Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witam ponownie :)

 

W zasadzie wybrałam czarną, ponieważ był mniejszy kontrast niż z szara, ale w realizacji może być zupełnie inaczej. Jakiego koloru macie rynny i obróbki blacharskie?

Ja mam czarne rynny bo czarny dach :) ale tak myślę, że lepsze czarne niż szare do grafitowego dachu W zasadzie grafitowe dachówki u sąsiadów (z daleka) niewiele różnią się od naszych czarnych ...z bliska dopiero widać różnicę.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Olu,mam pytanie czy pamiętasz ile zamawiałaś żwiru na twoje rabatki, i jaki ?

Pozdrowionka:)

Chodzi o kamyki - tak? Zamawialiśmy dwa transporty - w sumie chyba poszło około 20ton , kamyki wielkości 9-16 mm

Niestety ale ja takich rzeczy nie pamiętam, mąż owszem- bo załatwiał :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola to było w 2010? ;)

a teraz poważne pytanie jakie są wymiary waszego basenu , wygląda na baaardzo duży

Co to znaczy- to już było???? ;) powtarzam się, co? wybacz ,starość nie radość ;) skleroza mnie dopada :jawdrop:

Koleżanko moja miła, skoro to już było to basen jest ten sam co w 2010:P

A tak poważnie to jest to

basen ogrodowy rozporowy 457 x 122

 

Pozdrawiam cieplutko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,Olu to i ja dopytam się o basen:) jaką chemię stosujesz żeby woda była taka czysta? I drugie pytanko czy macie jakiś podgrzewacz do wody w basenie? Pozdrawiam serdecznie. U mnie do ogrodu jeszcze daleka droga, ale postępy budowlane są:)

Witam :)

Żeby woda była czysta, stosuję chlor w tabletkach (1 na tydzień) i filtr piaskowy , woda grzeje się sama od słoneczka z tym, że na wieczór zakrywam taką folią plastikową z bąbelkami , ona zatrzymuje ciepło nagromadzone w dzień a jednocześnie w słoneczne dni jak basen jest przykryty te bąbelki działają, powiedzmy jak soczewki, woda szybciej się nagrzewa -to tyle :)

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mały świetny a jaki odważny do basenu skacze!!! Co do basenu to mam taki tyle, że mniejszy ale i tak super. Ja z pytaniem odnośnie róż na pniu. Powiedz jak Ty je przycinasz, że kwitną ciągle. Moja właśnie przekwitła i skróciłam tylko o kwiat. Mam jeszcze dwie gałązki gdzie nie ma kwiatu czy też ciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panda05

 

Mały jest wyjątkowo odważny, najlepiej bawi się skacząc do wody :) trzeba na niego bardzo uważać.

Odnośnie róż -jak kwiaty już opadną lub są już uschnięte to obcinam z gałązką (zostawiam tylko kawałek ) wtedy pobudzamy ją do ponownego wypuszczenia pędów z pąkiem. Tych gałązek bez kwiatów bym nie cięła, powinny puścić pączek........ chyba, że są długie wystające , może jak je również utniesz to razem z pozostałymi zakwitną :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu dziekuję za odp. Muszę więc skrócić tą gałązkę, bo jak pisałam obcięłam sam kwiat. A pozostałę są jak piszesz długie ale paków tam nie widzę. Jestem początkująca w różach a kto pyta nie błądzi :) Ty Swoje masz takie piękne jak wszystko oczywiście, że wolę zapytać dwa razy nim coś zrobię. Jeszcze raz dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !!!

tak jak wszyscy zachwycamy się waszym ogrodem i jesteśmy pełni podziwu że bez specjalistów sobie tak świetnie poradziliście. Ostatnio wzięliśmy się za rabatkę z przodu i wypatrzyliśmy korę ozdobną którą macie u siebie. Po telefonie do producenta Firmy Flora okazało się ze nie ma już jej u siebie i dostaliśmy namiar na firmę w Agro Hurt w Zgierzu. I oni nie mieli już kory na stanie. Czy może wiecie gdzie można jeszcze kupić taką grubą korę ozdobną gdzieś w Polsce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !!!

tak jak wszyscy zachwycamy się waszym ogrodem i jesteśmy pełni podziwu że bez specjalistów sobie tak świetnie poradziliście. Ostatnio wzięliśmy się za rabatkę z przodu i wypatrzyliśmy korę ozdobną którą macie u siebie. Po telefonie do producenta Firmy Flora okazało się ze nie ma już jej u siebie i dostaliśmy namiar na firmę w Agro Hurt w Zgierzu. I oni nie mieli już kory na stanie. Czy może wiecie gdzie można jeszcze kupić taką grubą korę ozdobną gdzieś w Polsce???

 

sie tak wtrące:cool: ja 2 tygodnie temu kupowalam u nich 10 workow, dziwne ze juz nic nie maja, bo zapewniali mnie ze jak bede jeszcze potrzebowac to wysla. ale tez wiem, ze wspolpracuja z jakas hurtownia w W-wie, niech podadza Ci namiary. A kora jest super, oprocz tego, że ladnie wyglada na rabatach nia obsypanych jakby mniej chwastow jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu

mam wielką prośbę czy mogłabyś mi podać jakie masz wymiary sypialni , bo u Ciebie ładnie się mieści duże łóżko i szafa chciałabym taki sam układ mebli u siebie ale boję się że może mi braknąć miejsca .

 

pozdrawiam

Ania

 

Witaj Aniu :)

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam ale lepiej późno niż wcale;) więc moja sypialnia ma wymiary 310x420 :)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...