Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

o rety!!!!co za piękności! P.Olu ,domek jest prześliczny a ten ogródek cudeńko:-)przypadkowo jakos tu trafiłam.....aż nie mogę się nadziwić ..oglądam i podziwiam na okrągło....

 

czy mogłaby mi pani powiedzieć jaką mniej więcej odłegłość macie po bokach domu...będę budować natalię i tak się zastanawiam nad jej usytuowaniem na działce..mnie się wydaj że pani nie ma domku na srodku działki ...pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o rety!!!!co za piękności! P.Olu ,domek jest prześliczny a ten ogródek cudeńko:-)przypadkowo jakos tu trafiłam.....aż nie mogę się nadziwić ..oglądam i podziwiam na okrągło....

 

czy mogłaby mi pani powiedzieć jaką mniej więcej odłegłość macie po bokach domu...będę budować natalię i tak się zastanawiam nad jej usytuowaniem na działce..mnie się wydaj że pani nie ma domku na srodku działki ...pozdrawiam cieplutko

 

Witam Cię serdecznie :)

Odległość od strony zachodniej wynosi 10m (tak wynikło z linii zabudowy) ja wolałam 12m z drugiej strony zostało 6 metrów.

Linia zabudowy narzuca gdzie ma stanąć Nasz dom i czasami nie mamy na to wpływu, tak jak było w naszym przypadku :(

Pozdrawiam, zapraszam i życzę powodzenia i przyjemności w budowaniu własnego domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
wita:) ten kamień na obrzeżach rabatek, warzywniaka itd. to jest kostka granitowa a nierównomiernych bokach czy coś innego ( i jakiej wielkości). Dużo jej wam poszło.

 

Witaj:)

 

Tak jak piszesz , to kostka granitowa ma ok. 10/10 cm. Ile poszło ? trudno powiedzieć , 1tona starcza na (tak orientacyjnie) 50m , to może około 3ton.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Witaj Oleńko:) no piękny ten mikołaj do was zawitał ;) a Michaś jak urósł słodziak z niego:)

babcia pewnie dumna z wnusia co?:p

Pozdrawiam serdecznie i zdrówka dla Michałka:)!!!

 

A zapomniałam dopisać przepiękna wasza sypialnia.....super metamorfoza :)

 

Olu przepraszam następny wpis przypadkowo napisałam u ciebie w dzienniku;).....jeżeli przeszkadza to usuń!!

Jeszcze raz powtórzę ,że metamorfoza waszej sypialni wyszła przepięknie :):)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja też przypadkiem trafiłam do Ciebie. Myślałam, że tylko popatrzę troszkę i pójdę, a tu widzę, że to niemożliwe. Muszę Ci napisać, że to co stworzyliście jest piękne, wysmakowane, bez przesadnego przepychu. Sypialnia aż zachęca do przyłożenia głowy do poduszki. A Mikołaj - Michaś powala na kolana. A dziadkowie jacy dumni :) Chociaż wiekowo chyba jesteśmy podobne to ja mam synka 2 lata starszego od Twojego wnusia. A ogród, nawet nie ogarniam myślami ile wymaga pracy, żeby wyglądał tak jak wygląda. No a przede wszystkim podziwiam Twoją wytrwałość w prowadzeniu dziennika. W wolniejszej chwili muszę się bardziej zaczytać (szczególnie zależy mi na kuchni, bo bardzo odpowiada mi Twój styl), super opisujesz swoje poczynania. Oj, rozmarzyłam się...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, żebyś wiedziała jak bardzo jesteśmy z niego dumni , zaczyna ładnie mówić a jego "babuś choć , polole" czyli babuś choć ze mną proszę, rozbraja mnie do reszty :) Jak Mu odmówić ?

Dorotko, Twojego postu nie mogę usunąć ale wydaje mi się, że Ty możesz a jak nie to napiszę do administratora , zajmie się tym .

Pozdrawiam Cię serdecznie a mój malutki Mikołaj przesyła uściski :)

Rocia,

Ciebie również witam cieplutko i zapraszam w moje skromne progi :)

Chciałabym żebyś nigdy nie rezygnowała z własnych marzeń , dziś robisz remont w swoim "m" a może któregoś dnia zaczniesz budować Swój własny DOM :) Dla mnie jeszcze kilka lat temu też był tylko marzeniem, jak widzisz na moim przykładzie marzenia się spełniają :) Życzę duużo radości :)

 

ana

dzieci rosną jak na drożdżach ;) dopiero był malutkim wcześniakiem i tak strasznie martwiliśmy się o jego zdrówko a dziś popatrz- pomocnik Św, Mikołaja ;) :)

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...