Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witaj tosinek

oczywiście, że mam juz ekipę..nawet dwie ..murarzy i cieślę z dekarzem :lol:

pustaki prawie wszystkie , cegła ...brakuje mi tylko pozwolenia :D

bo gdybym je miała to juz ruszyłabym z robotą ...niestety muszę czekac .....dziś był u mnie kierbud i juz sie dogadaliśmy ...może mi pomoże w szybszym zdobyciu tego pozwolenia .....no i cene z nim uzgodniłam (2tys.) chyba tak przeciętnie :roll: :wink:

muszę zobaczyc co u Ciebie słychać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Widzę że ty na początku swojej drogi dopiero....I podobne rozterki .... Teraz ciężki okres do budowy bo i materialy drożeja i fachowców brak a ci dobrzy to raz że sie cenia a dwa że trzeba czekać na nich conajmniej kilka miesięcy ......Ja jak juz mam dość to wyobrażam sobie że juz mieszkamy, siedzimy na tarasie pijemy kawke , dzieciaki graja w piłke .....i to mnie jeszcze trzyma przy zdrowych zmysłach he he he ...Wklejej zdjęcia , będziemy na bieżąco podziwiać , ja bardzo lubie patrzec jak budowa idzie do przodu ...A najfajniejsze zdjęcia to są robione z tego samego ujęcia "przed" i "po" , wtedy jacie! ale różnica ! Trzymam kciuki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Ja też z mężem budujemy Przytulny III, a właściwie jesteśmy na etapie fundamentów (które zrobiliśmy w zeszłym roku), a od poniedziałku zaczynamy stawiać mury. Cieszę się, że jesteśmy na zbliżonym etapie; bardzo chciałabym żebyśmy wymieniali się swoimi doświadczeniami. Załączyłabym moje fotki działki, ale mam niestety problem bo nie wiem jak. Jak możesz to napisz jak mam to zrobić żeby załączyć zdjęcie zaraz pod tym co napiszę.

 

Pozdrawiam cieplutko, Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laleczko http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif

skoro już mnie zmusiłaś, to obejrzałam te zdjęcia, żeby wrzodów z zazdrości dostać, ale bardzo mi się spodobały i mam nadzieję, że u mnie wkrótce też tak będzie http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

widzę, że na Ciebie nie ma mocnych http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj CANNA

długo tu Ciebie nie było...szkoda, że nie masz dzienniczka i nie opisujesz Swoich postępów a przecież z tego co wiem to są :lol:

Wczoraj przeczytałam swoj i juz wiele sie zmieniło mimo, jeszcze dom nie stoi a już jest co wspominać :wink: ...a to zaledwie rok od momentu kiedy pierwsz raz pomyślałam o działace i domku :lol:

Warto go uzupełniać :lol: PAMIĄTKA ..jak już wszystko opiszę to go wydrukuję i oprawię...będzie dla potomnych ...niech czytają jak to "babcia " dom budowałą a "dziadek" na niego zarabiał :lol: :lol: :lol:

 

skoro już mnie zmusiłaś, to obejrzałam te zdjęcia

 

Dorotko ja Cię nie zmuszam do oglądania moich zdjęć :wink: ...dzielę sie tylko swoja radością ..ty czytasz opis ...no i z ciekawości zaglądasz :lol: :wink:

 

u mnie wkrótce też tak będzie

 

wcale nie wątpie...znając Ciebie, to nawet mnie prześcigniesz :lol: :wink:

ale przez to wrzodów żołądka napewno nie dostanę :wink:

 

pozdrawiam Ola

ps. przemyśl jeszce raz ten dzienniczek :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niesamowita :oops: Pierwszy raz ktoś się zainteresował drutem na mojej działce - i tym 6mm i tym 12mm i tym wiązałkowym co go nie było też :o

Myślałem że kobiety interesują się innymi przedmiotami :lol:

No i weszłaś na mój strop, czym mnie bardzo stropiłaś :oops:

 

Dziękuję za odwiedziny.

Było baaardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1440.jpg

 

Zdrowych, Pogodnych

Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie

rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja"

dla wszystkich odwiedzających mój dzienniczek życzy

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...