwlecze to nie uciecze - chyba jakoś tak się mówi.

Czasem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło itd....

Ekipa jakaś do du... i tyle dla pożądnych majstrów nie ma przeszkód.

Także nie ma się co martwić.

Trza tylko materiały w zimie kupować - ile się da .

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj ewikS !

 

Jesteśmy prawie sąsiadami :D Co ciekawe wiem chyba dokładnie gdzie jest Twoja piękna działeczka ! Ilekroć jechałem tamtędy zawsze się zatrzymywałem i podziwiałem widoki. Fajnie że znam teraz właścicielkę ! Kiedy kupiłem swoją ziemię (Tomasz kowice) trochę załowałem jak zobaczyłem parę lat temu tamten stok, ale najważniejsze, ze trafił w dobre ręce ! :D Jestem na stanie "zero" tzn. mam podłogę na gruncie. Na wiosnę też ruszam z budową. Oby było komu i z czego budować... Zapraszam do siebie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Cześć EwikS !

Również gratuluję dzidziusia - ja też mam nowego - urodził się pod koniec stycznia. Kiedyś może uda mi się zastać Cię na Twojej pięknej działeczce. Na razie kiedy ostatni raz tamtędy przejeżdżałem podziwiałem ogrodzenie :D

 

Ponieważ też chcę ostro zacząć budowę w tym roku pomyślałem, że fajnie byłoby zebrać ludzi z naszych okolic i założyć sobie nasze własne forum dla budowniczych powiatu wielickiego. Teraz trudno jest "wyłapać" bliższych i dalszych sąsiadów w grupie krakowskiej, więc może miałoby to jakiś sens.

 

Na wszelki wypadek założyłem GRUPĘ WIELICKĄ i jeśli pomysł się przyjmie to możemy razem się integrować pod wspólnym sztandarem :)

 

Jeśli pomysł się nie przyjmie, to nic. Ale warto chyba spróbować !

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę tanich i dostępnych materiałów, solidnych ekip i dużego worka z pieniędzmi !!!

 

KKrzysiek

 

A teraz dowcip: Nie wiem nawet jak umieszcza się zdjęcia na forum. Próbowałem kiedyś, ale nie wyszło. To wyjaśnia dlaczego nie mam swojego dziennika budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam

 

Juz niedługo również bede zaliczala sie do mieszkanców gminy Biskupic, my niestety nie mamy tak pieknej panoramy. Na nas zawsze bedziesz spoglądać z góry, my ze swojej działki w Trąbkach widzimy w oddali kościół w Łazanach.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki aby wszystko przebiegło zgdnie z planem.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...

Piwnica pod całością- wyszła trochę przez przypadek. Badania geologiczne wykazały, że musimy postawić dom głębiej więc zdecydowaliśmy się na piwnicę :) (miejsca nigdy dość)

W wykuszu mamy 3 piękne duże okna- może się wydawać, że długie bo cały dół jest wyższy niż w projekcie o 20 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

cze

twoje truskawki wyglądają super. Mam małą prośbę chodzi o zdjęcia pomieszczenia z okrągłym oknem a przede wszystkim sufitu i skosów. u mnie będzie tam łazienka i właśnie zastanawiam się nad wyglądem sufitu. jeśli nie chcesz zamieszczać na forum to proszę na maila: [email protected]. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh6.google.pl/e.siuda/R9jmncI4VJI/AAAAAAAABXc/XrXt3GNElAM/s400/IMG_5714.JPG

 

http://lh4.google.pl/e.siuda/R9jmo8I4VKI/AAAAAAAABXk/UiWZxh5RDyY/s400/IMG_5715.JPG

 

dla mnie to trochę za mało miejsca na łazienkę dlatego zrobiliśmy duży pokój łazienkowy z jednego pokoju... a tu będą półeczki na książki, miejsce na komputer, fotel... aha- w projekcie to okrągłe okienko było niżej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...