Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witam!!

Przeczytałam cały dziennik,obejrzałam zdjęcia i jestem pod wrażeniem całego domu i pięknego ogrodu.

Jak ktoś już napisał wczesniej "ogród jak z bajki" i miał racje,jest po prostu cudowny:)

Przymierzam sie do kupienia projektu bardzo podobnego jest nim Zapach wiosny i w zwiazku z tym mam pytanie,jak zmiesciłas w łazience wanne i prysznic. Bo z tego co sie orientuje w Przytulnym masz malutka lazienke? Mogłabyś podac wymiary łazienki?

Witaj:)

Dziękuję za ciepłe słowa.

gonia11 obejrzałam sobie projekt domu "Zapach wiosny" i tam jest podany wymiar łazienki, zaplanowany rozkład wszystkiego co jest w niej potrzebne więc nie powinnaś się tym martwić. Ja mam podobną i tak jak widać na zdjęciach prysznic i wanna, i nawet umywalka się jakoś pomieściły :) I naprawdę nie jest ciasno;)

Chociaż zależy co kto lubi i jakie kto ma wymagania, jakie warunki..... ;)

Pozdrawiam cieplutko życząc trafnego wyboru i przyjemnej budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!!

Przeczytałam cały dziennik,obejrzałam zdjęcia i jestem pod wrażeniem całego domu i pięknego ogrodu.

Jak ktoś już napisał wczesniej "ogród jak z bajki" i miał racje,jest po prostu cudowny:)

Przymierzam sie do kupienia projektu bardzo podobnego jest nim Zapach wiosny i w zwiazku z tym mam pytanie,jak zmiesciłas w łazience wanne i prysznic. Bo z tego co sie orientuje w Przytulnym masz malutka lazienke? Mogłabyś podac wymiary łazienki?

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to proponuję rezygnację z komina w lazienkach i zastąpienie go rurami spiro i wywiewnikami ponad dachem lub w ogóle jakąś wentylacją z rekuperatorem. Tam zmieści się wtedy bardzo ładnie kabina prysznicowa. Ten projekt jest bardzo fajny i jeśli masz wąską działkę, będzie idealnie pasował. Rzuć jeszcze okiem na M106.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

Dziękuję za ciepłe słowa.

gonia11 obejrzałam sobie projekt domu "Zapach wiosny" i tam jest podany wymiar łazienki, zaplanowany rozkład wszystkiego co jest w niej potrzebne więc nie powinnaś się tym martwić. Ja mam podobną i tak jak widać na zdjęciach prysznic i wanna, i nawet umywalka się jakoś pomieściły :) I naprawdę nie jest ciasno;)

Chociaż zależy co kto lubi i jakie kto ma wymagania, jakie warunki..... ;)

Pozdrawiam cieplutko życząc trafnego wyboru i przyjemnej budowy :)

 

Wymagań aż tak dużych nie mam;),mieszkam teraz w bloku.Ciasne ale własne;)

W tej łazience chciałabym wanne,prysznic,umywalke i kibelek:rolleyes:

Nie wiem czy sie pomieszcze. W miejcu wc i schowka chciałam zrobic pralnie takie wieksze pomieszczenie gospodarcze.

Edytowane przez gonia11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to proponuję rezygnację z komina w lazienkach i zastąpienie go rurami spiro i wywiewnikami ponad dachem lub w ogóle jakąś wentylacją z rekuperatorem. Tam zmieści się wtedy bardzo ładnie kabina prysznicowa. Ten projekt jest bardzo fajny i jeśli masz wąską działkę, będzie idealnie pasował. Rzuć jeszcze okiem na M106.

 

Jeśli chodzi o komin,to oczywiscie chcemy z niego zrezygmować,niektorzy przenosza komin do garażu pewnie też to jest rozwiazanie.

M106 też super domek,wszystkie te parterówki muratora są bardzo podobne.Też ma małą łazienke,albo ja mam takie wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Po raz kolejny zachwycam się Twoim ogrodem!!!

Nie zdziw się jak kiedyś u mnie zobaczysz podobne rozwiązania jak masz u siebie;) bo jesteś wielką inspiracją dla mnie:yes: Mega szybko rosną Ci roślinki!!!!

Modrzewie masz posadzone w donicach? Masz te donice ocieplone? Muszę podsunąć zdjęcie mojej kuzynce, która co prawda mieszka w bloku, ale ma wielki taras i takie rozwiązanie byłoby dla niej super.

Pozdrawiam gorąco

...i może znów do spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu u Ciebie jest przecudnie!!!:)

Qurcze...nie ma się do czego przyczepić:lol2::cool::no:

...a na tarasie widzę kiciusia:) jak się sprawuje?

Pozdrawiam:)

 

Witam Cię Bogusiu :)

Nie zapomniałaś jeszcze o mnie:) jak miło, że czasami tu zaglądasz:)

Kotek czuje się wspaniale, jest grzeczny , teraz latem całe noce spędza poza domem a dzień przesypia w naszej szafie :) bardzo zżyliśmy się już z nim, cieszę się , że nas wybrał na swoją rodzinę.

