Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Olu dla takich widoków to na czworaka ,ale dotrę:)

 

PS.

Mam nadzieję,że Cie nie uraziłam wcześniejszym postem..Ja taka żartująca baba jestem:) A ogród wygląda prześlicznie...ja o takim marzę...

 

No to zapraszam serdecznie :)

No co Ty, za co miałaby się obrażać :confused: na Ciebie :hug:

Pa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu zadam pytanie odnośnie basenu czy Ty go składasz na zimę czy stoi przez cały rok , jeżeli stoi to co z wodą robisz i czy nie masz problemu z zażelazioną wodą? U nas właśnie jest z dużą il żelaza i czytałam , że jest problem , mam pewne obawy choć korci mnie kupienie tego ustrojstwa;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLU jak zwykle pięknie u CIEBIE. Mam pytanie jak pielęgnujesz swoje tuje?

możesz poradzić w tej kwestii jak zacząć ? mam ich 15 sztuk i chciałabym żeby wyglądały tak pięknie jak u Twoje

Pozdrawiam

Sama nie wiem co Ci poradzić, w pierwszym roku nic nie robiłam (miały 140cm) oprócz częstego podlewania, w drugim tylko popsikałam czymś na grzyba -profilaktycznie , a teraz posypałam wokół małą garstkę nawozu do iglaków, zrobiłam również oprysk (o ile pamiętam to chyba topsin). Faktycznie rosną pięknie (żeby tylko nie zapeszyć - odpukać), widocznie odpowiada im miejsce. Myślę, że tuje z reguły ładnie rosną i pięknie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Olu!

Podczytuję Twój dzienniczek już od bardzo dawna. Dom masz śliczny nie wspomnę

już o ogrodzie który jest jednym z dwóch moich niedoścignionych ideałów na forum. A niedoścignionych ponieważ po pierwsze mam dwa duże psy które z pewnych powodów być muszą a po drugie raczej taka zdolniach jak Wy nie jestem jeśli chodzi o zagospodarowanie terenu wokół domku. Widzę ze u nas jeszcze daleka droga do stanu który mnie mnie usatysfakcjonował bo tak pięknie jak u Ciebie to nigdy nie będzie z tym się już pogodziłam. Pozwolisz jednak ze będę dalej podczytywać i się inspirować;)

 

I jeszcze jedno po przeczytaniu Twojego wniosku ze fajna babka musi z Ciebie być w realu taka ciepła i zawsze uśmiechnięta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Trafiłam do Twojego dzienniczka szukając zdjęć domów z grafitowym dachem. No i aż zaniemówiłam z zachwytu. Te zdjęcia są chyba z raju!!! Cudnie jest u Ciebie. Podziwiam zdolności wnętrzarskie i ogrodnicze. Chyba nie widziałam dotychczas tak gustownego i wysmakowanego domu i ogrodu. Jak dla mnie będzie to niedościgniony wzór. Z pewnością powrócę tu jeszcze nie raz.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkq, pozdrawiam w nowym sezonie :) Twój wątek to lektura obowiązkowa! I bardzo podoba mi się Twoje podejście do ogrodu - bez napinki :) Hej!

 

Witaj Aguś :welcome:

Ogród jak ogród - ma cieszyć , sprawiać radość lecz nie zaprzeczę, wymaga również wkładu naszej pracy ale ....nie za wszelką cenę ..... wiesz o co mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Teraz przeglądanie Twojego dziennika to niemal codzienny rytuał ;)

Czy mogłabyś doradzić mi w sprawie rynien do grafitowej dachówki? W zasadzie wybrałam czarną, ponieważ był mniejszy kontrast niż z szara, ale w realizacji może być zupełnie inaczej. Jakiego koloru macie rynny i obróbki blacharskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...