Całuski i uściski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja często wpadam do Ciebie:)Nie zawsze się odzywam. Twój ogród jest przecudny, roślinki tak szybko rosną.A basenu najbardziej zazdrości mój mąż:)

 

Nasza kotka noce spędza w domu.Tak ją udomowiliśmy.Ja jestem spokojniejsza,że nic złego ją nie spotka.Na naszej ulicy czasami spacerują lisy...

 

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zachwycam się Twoim ogrodem!!! Modrzewie masz posadzone w donicach? Masz te donice ocieplone?

Pozdrawiam gorąco

...i może znów do spotkania?

 

Witam:)

Bardzo zaskoczona byłam naszym spotkaniem i trochę zmieszana (gdybym to przewidziała to jakiś makijaż bym wrzuciła a tu mąż mnie wyciągnął na zakupy prosto z ogrodu) ;) Nie przypuszczałam, że ktoś mnie rozpozna :no: sama nie mam takich predyspozycji do zapamiętywania twarzy i z góry przepraszam jakbym Cię gdzieś nie rozpoznała . Miło było Was poznać :)

Już kiedyś pisałam, że pięknie mieszkasz a teraz czekam na nowe zdjęcia ogrodu:)

Modrzewie rosną w donicy i niczym nie ocieplam je na zimę , jakoś mrozy im chyba nie szkodzą.

Pozdrawiam :)

Może znowu gdzieś na siebie wpadniemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, nieustannie powracam do Twojego Dziennika, pisz proszę, wrzucaj zdjęcia, choćby raz na sezon! Wspaniale jest u Was... gratuluję!!

 

Dziękuję za wszystko, za te miłe słowa , fajnie wiedzieć, że ktoś czeka na nowe fotki:)

Lubię fotografować ogród , rośliny które ciągle się zmieniają, rosną i pięknieją z dnia na dzień, tylko nie zawsze mam czas żeby wkleić coś nowego ...to trochę trwa (przesyłanie zdjęć na onet foto to prawdziwa udręka ....) ale postaram się choćby dla Ciebie ;)

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie basenu, jakie ma on wymiary i poproszę o patent na pogrzanie wody do 25 stopni. Pozdrawiam, justka

Basen o ile pamiętam ma około 4,5m średnicy i chyba 1,2m głębokości ( nie mierzyłam ) , patent na ciepłą wodę - kup folię solarną o dużych oczkach i najlepiej czarną

POKRYWA ZROBIONA Z FOLII BĄBELKOWEJ PRZEZ POKRYWĘ SŁOŃCE DOGRZEWA WODĘ W BASENIE JEDNOCZEŚNIE W CHŁODNĄ NOC ZAPEWNIA IZOLACJĘ TERMICZNĄ GDYŻ CIEPŁO NIE WYDOSTAJE SIE SPOD POKRYWY

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu ja często wpadam do Ciebie:).A basenu najbardziej zazdrości mój mąż:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Zaglądaj Bogusiu, zaglądaj :hug: to miłe jak ktoś pamięta , ja też podglądam innych, rzadko coś piszę ....ale pamiętam :)

Bogusiu , jak tak bardzo zazdrości to kup mężowi basenik , zobaczysz będzie cieszył się jak dziecko, bo choć to namiastka prawdziwego basenu to jednak

sprawia wiele radości wszystkim, którzy choć trochę lubią wodę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
No, nie tak swobodnie, donica ją ogranicza ;) ale przezimowała i ma się dobrze :)

Pozdrawiam:)

 

 

trzeba jej koniecznie zafundować większą donicę, żeby mogła swobodnie rosnąć!!!! ;)

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Bardzo zaskoczona byłam naszym spotkaniem i trochę zmieszana (gdybym to przewidziała to jakiś makijaż bym wrzuciła a tu mąż mnie wyciągnął na zakupy prosto z ogrodu) ;) Nie przypuszczałam, że ktoś mnie rozpozna :no: sama nie mam takich predyspozycji do zapamiętywania twarzy i z góry przepraszam jakbym Cię gdzieś nie rozpoznała . Miło było Was poznać :)

 

Ola, Ty zawsze świetnie wyglądasz!!! Jeżeli wyskoczyłaś prosto z ogrodu, to szczerze podziwiam!:) Z tego co pamiętam, to ja też nie byłam jakoś specjalnie przygotowana, jechałąam do domu wykończona po całym dniu i tak "na chwilkę" wstąpiliśmy po jodełkę:) Jeżeli jeszcze kiedyś na siebie wpadniemy, to na pewno się odezwę;) (a swoją drogą ja też mam problemy z rozpoznawaniem twarzy i mąż strasznie sie dziwił, ze Cię poznałam;))

Nam też było bardzo miło Was poznać:D

 

 

Już kiedyś pisałam, że pięknie mieszkasz a teraz czekam na nowe zdjęcia ogrodu:)

Modrzewie rosną w donicy i niczym nie ocieplam je na zimę , jakoś mrozy im chyba nie szkodzą.

Pozdrawiam :)

 

 

Dzięki za informacje o modrzewiach. Muszę kuzynkę namówić w takim razie:yes:

A nowe zdjęcia głównie ogrodu wstawiam w nowym wątku:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203282-Ogród-i-dom-yuki

Z różnych względów nie mam linka w stopce, ale jak będziesz miała chwilkę to serdecznie zapraszam:)

Może znowu gdzieś na siebie wpadniemy;)

Stawiam teraz na Tracza;)

Buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...